Jump to content

Протопрезвитер – ставрофор др Милош Весин: Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити (АУДИО+ВИДЕО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

У оквиру зимског семестра предавања Школе православне духовности при Црквеној општини новосадској, у недељу 5. новембра 2017. године, у свечаној дворани Гимназије Јован Јовановић Змај у Новом Саду, протопрезвитер – ставрофор Милош Весин, парох јужночикашки и ленсиншки је одржао предавање на тему: „Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити”.

Извор: Радио Беседа


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...