Jump to content

Др Јована Стојковић - Све што сте желели да знате о вакцинама али је на ТВ цензурисано

Оцени ову тему


Препоручена порука

Па тешке метале уносимо и храном и водом и то у далеко већим количинама него што их има у вакцинама. А неки од њих су нам чак и неопходни у малим количинама. Као и код свега осталог, ту је ђаво у детаљима. 

Стварно би људи могли мало да оладе и с вакцинама и тим неким микроменаџментом исхране и са свим осталим сличним небулозама. Ми дефинитивно као цивилизација имамо великих медицинских проблема, ал то нису вакцине него најпре хронични стрес, недовољна физичка активност и неуравнотежена исхрана у неодговарајућим количинама. Болести које су последица загађења су такође реални проблем. И има још много ствари. Такође, многи од нас знају из прве руке, много боље од антивакцера и осталих теоретичара завере, сва муљања и јајарска деловања фармакомафије, ал то не значи да из тога следи било шта, побогу. И већину нових зграда у Београду и Србији су изградили мафијаши и остале јајаре новцем сумњивог порекла, ал да л је зграда добра или не, то могу да кажу једино инжењери и остали стручњаци. Ваљда је то нека сновна логика коју би већ пред крај основне требало стећи, Сунце му пољубим. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 527
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Рапсоди рече

Пошто се највише око ММР вакцине ломе копља, зашто држава наша драга, којој је наравно стало до деце не плати дупло ( и онако даје паре на којекаке будалаштине ) и тако покаже да су јој деца битнија од којекаких будибогснамаулагања и давања....па лепо уместо једне комбиноване  ММР, не палти 3 појединачне, које су мање ризичне(мање под лупом и знаком питања) али наравно нису 100 посто сигурне. Али ако морамо да бирамо од два зла да бирамо мање.     

Zato što se time ama baš ništa ne postiže... kad urade to, antivakceri će smisliti neki novi "razlog" zašto su i te pojedinačne vakcine štetne i kako nisu uopšte manje rizične...

Nije da to nije već pokušano... prvo je bila priča da toksični thiomersal u vakcinama uzrokuje autizam i svi antivakseri su to pričali... (thiomersal se koristio kao baktericid tako da vakcine mogu da se drže i transportuju u većim količinama, inače sadrži živu i u ne tako velikim dozama je prilično toksičan, pa je bio baš zgodan za priču o toksičnosti vakcina)... pa su USA, EU i mnoge zemlje zabranile njegovu upotrebu u redovnim vakcinama za decu (ima ga i dalje u vakcinama za grip) iako nije bilo nikakvih medicinskih indikacija da thiomersal u vakcinama uzrokuje bilo kakve probleme, nego isključivo da umire antivaksere... to nije toliki problem, samo su vakcine malo skuplje jer moraju da se pakuju u pojedinačne doze... i šta se desilo? Jel to umirilo antivaksere?

Jel znaš možda nekog bivšeg antivaksera koji je nekada bio siguran da thiomersal u vakcinama uzrokuje autizam ali je sada skroz cool u vezi sa vakcinama jer više ne sadrže thiomersal? Ja bih baš voleo da upoznam nekog takvog...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Avocado рече

Jel znaš možda nekog bivšeg antivaksera koji je nekada bio siguran da thiomersal u vakcinama uzrokuje autizam ali je sada skroz cool u vezi sa vakcinama jer više ne sadrže thiomersal?

Sada kažu Vidite da smo bili u pravu. Što bi, u protivnom, izbacivali.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Avocado рече

Zato što se time ama baš ništa ne postiže... kad urade to, antivakceri će smisliti neki novi "razlog" zašto su i te pojedinačne vakcine štetne i kako nisu uopšte manje rizične...

Nije da to nije već pokušano... prvo je bila priča da toksični thiomersal u vakcinama uzrokuje autizam i svi antivakseri su to pričali... (thiomersal se koristio kao baktericid tako da vakcine mogu da se drže i transportuju u većim količinama, inače sadrži živu i u ne tako velikim dozama je prilično toksičan, pa je bio baš zgodan za priču o toksičnosti vakcina)... pa su USA, EU i mnoge zemlje zabranile njegovu upotrebu u redovnim vakcinama za decu (ima ga i dalje u vakcinama za grip) iako nije bilo nikakvih medicinskih indikacija da thiomersal u vakcinama uzrokuje bilo kakve probleme, nego isključivo da umire antivaksere... to nije toliki problem, samo su vakcine malo skuplje jer moraju da se pakuju u pojedinačne doze... i šta se desilo? Jel to umirilo antivaksere?

Jel znaš možda nekog bivšeg antivaksera koji je nekada bio siguran da thiomersal u vakcinama uzrokuje autizam ali je sada skroz cool u vezi sa vakcinama jer više ne sadrže thiomersal? Ja bih baš voleo da upoznam nekog takvog...

 

У Јапану је забрањена 93. Увели су појединачне. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једино ( али немогуће) решење је  давати деци КВАЛИТЕТНЕ и ПРОВЕРЕНЕ вакцине, несумњивог порекла. Још само да нађемо начин ( држава не да, да заживи Торлак) Ризикујемо ако  вакцинешемо, ризикујемо ако не вакцинишемо. У сваком случају ризикујемо. Вакцинисати или не ваксинисати, питање је сад. Заиста Хамлетовска дилема. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Рапсоди рече

Пошто се највише око ММР вакцине ломе копља, зашто држава наша драга, којој је наравно стало до деце не плати дупло ( и онако даје паре на којекаке будалаштине ) и тако покаже да су јој деца битнија од којекаких будибогснамаулагања и давања....па лепо уместо једне комбиноване  ММР, не палти 3 појединачне, које су мање ризичне(мање под лупом и знаком питања) али наравно нису 100 посто сигурне. Али ако морамо да бирамо од два зла да бирамо мање.     

Inflitrirao sam se u fb grupu koja se zove "Neakcinisana deca su zdravija od vakcinisane" grupa je zatvrorena i vrlo rigorozna tako da ja samo citam a nista ne pisem (jer bi me bananovali za sekundu)

Fora je u tome sto antivakceri vise nemaju problem sa MMR-om nego sa SVIM vakcinama. Trenutno je velika frka oko nacina na koji je moguce spreciti doktore da daju bebama injekciju vitamina K. NEsto sto je neophodno za slucaj krvarenja jer posepsuje zgrusavanje krvi, molim da obratis paznju na to da se ne radi o vakcini vec o VITAMINU. U svakom slucaju, ljudi su ocajni, izmisljaju bolesti, traze veze kod lekara a na kraju i izricito zabranjuju sestrama da njihovoj deci daju bilo kakvu vakcinu nakon porodjaja a naravno ni vitamin K. Nalaze lazne lekarske izvestaje, lazu komsije, prave zdaravu decu na nenormalnu samo da bi proansli nacina kako da izbegnu tu strasnu vakcinu!

Na toj grupi mozes naci kompletno uputstvo kako izbeci vakcinaciju, koji su doktori u kojim gradovima "daju" dozvole za odlaganje vakcinacije... to je citav jedan sistem koji funkcionise besprekorno jer je organizacija na neverovatnom nivou.

Eto vidis... ti mislis da ces problem da resis tako sto ces od jedne vakcine da napravis tri a realno antivakceri su toliko pomerili pamecu da vise svojoj deci ne daju ni vitamine koji su im neophodni da prezive ukoliko dodje do kompliakcije nakon rodjenja...

A ako te zanima odakle im to da je vitamin K los, samo pogledas clanak  koleginice nase gosce Velkov:

 

 

U narednom postu cu postaviti nekoliko skrin sotova iz te grupe... grupa ima 40 hiljada clanova...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Branka62 рече

Sada kažu Vidite da smo bili u pravu. Što bi, u protivnom, izbacivali.

Super... ako neko kaze:

"Borio sam se protiv vakcina zato sto su sadrzale toksicni thiomersal koji izaziva autizam i pobedili smo, to se vise ne stavlja u vakcine i sad nemam nista protiv vakcina jer ove sad ne sadrze thiomersal pa ne izazivaju autizam"

to mi je sasvim legitiman stav... samo se bojim da takvog neces naci, samo ces naci one koji su nakon toga razvili jos X ideja o tome sta sve u vakcinama izaziva autizam...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo par shotova koje sam sada na brzinu napravio, skoro pa nasumicno. Sakrio sam identitet autora jer je grupa privatna a i ja generalno ne krivim obicne ljude sto su uplaseni... ali itekako krivim mufljuze i bitange koji sire i truju narod ovakvim pricama pritom pisuci knjige i drzuci tribine od cega zaradjuju sjajne pare....

Postujem urednistvo pouka kao i njihovu odluku da dovedu koga god zele na forum ali neke ljude jednostavno treba nasutirati govnjivim cizmama... ne mislim nuzno na goscu, kojoj svaka cast ovog sveta...

 

image.jpg


image.jpg


image.jpg


 


image.jpg


image.jpg

41520540_137779317169552_335680486784158

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Рапсоди  Kapiras sad? Vitamin be bate...

пре 10 минута, Рапсоди рече

Једино ( али немогуће) решење је  давати деци КВАЛИТЕТНЕ и ПРОВЕРЕНЕ вакцине, несумњивог порекла. Још само да нађемо начин ( држава не да да заживи Торлак) Ризикујемо ако  вакцинешемо, ризикујемо ако не вакцинишемо. У сваком случају ризикујемо. Вакцинисати или не ваксинисати, питање је сад. Заиста Хамлетовска дилема. 

Odma cu ti kazem sta ce bude... Odjednom ce se antivakceri dosete da je zapravo strana tehnologija medicine daleeeko bolja od domaceg Torlaka. Bice "zasto deci da dajemo vakcine iz Torlaka?! Zasto drzava ne ulozi novac i naruci kvalitetne nemacke, norveske ili japanske vakcine najbolje na svetu! Torlak nabavlja vackine preko sumnjivih tendera gde stranacki postavljeni direktori peru pare! HOcemo kvalitetne vakcine za nasu decu! UA TORLAK!"

 

evo... tu me pljuni...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Ал Паћино се не слаже. Е сад ко је ту у праву, не знам, тешка дилема. 

Тесла је паметнији од Ајнштајна . И ту нема дилеме. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Što je Japan izbacio MMR vakcinu i zašto se kod nas nameće obavezna vakcinacija kad u većini zemalja EU to nije?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...