Jump to content

Игуман Рафаило (Бољевић) о Мирољубу Петровићу и Алену Азарићу: јефтина демонстрација лажних духова

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 23 минута, Драгана Милошевић рече

За МП је доживотна у самици, да не може никоме да трује мозак.

Za tango je potrebno dvoje :D, ne moze on nista sam.

Citala sam sinoc isprekidano, jos je neko pominjao to. Zakonski, moze da odgovara samo za antivaxx paranoju. Sto se ostalog tice mislim da nema osnova da se pritvori, (doduse i ne pratim sta lupeta, nisam sigurna).

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 235
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 8 минута, Џуманџи рече

Za tango je potrebno dvoje :D, ne moze on nista sam.

Citala sam sinoc isprekidano, jos je neko pominjao to. Zakonski, moze da odgovara samo za antivaxx paranoju. Sto se ostalog tice mislim da nema osnova da se pritvori, (doduse i ne pratim sta lupeta, nisam sigurna).

За антивакцинерске ставове и можда неки академски суд части да га јавно осуди за негирање геолошке прошлости земље и теорије еволуције... али ако би га по том питању гонили, не не добро прошли ни многи у СПЦ који тврде исто.

За пропагирање верских уверења не може да одговара. За јеретичке ставове се одавно не иде "под мач".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Драгана Милошевић рече

За МП је доживотна у самици, да не може никоме да трује мозак.

sta je za koga, to ce samo Gospod da odredi, a ti nisi Gospod ili mozda jesi?

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stav nije aktivno pozivanje na ugrozavanje zdravlja. @Avocado? Je li tako?

Nem poojma ko je u SPC antivaxx, ali oni koji jesu i ne treba da "prodju dobro"

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

sta je za koga, to ce samo Gospod da odredi, a ti nisi Gospod ili mozda jesi?

Е?

А дотле да га водимо по црквеним салама?  Ма, ајте молим Вас!

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Џуманџи рече

A kad je to bil da Gospod odredjuje robiju nekome?

Sud je Gospodnji i njegova je zadnja, a ti vidi cim pre pa uvedi neko krme(jer rece da sve sto dise neka hvali gospoda) sa sobom na Liturgiju, da se moli sa tobom zajedno :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Sofija_ рече

Sud je Gospodnji i njegova je zadnja

Niko to ne spori :) Samo pitam kada je pritvor u tamnicama/zatvorima do sada odredjivao On. :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Драгана Милошевић рече

Е?

А дотле да га водимо по црквеним салама?  Ма, ајте молим Вас!

Pa jesi li ti Gospod? Treba ga u tamnicu, treba ga satreti, treba ga ovo,ono, sve je to osuda, a to nije na nama, mi trebamo reci nas stav i rasuditi pravilno uz Boziju pomoc i Duha Svetoga, i moliti se za svacije spasenje, a ne presuditi ko kako treba da robuje ili kako da plati svoje grehe, to nije na nama, tacka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Sofija_ рече

odgovor ti je u postu iznad

Mozda je bolje pitanje odakle ti informacija da ce (sada) da pocne da odredjuje,posto si na "dozivotnu (robiju)" rekla "to ce samo Gospod da odredi".

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Џуманџи рече

Mozda je bolje pitanje odakle ti informacija da ce (sada) da pocne da odredjuje,posto si na "dozivotnu (robiju)" rekla "to ce samo Gospod da odredi".

nije na nama da sudimo i osudimo, a to vi radite, kakve ste sve etikete lepili coveku, kakav god da je.. ovde je dobio sve moguce epitete, a to mali, krotki i verni sluga Boziji ne radi, ako smo takvi jelte, ako nismo,trebamo se truditi da budemo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Џуманџи рече

Niko to ne spori :) Samo pitam kada je pritvor u tamnicama/zatvorima do sada odredjivao On. :)

Ено код Мојсија је дао закон о извршењу прекршајних и кривичних санкција.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Sofija_ рече

nije na nama da sudimo i osudimo, a to vi radite,

Pa niko ne kaze/nije rekao da se on nece spasiti... Zato i pitam odakle ti informacija da ce Bog da odredi ko ce i koliko da robija u ovom zivotu.

Cak Pavle ide korak dalje od ovozemaljske robije o kojoj je Dragana pisala, pa kaze: "...Да се такав преда сатани на мучење тијела, да би се дух спасао у дан Господа Исуса." Ne da se preda ovosvetovnim vlastima. Pa eto, ni on nije Gospod i opet je odredio da se ovaj iskljuci iz zajednice.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...