Jump to content

САД напале крстарећим ракетама базу сиријске војске као одговор на употребу хемијског оружја


Препоручена порука

Ево и на Б92: Линк

 

Цитат

Amerikanci su, kako tvrde zvaničnici Pentagona, Rusima dali signal da slede napad, a kažu i da je u pogođenoj bazi bilo ruskih vojnika. 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чега све су прекоокеанци способни, не би ли разорили релативно функционалне земље је већ јасно. Да се не лажемо, Асад јесте аутократа, какви си и били до сада свргавани вође земаља у којима је било интервенција, али је у тим земљама редом све горе него што је било пре свргавања. Због социопата са свих страна имаћемо трећи светски рат. Ништа добро ово не може донети.

Они и њихов 'морал хајграунд'. Фуј.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tramp zbog ovoga ulazi u noiminaciju za nobelovu nagradu za mir....

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Кратос рече

Tramp zbog ovoga ulazi u noiminaciju za nobelovu nagradu za mir....

Ако Трамп остане пун мандат, вероватно неће више бити Нобелове награде. Јер неће бити ни Осла ни Штокхолма.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego mene nešto drugo tu zanima,šta je sa PVO sistemima Sirijske vojske zar nemaju oni S 300 i gde je onaj Ruski S 400?El su Rusi to puvukli iz Sirije?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, GeniusAtWork рече

Ако Трамп остане пун мандат, вероватно неће више бити Нобелове награде. Јер неће бити ни Осла ни Штокхолма.

:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Кратос рече

Nego mene nešto drugo tu zanima,šta je sa PVO sistemima Sirijske vojske zar nemaju oni S 300 i gde je onaj Ruski S 400?El su Rusi to puvukli iz Sirije?

Pitaj Miriam :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Aleksandar Cvetkovic рече

Americki olos, samo se pitam, gde su sada Rusi? 


 

Цитат

 

Dmitrij Peskov, portparol ruskog predsednika rekao je da Putin smatra da je napad pokušaj da se skrene pažnja međunarodne zajednice s velikog broja civilnih žrtava u operaciji međunarodne koalicije predvođene SAD-om u Iraku, prenela je ruska agencija Tass.

Američkim napadom na Siriju verovatno je okončana saradnja Rusije i SAD u Siriji, izjavio je jutros jedan visoki ruski zvaničnik. 

Цела вест

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, GeniusAtWork рече


 

 

Ma kaka saopštenja treba da krenu lepo da im obaraju te rakete i avione pa da vidimo da li će da nastave...

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СПУТНИК на српском пренео, премда још увек ништа нема на страници МинОборРос

Русија суспендује меморандум о спречавању инцидената са САД

После америчких напада на ваздухопловну базу сиријске војске у Хомсу Русија суспендује меморандум о спречавању инцидената и обезбеђивању летова авијације током операције у Сирији који је закључен са Вашингтоном, саопштило је Министарство спољних послова Русије.

„Руска страна суспендовала је Меморандумом о спречавању инцидената и обезбеђивању летова авијације током операције у Сирији, који је закључен са САД“, наводи се у саопштењу Министарства.

Москва позива Савет безбедности УН да одржи хитан састанак на којем би се расправљало о ракетном нападу САД на Сирију, наводи се у саопштењу.

„Позивамо Савет безбедности УН да одржи хитан састанак како би се размотрила тренутна ситуација“, саопштило је Министарство спољних послова.

У ноћи између четвртка и петка Сједињене Америчке Државе су лансирале више од 50 ракета „Томахавк“ на сиријски војни аеродром у Шаирату, који се налази на 38 километара од Хомса.

СПУТНИК

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izrael rame uz rame sa Saudijskom Arabijom pohvalio napade američke vojske :bu:

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...