Jump to content

Upoznao ju je u autobusu i 36 godina voli samo nju: Ovo je Bajagina supruga kojoj je posvetio sve svoje pesme! (Foto)

Оцени ову тему


Trifke

Препоручена порука

пре 1 минут, Broken рече

Ajde, koja vam Bajagina pesma prva padne na pamet ? Bez mnogo razmišljanja.

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Broken рече

Ajde, koja vam Bajagina pesma prva padne na pamet ? Bez mnogo razmišljanja.

Не веруј жени која пуши дрину без филтера :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Broken рече

Ajde, koja vam Bajagina pesma prva padne na pamet ? Bez mnogo razmišljanja.

Na gledaj me kao vučica...

bajaga-830x0.jpg

(a stvarno ga gleda nekako krvoločno...)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Не веруј жени која пуши дрину без филтера :)

Ovo je remek delo. Upozorava žene u šta nikako ne smeju da se pretvore i muškarce šta treba da izbegnu.

Beži...i ne okreći se sine...:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Ovo je remek delo. Upozorava žene u šta nikako ne smeju da se pretvore i muškarce šta treba da izbegnu.

Beži...i ne okreći se sine...:smeh1:

Да бре, озбиљна песма. И лепа композиција, он је иначе разбијао гитару у то време... После је окренуо на оне балалајке јер су ту паре.

Иначе је мого да буде прави џезер...

https://www.youtube.com/watch?v=7tpfdkeLJqo

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Paradoksologija рече

Na gledaj me kao vučica...

Ја у први мах видела да пише "не гледај ме као вучића" (ошишана латиница) :)

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Да бре, озбиљна песма.

Ona je doživotno na bolovanju...joj kol'ko crno, tačno je zamišljam onako depresivnu, mrzi ceo svet, cigara za cigarom, izgriženi nokti, pill popping looney toon 7896634

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Ona je doživotno na bolovanju...joj kol'ko crno, tačno je zamišljam onako depresivnu, mrzi ceo svet, cigara za cigarom, izgriženi nokti, pill popping looney toon 7896634

Мислим да је Бора писао текст, само он је мого да држи ум у аду баш толико... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Мислим да је Бора писао текст, само он је мого да држи ум у аду баш толико... :smeh1:

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...