Jump to content

Утицај духа Запада као главни узрок словенског нејединства

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 12 минута, Grizzly Adams рече

Руси, тј. Словени су кроз цео ХХ век поробили пола света и наметнули најгору антихришћанску идеологију икад. Побили сто милиона људи, дан данас милиони страдају због тога. Толико о "негативном утицају".

Што се људске слободе тиче ту Америма и Британцима не могу да присмрде. Нема шта да се прича уопште.


Sent from my iPad using Tapatalk

Руси, тј. Словени нису поробили никога него су успоставили своју власт у већини држава из којих су истерали нацисте. Који су започели рат до истребљења против Руса и изгубили га. Плус, добар део 'поробљених' држава су били немачки савезници који су учествовали у походима и злочинима у освајању СССР.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма јеѕ... [emoji4]

 

Само је Стаљин у целој Русији био комуниста, ај не засмејавај ме. Руси и Срби су свим срцем прихватили то зло, дан данас не могу да га се отарасе. Ови остали словенски народи мање управо зато што су били под већим утицајем запада.

 

Наравно да осуђујем ратове које запад беспотребно води, то није спорно. Али овде причамо о идеологији и филозофији. Кад су Амери ослободили Француску од Нациста, нису им завели неку идеологију и терор. Ослободили и пустили их да живе слободно. А Руси шта су урадили са источном Европом? Оковали је у ланце. Антихришћанске.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Руси, тј. Словени нису поробили никога него су успоставили своју власт у већини држава из којих су истерали нацисте. Који су започели рат до истребљења против Руса и изгубили га. Плус, добар део 'поробљених' држава су били немачки савезници који су учествовали у походима и злочинима у освајању СССР.


Стамота... суочићеш се једног дана са свим недужним жртвама тог сатанизма па им реци тако.


Sent from my iPad using Tapatalk

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Grizzly Adams рече

Ма јеѕ... emoji4.png

 

Само је Стаљин у целој Русији био комуниста, ај не засмејавај ме. Руси и Срби су свим срцем прихватили то зло, дан данас не могу да га се отарасе. Ови остали словенски народи мање управо зато што су били под већим утицајем запада.

 

Наравно да осуђујем ратове које запад беспотребно води, то кије спорно. Али овде причамо о идеологији. Кад су Амери ослободили Француску од Нациста, нису им завели неку идеологију и терор. Ослободили и пустили их да живе слободно. А Руси шта су урадили са источном Европом? Оковали је у ланце. Антихришћанске.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Брате Гризли,а јесам ли ја рекао да је наша кривица што смо пригрлили комунизма или нисам?

Јели комунизам зачео Карл Маркс филозоф са Запада?

Опрости брате али корпоративни економски систем влада у Француској и читавој ослобођеној Европи. Или не влада? Има он своје нијансе, али то је америчка беба. Нек је и британска, немачка ал је западна. Наметнули су али лепо у рукавицама и рекли "Слободни сте"

пс: Баш су се сетили кад ће да крену у ослобађање, онда кад су Руси развалили Хитлера. Где су били 1941 слободољубци из Америке?И да, саветујем да се прочита књига "Пожар у Крајини" Николе Нитоње Плећаша. Ту је описано како се комунизмом страх утерује у кости и како се постаје послушан. Чист сатански метод.

Није се том страху било лако ни супроставити, шта су јадни људи трпели... Бог да нам опрости и помогне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Natasa. рече

И рече Бог: Нека буду Срби! И бејаху Срби. И виде Бог да су Срби добри...енд д рест из хистори...

U pocetku bi Rec, a ta Rec bi:"Bre!".

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Grizzly Adams рече

Руси и Срби су свим срцем прихватили то зло

Rusi su vodili građanski rat (u kojem je poginulo 5-9 miliona ljudi, što nisam imao pojma, s obzirom da je bio jedan od najvećih konflikata u Evropi) da crveni satanisti ne bi preuzeli.

Najviše su Rusi stradali od njih, oko 30 miliona od 1917-1959.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Grizzly Adams рече

 


Стамота... суочићеш се једног дана са свим недужним жртвама тог сатанизма па им реци тако.


Sent from my iPad using Tapatalk

 

Жао ми је ако сам те узнемирио. Оставићу те да живиш у свом цртаном филму и нећу више да улазим у расправе. И мирна Бачка  :skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате Гризли,а јесам ли ја рекао да је наша кривица што смо пригрлили комунизма или нисам?
Јели комунизам зачео Карл Маркс филозоф са Запада?


Па на западу га нико жив није прихватио. Словени су га прихватили оберучке свим срцем. Како је то онда "негативан утицај запада"? Кад га је запад одбацио.

Да су се Словени угледали на запад и они би га одбацили. Значи није "утицај запада", Словени нису слушали запад него терали по своме.



Sent from my iPad using Tapatalk

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Аурор рече

Rusi su vodili građanski rat (u kojem je poginulo 5-9 miliona ljudi, što nisam imao pojma, s obzirom da je bio jedan od najvećih konflikata u Evropi) da crveni satanisti ne bi preuzeli.

Najviše su Rusi stradali od njih, oko 30 miliona od 1917-1959.

 

На то сам заборавио. А како се комунзима прихватио биће вам јасно ако прочитате књигу Пожар у Крајини.

До детаља су описани сатански,злочиначки,манипулативни и насилни методи којима су људи ломљени. 

А гле чуда они који су спроводили ове методе су били углавном никоговићи и људи познати као дубоко оболели од греха.

После је пуштао корене и није баш било лако ни освестити се. 

Уствари сви су жртве тога на Истоку и не требамо их пљувати. Исто као што не требамо пљувати робове западног корпоративног система већ се молити са нас/њих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, GeniusAtWork рече

Руси, тј. Словени нису поробили никога него су успоставили своју власт у већини држава из којих су истерали нацисте.

A u čemu je bitna razlika između:

"porobili države iz kojih su isterali naciste"

i

"uspostavili svoju vlast u državama iz kojih su isterali naciste"?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опрости брате али корпоративни економски систем влада у Француској и читавој ослобођеној Европи. Или не влада? Има он своје нијансе, али то је америчка беба. Нек је и британска, немачка ал је западна. Наметнули су али лепо у рукавицама и рекли "Слободни сте"

 

Ништа ту не "влада". Људи живе слободно. Нико те не присиљава да будеш члан нечега, нити шта да радиш, нити где да живиш, нити спречава да идеш где желиш. То се зове слобода.

 

пс: Баш су се сетили кад ће да крену у ослобађање, онда кад су Руси развалили Хитлера. Где су били 1941 слободољубци из Америке?И да, саветујем да се прочита књига "Пожар у Крајини" Николе Нитоње Плећаша. Ту је описано како се комунизмом страх утерује у кости и како се постаје послушан. Чист сатански метод.

Није се том страху било лако ни супроставити, шта су јадни људи трпели... Бог да нам опрости и помогне.

 

А што су Амери уопште били дужни да гину за Европљане?

 

Могли су слободно да остану неутрални и не мешају се, нико ништа не би могао да приговори. Што би неки Стив из Чикага остављао своју жену, децу, посао и удобан живот и ишао да гине за Французе?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Grizzly Adams рече

 


Па на западу га нико жив није прихватио. Словени су га прихватили оберучке свим срцем. Како је то онда "негативан утицај запада"? Кад га је запад одбацио.

Да су се Словени угледали на запад и они би га одбацили. Значи није "утицај запада", Словени нису слушали запад него терали по своме.



Sent from my iPad using Tapatalk

 

Тако што није дошао из шпајза него од западног мислиоца.

А револуција није финансирана из шпајза него за Запада.

А како се комунзиам прихватио биће вам јасно ако прочитате књигу Пожар у Крајини.

А да је комунистичка револуција почета на Западу и имала финансијску подршку?

И да је све тако бајно и сјајно како кажеш, врати се у то време и схвати да нема нета, новина итд итд...Мало је свет био другачији па не можеш да видиш баш све у комшилуку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Grizzly Adams рече

 

Ништа ту не "влада". Људи живе слободно. Нико те не присиљава да будеш члан нечега, нити шта да радиш, нити где да живиш, нити спречава да идеш где желиш. То се зове слобода.

 

 

 

А што су Амери уопште били дужни да гину за Европљане?

 

Могли су слободно да остану неутрални и не мешају се, нико ништа не би могао да приговори. Што би неки Стив из Чикага остављао своју жену, децу, посао и удобан живот и ишао да гине за Французе?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Зато што су правдољубиви. Највише добра овом свету мисле корпорације са запада и Нато пакт. То су светле идеје слободе.

Не постоји медијски спин, фино упакована слика света у којој ти кажу да си слбодан...Ма то је трип.

ПС: Капирам шта хоћеш да кажеш за западни систем у односу на комунизам(западни изум) али то(западни систем) има везе са слободом као фудбал са кинеским штапићима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Аурор рече

 

Najviše su Rusi stradali od njih, oko 30 miliona od 1917-1959.

 

 

Значи око 714 000 хиљада годишње су убијали свој сопствени народ ?!

Да ли ви стварно верујете у ту цифру?

А што се тиче храбре америчке војске,која је крајем 44-те ушла у рат да ослободи јадне французе,па мисил то је смехотресна олимпијада...

 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...