Jump to content

Пријављена епидемија малих богиња у Београду: Двоје оболелих у озбиљном стању


Препоручена порука

пре 9 минута, cloudking рече

Kad svi talasi koji se odasilju sa svih izvora oko nas bili vidljivi, ne bi mogli da hodamo jer ne bi mogli da vidimo tri prsta ispred sebe...

Да, и тако нас трују и програмирају светски моћници у сарадњи с ЕТФ-ом и институтом Михајло Пупин. Окружени смо мрежом негативне енергије. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 122
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

пре 20 минута, cloudking рече

Jel moze neko napokon da mi objasni na koji nacin telefoni zrace? Sta to zraci u njima?

KOlko ja znam telefoni su prijemnici a ne odasilljaci. A signali koje telefoni primaju se nalaze svuda oko nas bez obzira na to dal drzimo telefon ili ne... ?

Одлично питање. Па прво нису сви електромагнетни таласи исти. Ако се човек нпр. изложи неких 20 минута јаким зрачењима микро таласа, онда умире убрзо од рака.

Што се Електромагнетног поља телефона тиче, он зрачи и утиче на (мозак) централни нервни систем човека. Постоје бројне студије, које се баве утицајем на плодност, репродуктивност ћелија, регенерацију... могао бих цели чланак о томе да ти напишем0703_read.

Углавном, сви телефони се праве тако, да емитују зрачење на самој дозвољеној граници за развијеног човека. Тако да за децу испод 14,15 година није уопште здраво да их користе. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Mиљан Л. рече

Што се Електромагнетног поља телефона тиче, он зрачи и утиче на (мозак) централни нервни систем човека. Постоје бројне студије, које се баве утицајем на плодност, репродуктивност ћелија, регенерацију... могао бих цели чланак о томе да ти напишем0703_read.

Elektromagnetno polje u telefonima je nejonizujuće zračenje i zapravo bilo kakav značajan uticaj ovih zračenja na ljudsko tijelo je predmet debate i ne postoji opšte prihvaćeno naučno mišljenje da je zračenje koje proizvodi mobilni telefon u bilo kakvoj mjeri jako štetno za ljudski organizam. Ono što se jedino sigurno zna je da u kontaktu sa mobilnim telefonom ljudsko tijelo prima toplotu koje telefon proizvodi. Čak i naučni članak da navedeš kao što si naveo gore ne dokazuje ništa jer ne postoji dovoljan broj koji dokazuju isto ili slično za razliku od jonizujućih zračenja poput rendgenskih zraka koje zaista mogu da izazovu oštećenje DNK i zdravstvene probleme. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Mиљан Л. рече

Ако се човек нпр. изложи неких 20 минута јаким зрачењима микро таласа, онда умире убрзо од рака.

Пре бих рекао да ће милроталаси да га скувају пре него што било који рак може да настане...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

El su to dvoje obolelih primili vakcine?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Mиљан Л. рече

Што се Електромагнетног поља телефона тиче, он зрачи и утиче на (мозак) централни нервни систем човека. Постоје бројне студије, које се баве утицајем на плодност, репродуктивност ћелија, регенерацију... могао бих цели чланак о томе да ти напишем0703_read.

Углавном, сви телефони се праве тако, да емитују зрачење на самој дозвољеној граници за развијеног човека. Тако да за децу испод 14,15 година није уопште здраво да их користе. 

То је радијски део спектра. Велике таласне дужине, тј. ниске фреквенције и енергије. Стварно ми није јасно шта такви таласи могу да направе у организму. Једноставно је непознат механизам таквог деловања. Не можеш сад да узмеш насумично зрачење и закључујеш којештарије статистички без да имаш идеју на који начин нешто може да делује. То му дође ко оне подземне воде, отприлике...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Juanito рече

Пре бих рекао да ће милроталаси да га скувају пре него што било који рак може да настане...

Да микроталасне пећи:smeh1:

Током хладног рата су руси и американци убијали једни другима амбасадоре микроталасним антенама. 

Амерички национални институт за здравље на ту тему у току хладног рата: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3509929/

Ризик од рака због микроталаса уопште потвређен: http://www.i-sis.org.uk/CRFMC.php

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Justin Waters рече

Elektromagnetno polje u telefonima je nejonizujuće zračenje i zapravo bilo kakav značajan uticaj ovih zračenja na ljudsko tijelo je predmet debate i ne postoji opšte prihvaćeno naučno mišljenje da je zračenje koje proizvodi mobilni telefon u bilo kakvoj mjeri jako štetno za ljudski organizam. Ono što se jedino sigurno zna je da u kontaktu sa mobilnim telefonom ljudsko tijelo prima toplotu koje telefon proizvodi. Čak i naučni članak da navedeš kao što si naveo gore ne dokazuje ništa jer ne postoji dovoljan broj koji dokazuju isto ili slično za razliku od jonizujućih zračenja poput rendgenskih zraka koje zaista mogu da izazovu oštećenje DNK i zdravstvene probleme. 

Сунца је због нејонизујућег зрачења некад јако опасно, зашто мислиш да телефон уз главу, који има јаче зрачење није. Јер на нивоу неурохемије у мозгу је то друга ствар, даказано али не разтумачено јер је сам мозак непроучен. Примера ради, свака фирма која увози подно грејање по закону Србије мора да оде на тестирање зрачења у Винчи. Да би добили потврду и дозволу за продају подног грејања на тржиште, јер постоје стандарди због здравља наравно.

Ово истраживање доле ставих извор, је позвало на нова истраживања. а доказали су простим примером да телефон има ефекат на метаболичке активности у човековом мозгу, иако кажу да нису нашли везу са карциногеним ефектом који се манифестује због хроничног кориштења телефонских апарата

 

Извор: https://www.defendershield.com/cell-phone-radiation-may-affect-brain-activity-according-to-study/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Mиљан Л. рече

Сунца је због нејонизујућег зрачења некад јако опасно, зашто мислиш да телефон уз главу, који има јаче зрачење није.

Сунце је опасно због UV зрачења. То зрачење је одмах до рентгенског у спектру, а радио је на потпуно супротној страни. Један део UV зрака јесте јонизујући. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Mиљан Л. рече

али зато има мобилни телефон. Који неби смело да користи, нпр.по Институту у Винчи, зрачење обичног паметног телефона не сме да буде поред главе човека до 14 година, због мозга детета који иако се брже регенерише, нема јак имуни систем као одрастао човек.

И шта сад, значи до 14.рођендана не смије да држи телефон а одмах на рођендан може :D. Или рецимо иде неки филм на ТВ-у(забрањен дјеци млађој од 12 година), ако дијете сутра има рођендан...кажеш му, сине, сутра ћеш гледати, данас ниси спреман :D. Има сад и овај рок трајања на храни, траје тачно у секунду, важи до 25.12.2017 15:24:23, хахаха...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Војвода7 рече

кажеш му, сине, сутра ћеш гледати, данас ниси спреман

hqdefault.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

Сунце је опасно због UV зрачења. То зрачење је одмах до рентгенског у спектру, а радио је на потпуно супротној страни. Један део UV зрака јесте јонизујући. 

Разумем шта хоћеш да кажеш. Постоји подела на основу опасности зрачења таласа, буквално их видни спектар раздваја на две половине. То што се ДНК може природним зрачењем оштетити са ултраљубичастим, икс и гама зрацима нема везе са осталим таласима, ни тиме да микроталаси могу да угреју воду у организму и тако оштете ДНК. Ово ткз. "електромагнетно зрачење" које телефон емитује на близак контакт са главом утиче на мозак не у виду уништавања ДНК, већ убрзава метаболизам глукозе у деловима мозга, док су дуготрајне последице непознате и предмет су истраживања. 

Метаболизам глукозе је директни индикатор можданих активности. Мождане ћелије користе шећер као извор енергије, а мобилни телефон их на неки начин стимулише у оном делу мозга који је најближи антени телофона. Практично је истражен само један аспект утицаја мобилних телефона на мозак, има других утицаја који нису двољно истражени а тичу се зрачења. Постоји ткз. канцерогени ефекат телефона који се који је везан за континуирану употребу мобилних апарата.

пре 2 часа, Juanito рече

То је радијски део спектра. Велике таласне дужине, тј. ниске фреквенције и енергије. Стварно ми није јасно шта такви таласи могу да направе у организму. Једноставно је непознат механизам таквог деловања. Не можеш сад да узмеш насумично зрачење и закључујеш којештарије статистички без да имаш идеју на који начин нешто може да делује. То му дође ко оне подземне воде, отприлике...

Мимо свега тога, сваки талас може да се искористи да мимо стандардизоване снаге, уништи човека. Јер то што је озонски омотач око земље, не значи да је на земљи. 

А подземне воде или молекуларна структура пијаће воде која се добија протоком кроз цевоводе су већ неки квантни нивои где се мешају наука и квази наука. По мени то није категорија електромагнетног нејонизујућег зрачења телефона.

пре 50 минута, Војвода7 рече

И шта сад, значи до 14.рођендана не смије да држи телефон а одмах на рођендан може :D. Или рецимо иде неки филм на ТВ-у(забрањен дјеци млађој од 12 година), ако дијете сутра има рођендан...кажеш му, сине, сутра ћеш гледати, данас ниси спреман :D. Има сад и овај рок трајања на храни, траје тачно у секунду, важи до 25.12.2017 15:24:23, хахаха...

Не постоји студија која је показала да "тренутна стандардизација зрачења" може да утиче лоше на здравље човека. Али континуирана употреба телефона је предмет истраживања код одраслог човека, па се опрезније приступа детету, јер мозак детета није развијен као код човека ни на нивоу имунитета. Више је прича као контра невакцинацији деце, него неки опште друштвени проблем. Јер постоје упуства за употребу која су под "стандардима" надлежних органа. Ово су само нова истраживања, која су супротна квази аргументима против вакцине (која је превентивног карактера).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Mиљан Л. рече

Ово ткз. "електромагнетно зрачење" које телефон емитује на близак контакт са главом утиче на мозак не у виду уништавања ДНК, већ убрзава метаболизам глукозе у деловима мозга, док су дуготрајне последице непознате и предмет су истраживања. 

Метаболизам глукозе је директни индикатор можданих активности. Мождане ћелије користе шећер као извор енергије, а мобилни телефон их на неки начин стимулише у оном делу мозга који је најближи антени телофона.

Сад погледах. Кажу да је то можда чак и корисно. :) Да не улазимо у детаље, нека је све као што су навели у том раду. Данашњи клинци не држе телефон на увету 50 минута, већ играју игрице, шаљу поруке, фоткају селфије и каче по социјалним мрежама и обављају видео разговоре. Тако да нема никаквих проблема. Бар не што се тиче зрачења и глукозе. Могуће је да им толика и таква употреба мења мозак у когнитивном смислу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Juanito рече

Сад погледах. Кажу да је то можда чак и корисно. :) Да не улазимо у детаље, нека је све као што су навели у том раду. Данашњи клинци не држе телефон на увету 50 минута, већ играју игрице, шаљу поруке, фоткају селфије и каче по социјалним мрежама и обављају видео разговоре. Тако да нема никаквих проблема. Бар не што се тиче зрачења и глукозе. Могуће је да им толика и таква употреба мења мозак у когнитивном смислу...

Sad sam ovo hteo da napisem :)

Ko bre jos koristi telefon za razgovaranje?

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...