Jump to content

Шок на холандској телевизији: Банкар проговорио о елитном, ритуалном жртвовању деце!

Оцени ову тему


Кратос

Препоручена порука

Управо сада, Дијана. рече

Brate, na kritičnim temama, koje su etičke, poput ove, one 'da li biste ubili Hitlera', abortus, nekako se uvijek provuče stradanje djece, uviejk se formiraju dvije strane: ona koja sudi raciom (uključujući i vjerske floskule, ali i klasične konformističke i pozitivističke sudove), te malobrojnija strana, koja gleda šire, intuitivnije, više srcem. Rasprava je uglavnom zaludna, nakon odr., kritične tačke, samo podgrijava strasti. Pametnom dosta i malo reći...

Što se tiče ekumenizma, tu si malo u zanosu previše, pa si još malo i kivan na mene, al' ajd, opraštam ti, jer ti je srce na pravom mjestu, zato te i podsjećam na ljubav prema svima, uključujuć i pravoslavce/rimokatolike:D

Ma takav sam moja ljubav je zanosna, ja nemam peranovićevu lopatu ja ne bijem po glavi da na silu prihvatiš moje stavove, ja sam zato prinuđen da ih više puta ostrašćeno iznosim i da ih branim tako što ću i napadati drugoga u njegovim stavovima a ne u njegovim osećajima za ljubav ili pravdu a te osećaje nesumnjivo svi ovde imamo.

Nego je problem šta ja uvek raširim toliko sliku recimo ovde bi sad neki da govore o žrtvovanju dece na 7 spratu svake banke na svetu a ja im govorim da to opšte nije bitno, nego da se satanski um pokazuje tamo gde je više nego očigledan a to su ti ratovi sa milijonskim žrtvama, koji ne prestaju. Baš me zanima u ovih 17 godina ovog veka kolika je već brojka.

Da bi neko imao tu moć na vrhu on je postepeno i gradi, te stoga ne verovati kako u toj piramidalnoj konstrukciji nema satanizma a satanizam se pojavi na ulici sam od sebe u obliku ratova, onda ja ne umem da si objasnim tu ljudsku pasivnost i hipi zamišljenost.

Ovde je pitanje, da li privatni kapital danas jeste ili nije smrtonosno oružje, da li može ijedna država na ovom svetu da ga zaustavi? Ja mislim da ne može i da je globalno to sada već nezaustavljiv proces. Ko kontroliše privatni kapita? 

Ako ne dozvoliš bankama da uđu u tvoje posede, onda dobiješ severnu koreju i opet milijonske žrtve, dobijaš revolucije poput ruske poput kubanske poput vijetnamske.....

Sve u svemu sistem i moć koju smo dali određenom krugu moćnika je već globalizovan a oni sami će na kraju da hvataju sami sebe, da navodno stavljaju pod kontrolu globalni kapital, i tako praveći globalnu policiju napraviće opet svoju sopstvenu i legalizovati već ionako legalnu satansku piramidu.

Izvinjavam se što ne pišem o konkretnim ljudima koji se sakupiše u broju od 6 članova i pojedoše dete sa kečapom i tako da pišem o događaju sa zgražavanjem ili da mirno uz kafu osuđujem takve vesti kao lažne i potencijalno opasne jer ćemo na kraju uzverovati da je u neke ljude ušlo nepopravljivo zlo.

 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

To upravo ti činiš ti obeshrabruješ ljude da sebe menjaju i da kao gotove ličnosti pokušaju da se udružuju u što većem broju radi postizanje bilo kakvog kolektivnog cilja i boljitka čovečanstva.

Ti spinuješ sa ritualnim ubistvima i njama njama dece sa kečapom šalterskih radnica u bankama.

Ja  govorim o nečem drugom o sistemu moći koji su dati bankarima u ruke, o privatnom novcu kao oružju koju više nijedna državna granica na svetu ne može zaustaviti, o širenju pravnog sistema koji omogućava ulazak privatnog kapitala a to su po pravilu prvo banke u sve zemlje ovoga sveta, pa ako neka zemlja koči onda se dešava Sirija, Irak, Vijetnam,....

Srbija,Hrvatska,Bosna,Istočni block......

JA pričam o nečem drugom dok je tebi kečap u ustima i ne spominješ očigledan problem, vama je satanistička svest samo ritaulno ubistvo na video snimku, dok se meni ta svest javno pokazuje u svim ovim ratovima koji su vođeni u prošlom veku pogotovo mislim na Okultizam Hitlerove Nemačke.

Hitler je poražen, da nije bilo okultizma kako objasniti toliko milijona nemaca spremnih da ubiju jevrejsko dete, pa kasnije i ostalu decu koja bi im stala na put, među njima su i srpska deca...

Kako objasniti Jasenovac, kako objasniti bilo koje zlo na sveto a da to nije tvoj omiljeni pahomije ili sveštenik sa lopatom koji je pravosnažno osuđen i koji izdržava zatvorsku kaznu ako ne posumnjati da takvi satanistički umovi uvek u istoriji čovečanstva stoje na vrhu moći, da li putem najrazvijenije zemlje na svetu kakva je to bila nemačka u ono vreme ili putam banaka koje danas drže svu moć u svoje ruke a ne spomenuti satanizam u nekom obliku stvarno ne znam.

No kako god, vama su ovi ratovi samo neka afektivna stanja,eto malo se ljudi posvađali pa se poklali dok ja to gledam sasvim drugačije i mislim da je satanski um umešan u svo zlo ovoga sveta.

Dakle te priče da je sve u redu zadrži za sebe ja pozivam da se svi odupremo zlu prvo u sebi pa nadalje jer zlo definitivno postoji.

Mnogo masis poentu.

Problemi o kojima ti ovde govoris verovatno jesu realni, svetska ekonomija, podela resursa, interesne grupe, protok novca, kinte ispred ljudskih zivota...

Ali svi realni problemi imaju nesto zajednicko- realno resenje tih problema.

Prica s pocetka teme (koji ti uporno zaboravljas) je nerealna. Iluminati, zavere, ritualna zrtvovanja dece od zlih bankarskih satanista ce ako nista drugo upravo da skrenu paznju sa realnih problema.

Zamisli da ti komsija digne prednje gume sa stojadina a ti otrcis u policiju i kazes da ti komsija ukrao gume i plus zrtvovao tastu na zadnjem sedistu sto "jasno ukazuje da je satanista"  Svi ce da te gledaju ko ludog i neces resiti ni realan problem.

Samo ces skupiti istomisljenike koji ce ulagati ogromne napore da iskorene "satanizam" iz tvog komsije sto nikada i nije bio problem... a on ce nesmetano da nastavi sa svojim zanatom kradje guma dok vi jurite divlje guske...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ma takav sam moja ljubav je zanosna, ja nemam peranovićevu lopatu ja ne bijem po glavi da na silu prihvatiš moje stavove, ja sam zato prinuđen da ih više puta ostrašćeno iznosim i da ih branim tako što ću i napadati drugoga u njegovim stavovima a ne u njegovim osećajima za ljubav ili pravdu a te osećaje nesumnjivo svi ovde imamo.

Nego je problem šta ja uvek raširim toliko sliku recimo ovde bi sad neki da govore o žrtvovanju dece na 7 spratu svake banke na svetu a ja im govorim da to opšte nije bitno, nego da se satanski um pokazuje tamo gde je više nego očigledan a to su ti ratovi sa milijonskim žrtvama, koji ne prestaju. Baš me zanima u ovih 17 godina ovog veka kolika je već brojka.

Da bi neko imao tu moć na vrhu on je postepeno i gradi, te stoga ne verovati kako u toj piramidalnoj konstrukciji nema satanizma a satanizam se pojavi na ulici sam od sebe u obliku ratova, onda ja ne umem da si objasnim tu ljudsku pasivnost i hipi zamišljenost.

Ovde je pitanje, da li privatni kapital danas jeste ili nije smrtonosno oružje, da li može ijedna država na ovom svetu da ga zaustavi? Ja mislim da ne može i da je globalno to sada već nezaustavljiv proces. Ko kontroliše privatni kapita? 

Ako ne dozvoliš bankama da uđu u tvoje posede, onda dobiješ severnu koreju i opet milijonske žrtve, dobijaš revolucije poput ruske poput kubanske poput vijetnamske.....

Sve u svemu sistem i moć koju smo dali određenom krugu moćnika je već globalizovan a oni sami će na kraju da hvataju sami sebe, da navodno stavljaju pod kontrolu globalni kapital, i tako praveći globalnu policiju napraviće opet svoju sopstvenu i legalizovati već ionako legalnu satansku piramidu.

Izvinjavam se što ne pišem o konkretnim ljudima koji se sakupiše u broju od 6 članova i pojedoše dete sa kečapom i tako da pišem o događaju sa zgražavanjem ili da mirno uz kafu osuđujem takve vesti kao lažne i potencijalno opasne jer ćemo na kraju uzverovati da je u neke ljude ušlo nepopravljivo zlo.

 

Ti si samo bezobrazan.

Ako ti se prica o globalizaciji i bankama otvori temu pa cemo da pricamo a ja cu verovatno da ti budem istomisljenik.

OVO je tema o liku koji je posvedocio o ritualnom zrtvovanju dece od strane bankara koji su satanisti. Procitaj taj clanak, makar jednom, pa ces videti koja je tema i na sta se odnosi i prestani sa oftopikom.

Ja znam da bi ti najradije voleo da taj lik nije pisao o tome ali postoji konkretan clanak a ti se i dalje pravis blesav i pricas o tome kako nam se ta cela njegova prica prividja, sta li...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, cloudking рече

OVO je tema o liku koji je posvedocio o ritualnom zrtvovanju dece od strane bankara koji su satanisti.

Naravno da nemaš pojma o čemu trubiš.

Lik nije svedočio o nikakvom ritaulnom žrtvovanju dece, nego je svedočio da je njemu to rečeno i ponuđeno od strane jačih bankarskih kolega.

Dakle čovek je otvorio široku temu i nije znao da ćeš ti da uletiš sa kečapom ovde i da nam soliš pamet.

Tjao druže do sledećeg kruga.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, cloudking рече

Samo ces skupiti istomisljenike koji ce ulagati ogromne napore da iskorene "satanizam" iz tvog komsije sto nikada i nije bio problem... a on ce nesmetano da nastavi sa svojim zanatom kradje guma dok vi jurite divlje guske...

Naravno, ako ti prevedeš priču da će se ona iskvariti.

Ovde nije bilo reč o kradljivcu guma, tako što će ukrasti gume i ostaviti auto na diskovima.

Već o kradljivcu koji će ukrasti tvoje dobre gume i zameniti ih sa lošim gumama i tako ti ne sluteći ništa pri brzini od 120 ubiješ i sebe i dete, kad već moram da se bavim ovim peršunom u koji nas zavijaš ovde.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Благовесник рече

 Jel Wikiliks provalio da se i Klintonovi zanimaju ovim radnjama, zlostavljanjem dece, cak kradjom dece,  Haiti  itd. i slicnim mracnim radnjama?

Ево теме. Ономад сам ју поставио, ал` се није нешто "примила"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Naravno, ako ti prevedeš priču da će se ona iskvariti.

Ovde nije bilo reč o kradljivcu guma, tako što će ukrasti gume i ostaviti auto na diskovima.

Već o kradljivcu koji će ukrasti tvoje dobre gume i zameniti ih sa lošim gumama i tako ti ne sluteći ništa pri brzini od 120 ubiješ i sebe i dete, kad već moram da se bavim ovim peršunom u koji nas zavijaš ovde.

Ako ne kapiras sam, nista sto ja kazem nece imati efekta...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Ako ne kapiras sam, nista sto ja kazem nece imati efekta...

Ja sam odavno odustao da to tebi isto kažem.

To što ti hoćeš da suziš priču to je tvoj problem, čovek je jasan, raširio je priču, nisam ja ovaj tekst ovde priveo na ovaj forum, ja se u principu i ne bavim time na takav način.

To što si ti hteo da se igraš to je nešto drugo, tekst daje i otvara šira pitanja od tih stvari o kojima si ti želeo da protutnjiš kroz temu, da se ismeješ i da likuješ.

Kako si ti došao do zaključka da tekst poziva na to da sve bankarske radnike gledamo kao sataniste i da se na 3 spratu svake banke žrtvuju deca u satanističkom ritualu to samo ti znaš.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Kako si ti došao do zaključka da tekst poziva na to da sve bankarske radnike gledamo kao sataniste i da se na 3 spratu svake banke žrtvuju deca u satanističkom ritualu to samo ti znaš.

Управо...Важи и за све остале.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ja sam odavno odustao da to tebi isto kažem.

To što ti hoćeš da suziš priču to je tvoj problem, čovek je jasan, raširio je priču, nisam ja ovaj tekst ovde priveo na ovaj forum, ja se u principu i ne bavim time na takav način.

To što si ti hteo da se igraš to je nešto drugo, tekst daje i otvara šira pitanja od tih stvari o kojima si ti želeo da protutnjiš kroz temu, da se ismeješ i da likuješ.

Kako si ti došao do zaključka da tekst poziva na to da sve bankarske radnike gledamo kao sataniste i da se na 3 spratu svake banke žrtvuju deca u satanističkom ritualu to samo ti znaš.

Hehe, kakav si ti spiner... nego, ajde.. :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Јанко рече

Проблем је генерализација.
"Сви банкари су сатанисти." То је глупост.
"Има банкара сатаниста." То је реалност...

Мени је проблем што се овакве прича углавном користе да би се људима "увалила" нека друга идеја.

Ево овде - зашто баш "банкари"?

Што, на пример, не политичари? Они су се показали као сто пута већи злотвори од банкара који се не либе да пошаљу милионе људи у смрт зато што су се дигли на леву ногу. Ако некога могу да замислим како жртвује децу нечастивом, то су пре свега они. Занимљиво је како се у оваквим причама скоро никад не нападају они који свима очигледно чине велика зла, већ све неки "идеолошки противници".

Глупо је сад овде да улазимо о његове приче о "камати" и како тиме "уништавају" људе, кад људи увек имају избор да се не задужују. Ко те тера да се зајмиш па после не можеш да вратиш? То није ничије "зло" него лична одлука. Ако човек направи лошу одлуку, сам је одговоран. Уговор је ту да се испоштује.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Мени је проблем што се овакве прича углавном користе да би се људима "увалила" нека друга идеја.

Ево овде - зашто баш "банкари"?

Што, на пример, не политичари? Они су се показали као сто пута већи злотвори од банкара који се не либе да пошаљу милионе људи у смрт зато што су се дигли на леву ногу. Ако некога могу да замислим како жртвује децу нечастивом, то су пре свега они. Занимљиво је како се у оваквим причама скоро никад не нападају они који свима очигледно чине велика зла, већ све неки "идеолошки противници".

Глупо је сад овде да улазимо о његове приче о "камати" и како тиме "уништавају" људе, кад људи увек имају избор да се не задужују. Ко те тера да се зајмиш па после не можеш да вратиш? То није ничије "зло" него лична одлука. Ако човек направи лошу одлуку, сам је одговоран. Уговор је ту да се испоштује.

Mnogo ti rupa ima post razbucace te Janko.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Дидим рече

И сад је она уводна сензационалистичка будалаштина истина јер умеш да се служиш сарказмом, не разумем? ne_shvata

E сад, нисам у истраживачком тиму  ни БИЕ ни ЦИЕ :ani_biggrin: нити неке орг.која се бави истраживањем и доказивањем истинитости  оваквих и сличних прича (сведочења, исказа)....може бити  сб. а не мора. И није поента ове приче да ли је текст истинит или не. Поента је да се ужасне ствари из сведочења  заиста дешавају. И поента је да не смемо да жмуримо  на оваква и слична дешавања, типа ..." сенз. будалаштина " Дешавају се и горе ствари.Породице се разарају свесно и плански.Србија је један од последњих бастиона  праве хришћанске вере и зато није чудо што је  бандама  светских олоша   запала за  око. Није теорија завере, није српска параноја , већ стварност, хтели или не себи да признамо. Још само да утврдимо зашто нећемо нешто што је очигледно да прихватимо и сваримо ? Који је разлог? Наивност да ли је ? Да ли су нам стварно отупела чула  за аларме савести у нашим бићима.    

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...