Jump to content

“ КВАНТНА ГЕНЕТИКА У СЛУЖБИ ЧОВЕЧАНСТВА- НЕИЗЛЕЧИВЕ БОЛЕСТИ НЕ ПОСТОЈЕ“


Milica Bajic

Препоручена порука

пре 1 минут, Branka62 рече

@Милан Ракић 

12:smeha: Sad tek vidim da ih obojica imaju. Narandžasti - ovaj skraja.

To je prof. Paja. Šta znam. Bio je u Alemaniji 5 godina na specijalizaciji

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, GeniusAtWork рече

Не може да се одреди са сигурношћу чије је дете ако родитељи нису комутативни.

Дођи, мала, да доживимо колапс таласне фунцкије!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Juanito рече

Дођи, мала, да доживимо колапс таласне фунцкије!

Дођи мала у таласну маалу,

Где квантови као свици светле,

Са науком да збијамо шалу,

Од ДНК-а да правимо пертле.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Милан Ракић рече

Од ДНК-а да правимо пертле.

Sam se ti izmotavaj, al čika Garjarevsa kaže:

Ispostavilo se da je naš molekul DNK antena, jer sadrži atome metala koji služe kao neka vrsta antene usmerene prema kosmosu, odakle primaju neke upravljačke kosmičke informacije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милан Ракић рече

Mislim da su boYe u pitanju, jer, cenim, da Marina pomaže Velju u izboru istih.

A ja sam nesto nacuo da oni nisu bas u nekim sjajnim odnosima. Opet, sve i da jesu, cini mi se da je Marina davno digla ruke od boja...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, drvce рече

A ja sam nesto nacuo da oni nisu bas u nekim sjajnim odnosima. Opet, sve i da jesu, cini mi se da je Marina davno digla ruke od boja...

I posle kažu žene tračare.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Branka62 рече

I posle kažu žene tračare.

Moz misliti kolike su onda one, kad smo mi gospoda vaki!

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Рапсоди рече

Ја идем на предавање...но има ли неко од научника овде да ме посаветује шта да га питам и како да  их раскринкам ? :smeh1: 

Ја бих га питао следеће:

Ако вам уступимо фреквенцију "Пинка", РТС-а и "Хепи" телевизије за ваше емитовање те фантомске ДНК да ли бисте излечили све гледаоце?

Колико би трајало то емитовање и да ли мора да се прекидају ријалитији и Село гори?

За узврат вам дајемо годишњи буџет ових телевизија, министарства здравља и све донације СМС-ом.

П.С. 

Можемо ли то да искористимо (дакле након излечења нације) за опсервацију да ли је хомосексуализам болест или природна појава? Контам - ако је болес' више је бити неће, а ако је буде онда није болес'. Је л' тако? Тако!

:)))

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Јанко рече

Ако вам уступимо фреквенцију "Пинка", РТС-а и "Хепи" телевизије за ваше емитовање те фантомске ДНК да ли бисте излечили све гледаоце?

Nisi ori]inalan.

To se svojedobno radElo sa Čumakom :)))

article53790.jpg

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Милан Ракић рече

Nisi ori]inalan.

To se svojedobno radElo sa Čumakom :)))

article53790.jpg

Стварно нисам у току.

Ал` ми онда јасно што смо `ваки...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Јанко рече

Стварно нисам у току.

Ал` ми онда јасно што смо `ваки...

Rus je to!

18194733_1680260452269879_13715162490177

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се мењају времена. Деведесетих и двехиљадитих су излазиле ”ревнитељске” књиге у којима су Владе Димитријевић и екипа раскринкавали биоенергетичаре, квантне енергетичаре и сличне као слуге нечастивог. Данас ”ревнитељи” верују у све то, а оне који им кажу да су секта сврставају у либералне и пинк православце...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

Како се мењају времена. Деведесетих и двехиљадитих су излазиле ”ревнитељске” књиге у којима су Владе Димитријевић и екипа раскринкавали биоенергетичаре, квантне енергетичаре и сличне као слуге нечастивог. Данас ”ревнитељи” верују у све то, а оне који им кажу да су секта сврставају у либералне и пинк православце...

Aferim!

Sva ludila koja negda objavljivahu casopisi tipa "Treće oko", danas pod uticajem ovih LudihNeoRevniteljaRuskihSaVajbomAmeričanskogLudogProtestantizma postahu jednom delu vernika "normalni"... Jbmte robijo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...