Jump to content

Помените у молитвама Драгана Милића - Пајка, нашег форумаша који је погинуо

Оцени ову тему


Препоручена порука

Сахрана Драгана Милића, нашег Пајка, одржаће се у недељу 25. фебруара, у селу Војска код Свилајнца. Опело почиње у 12 часова у цркви.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 months later...

Боже колико ја губим због тога што нисам више толико ангажован на форуму !тек сада налетех на ову ЗАИСТА тужну вест ! Мој имењак и ја раније смо се веома често разговарали преко скајпа , али нажалост због обавеза задњих , добрих , годину дана нисмо били у контакту ! О драги мој имењаче не могу да верујеми и заиста ми је тешко што тек сада прочита ову тужну вест ! Госпде подари му Рајско насеље ! 

Баш смо пуно причали о његовим проблемима , каква га је мука натерала да се отисне у иностранство и био је јако поносан на свога сина који је тренирао фудбал , мислим у Рапиду , надам се да је дечко још увек активан у фудбалу и да није после ОВАКВЕ трагедије одустао од тога због чега је његов ВЕЛИКИ отац  био поносан !!!! НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ ! ОПРОСТИ МИ БРАТЕ ПАЈКО И ИМЕЊАЧЕ !

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...