Jump to content

Игуман Рафаило (Бољевић) о Мирољубу Петровићу и Алену Азарићу: јефтина демонстрација лажних духова

Оцени ову тему


Препоручена порука

Miroljub je ljudima privlačan zato što pre svega priča o moralu i tradiciji a Crkva se utopila u sunovrat i dekadenciju sa Pahomijem,Kačavendom...ne ide brate da kažeš nekom blaženi su nišči duhom a voziš se u nekom džipu od 50 000 jevrića jer to je ono upravo što se ovde i zamera,ne živiš to a navodno veruješ...

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 235
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 6 минута, kordun рече

jesi prenaglila, treba vise mira da imas u sebi, pogotovo jer si zena, zenska priroda je njeznija od muske, ti da si musko bila bi gora od mene sto se tice impulsivnosti

Meni se baš sviđa to što brani čoveka s kojim je rešila da podeli život.To je žena.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, kordun рече

ne radi se o tome kako se sadi luk, nego se radi o promovisanju takvog nacina zivota, gubis na koncentraciji, ne citas sta pisem. to da gubis koncentraciju ti je par stranica unatrag ides lajkujes komentar sa onom slikom amin gdje se kritikuje da nije receno kako je miroljub jeretik, a receno je u prvoj recenici, dakle ne znate dje udarate koliko ste puni jeda, e moji pravoslavci

Можда сам нешто погрешно "лајковао". Губим концентрацију, дешава се. Да Мирољуб је јеретик и живот у јеретичкој комуни на селу ме не занима.

Ако мислиш на последња времена, која ће неминовно доћи, неће нас спасити ни 1000000 тона поврћа органског. Спасиће нас Христос и каже један светитељ (мислим да је Свети Старац Гаврило Грузијски) да ће бити доста једна травка да те засити за много дана јер ће те благодат Христова чувати. Не могу да цитирам али баш ми је жена нешто тако прочитала.

Није лоше знати да радиш у башти али то можеш научити и од неког нормалног а не од овог несрећника који то користи као мамац за наивне.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Та традиција о којој Мирољуб прича може слободно да нестане јер иза ње нема ни Христа ни Цркве. И нисам луд да ме један такав безбожник учи било чему.

Писмо које коритиш нема везе са тастатуром, лако се дода нови језик на компијутеру. Добро то су техеничке ствари

Прво латиница није српско писмо. Јесте али по комунистичким и вучићевским аршинима. Друго то нема везе са ијекавицом и екавицом јер су оба српска наречја. И нема чега да ме буде срам. 

Жив био и лаку ноћ.

ne govorim za tebe ovo ekavica i ijekavica, nego kazem da ima takvih ljudi koji srbe smatraju samo one kojima je maternji ekavica, to je debilno. 

srbi imaju dva pisma, latinicu i cirilicu, zvanicno oba pisma su nastala od grckog alfabeta, imaju isti korijen i mnoge zajednicke stvari.  srpska latinica je jedinstvena na svijetu i samo je srpska, ja imam srpsku cirilicu na sistemu, ali kod americke tastature nije isti raspored slova kao na yu  ili nekoj evrpskoj tastaturi to je fizicki problem, zato pisem osisanom latinicom, ali nisi shvatio na sta sam mislio, da je promjena jezika to bi lako bilo.

ziv i ti bio i mir s tobom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Снежана рече

не знам само како можеш да подржаваш неког ко сам не живи оно што проповеда

podrzavam ga zbog vas punih mrznje prema njemu, koliko ste navalili, da je hitler stitio bi ga

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

podrzavam ga zbog vas punih mrznje prema njemu, koliko ste navalili, da je hitler stitio bi ga

Ја њега не мрзим. Мрзим хуле које он изговара. Немој контрирати роде, контре ради. Дај мало одмори... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

podrzavam ga zbog vas punih mrznje prema njemu, koliko ste navalili, da je hitler stitio bi ga

To, ko' ono, ( u Vruc vetar ), ... kada je lik podrzavao Surdu za stan, ( protiv svih koji ga nisu varili ),....pa, kasnije, kada Surda ostade bez stana ( zbog sefa funkcionera),....ovaj udari kontru Surdi,....  :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, kordun рече

kakvih je ovdje rijeci protiv miroljuba receno, kakava je to mrznja, ja nisam cuo da je iko tako protiv tudjmana govorio, svaka vama cast, ali vi i ja samo razliciti

Nije, brate Kordune bas toliko daleko otislo, ....cini ti se.

Svi smo pomalo umorni, odoh da spavam. 0510_music

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, kordun рече

podrzavam ga zbog vas punih mrznje prema njemu, koliko ste navalili, da je hitler stitio bi ga

па реци лепо да ти је досадно и да глупаво контрираш ради саме контре.

Само још ово, не видим да га овде било ко мрзи, ја бих можда и могла ако бих се баш потрудила, али, на сву срећу није успео да направи већу штету и хвала Богу што сам тада набасала  на Верујем, а могао је...међутим, то сад и није битно, битно је, оно што ти никако не качиш, да је он јавна личност, и да свака његова реч, а још више поступци имају много већу тежину, самим тим и он треба да има већу одговорност, макар би то тако требало у нормалном свету, то да ли је он добар или није апсолутно нема никакве везе, мада је увек упитно, колико то може бити добар, частан, поштен човек који бије соју жену, који се бави надрилекарством, дели савете који неком живот могу да униште...и то све само ради личне користи, а не због узвишених или не знам каких идеала.

и тако...свако добро теби

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, kordun рече

dje si snjezo.

moj tata je mene tuko, pa sta mi fali, zasluzio sam i vise da me tuce, odalamio je i mamu koji puta, takodjer je zasluzila, neg je moj problem sto je mene mama tukla jos vise neg tata i sto sam opet zasluzio i ne morete mi nista

Ти си један од последњих мушкараца, бар ако је судити по ономе како делујеш док пишеш. Образован и интелигентан, речит, али оштар и непоколебљив. Обично ти "оштрији" остану примитивци, а образовани постану "пинк" како си навео... :smeh1: Ја се слажем са тобом и по питању Мирољуба и по питању Рафаила. Потоњег могу да слушам 24 сата дневно, а са Мирољубом се слажем за доста онога што говори... доста се и не слажем, али човек бар ради нешто и допрео је до великог броја људи да се његова реч и његове идеје чују и за то скидам капу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, kordun рече

koliko ste navalili, da je hitler stitio bi ga

Због овог разлога ја имам потребу да јавно браним тебе. Пре 10 страница си јасно рекао да не говориш о његовој теологији него о неким другим стварима  и на сваких 5-6 порука си морао то да понављаш, испадаш грбав што си написао нешто што јесте. Још треба да се правдаш за америчку тастатуру...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, CutieBub рече

Због овог разлога ја имам потребу да јавно браним тебе. Пре 10 страница си јасно рекао да не говориш о његовој теологији него о неким другим стварима  и на сваких 5-6 порука си морао то да понављаш, испадаш грбав што си написао нешто што јесте. Још треба да се правдаш за америчку тастатуру...

нема потребе да браниш кордуна од нас, он је наш и врло добро знамо ко је и какав је, али за Мирољуба није у праву, ни сад 

ни масу предходних пута колико смо се клали око њега.

Што се тастатуре тиче, знамо да је он домаћи плаћеник и страни издајник :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За МП је доживотна у самици, да не може никоме да трује мозак.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Снежана рече

нема потребе да браниш кордуна од нас, он је наш и врло добро знамо ко је и какав је, али за Мирољуба није у праву, ни сад 

ни масу предходних пута колико смо се клали око њега.

Што се тастатуре тиче, знамо да је он домаћи плаћеник и страни издајник :smeh1:

Ја видим да се слажем са оним што он пише, а не са оним што ви пишете. И за Мирољуба је у праву.

И Рафаило је у праву за Мирољуба, али из своје перспективе... за коју верујем да је много тврђа од Мирољубове тако да је прилично опасно да неко каже како се слаже са њим, а не живи онако како он проповеда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...