Jump to content

Саопштење за јавност Митрополије црногорско-приморске поводом злоупотребе имена манастира Острог

Оцени ову тему


Препоручена порука

Поводом предавања на тему „Браниоци Острога“  са поднасловом “ У потрази за коријенима“  у организацији подгоричког огранка „цркве Исуса Христа светаца посљедњих дана“ ( мормонска црква), упозоравамо све вјернике и људе који поштују истину да потписници овог предавања без дозволе и било какве сагласности користе име и слике великог православног светилишта манастира Острог.
 
На интернету је ових дана то предавање најављено под називом  „Чудо под Острогом – у потрази за коријенима“ као прича Американца који је дошао у Црну Гору да пронађе своје претке. Начин како је најава овог предавања упакована и презентована поред злоупотребе имена Острог, указују и на недобронамјерност овог подухвата од стране организатора.
 
Напомињемо још једном да ово предавање нема ништа са Острогом.
 

View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...