Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 7 минута, Justin Waters рече

Evropa je starija jedno 10000 godina od SAD po kulturi i stvaranju dobara i ne treba nikaf da bude ista kao SAD.

Овај тренутни европски модел и менталитет је много млађи и од САД и од Европе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 7 минута, Justin Waters рече

ako su minimalne satnice za baksisne profesije 2.13 $ na nacinalnom nivou

Као што написах изнад, минималац у САД је $7.25 долара на сат. Без обзира на бакшиш, то је екстра.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Grizzly Adams рече

Као што написах изнад, минималац у САД је $7.25 долара на сат. Без обзира на бакшиш, то је екстра.

Cekaj, znaci konobari primaju platu? Oni rade za gazdu, a ne za musterije?l

https://www.dol.gov/whd/state/tipped.htm ??

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Justin Waters рече

Cekaj, znaci konobari primaju platu? Oni rade za gazdu, a ne za musterije?l

https://www.dol.gov/whd/state/tipped.htm ??

ОК, изем ти ове Поуке, све мора у ситна цревца да се расправља... :smeh1:

Овако ту стоји ствар. Минимална зарада за конобара као и за све друге је $7.25, значи толико мора да заради. Ако не добије довољан бакшиш, газда мора да му доплати бар до те суме. А без обзира колики бакшиш зарадио (ко они Хуанови што зараде хиљадарке), газда мора да му исплати бар $2.13 преко тога. Не постоји конобар који зарађује $2.13 на сат, то је против закона.

А раде за газду. Исто ко и све друго - дођеш па те запосле. Служе муштерије.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Grizzly Adams рече

ОК, изем ти ове Поуке, све мора у ситна цревца да се расправља... :smeh1:

Овако ту стоји ствар. Минимална зарада за конобара као и за све друге је $7.25, значи толико мора да заради. Ако не добије довољан бакшиш, газда мора да му доплати бар до те суме. А без обзира колики бакшиш зарадио (ко они Хуанови што зараде хиљадарке), газда мора да му исплати бар $2.13 преко тога. Не постоји конобар који зарађује $2.13 на сат, то је против закона.

А раде за газду. Исто ко и све друго - дођеш па те запосле. Служе муштерије.

Pa ovo je  komplikacija sto si napisao. Kako gazda zna da je baksisom zaradio do 7.25? Sta ako krije baksis koji mu je dat u kesu i prikazuje da je zaradio 2.18$ po satu i trazi od gazde doplatu do 7.25? Nisi ti nesto dobro shvatio.

Udjes u restoran, platis za jelo i pice koje si narucio po cijena iz menija, i ako hoces das baksis ako neces, nema niko da ti nista objasnjava kako stvari stoje niti da postoji nesto sto se zove "tipping culture". To se zove jednostavnost.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Pa ovo je  komplikacija sto si napisao. Kako gazda zna da je baksisom zaradio do 7.25? Sta ako krije baksis koji mu je dat u kesu i prikazuje da je zaradio 2.18$ po satu i trazi od gazde doplatu do 7.25? Nisi ti nesto dobro shvatio.

Нема шта да схватам, знам како је то уређено. С обзиром да се данас већином плаћа кредитним картицама, конобар тешко може да сакрије бакшиш.

А једина компликација су глупави закони који су закомпликовали целу ствар.

пре 2 минута, Justin Waters рече

Udjes u restoran, platis za jelo i pice koje si narucio po cijena iz menija, i ako hoces das baksis ako neces, nema niko da ti nista objasnjava kako stvari stoje niti da postoji nesto sto se zove "tipping culture". To se zove jednostavnost.

То се зове "само овако сам видео и не могу да замислим другачије".

Постоје другачије ствари од оних на које смо навикли.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Justin Waters рече

Pa ovo je  komplikacija sto si napisao. Kako gazda zna da je baksisom zaradio do 7.25? Sta ako krije baksis koji mu je dat u kesu i prikazuje da je zaradio 2.18$ po satu i trazi od gazde doplatu do 7.25? Nisi ti nesto dobro shvatio.

Cenim da niko nikad nije zaposlenom to doplatio... ali realno i ne treba.. ako ne može da zaradi do 7,25 onda ne treba ni da radi taj posao na tom mestu. Ako on u Americi od bakšiša ne zaradi do te cifre onda je gazda u debelom minusu.

 

пре 16 минута, Justin Waters рече

Udjes u restoran, platis za jelo i pice koje si narucio po cijena iz menija, i ako hoces das baksis ako neces, nema niko da ti nista objasnjava kako stvari stoje niti da postoji nesto sto se zove "tipping culture". To se zove jednostavnost.

Jeste jednostavnije za nas kao korisnike tih usluga... ali ne znam kako iz toga izvlačiš zaključak da je bolje i pogotovo da država treba duradi nešto?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Avocado рече

Jeste jednostavnije za nas kao korisnike tih usluga... ali ne znam kako iz toga izvlačiš zaključak da je bolje i pogotovo da država treba duradi nešto?

Zasto sto citam da su razlozi zasto je razvijena tipping kultura u americi jer su tipping zanimanja debelo podplacena za razliku od ostalih. A podplaceni su jer navodno zakon dozvoljava poslodavcima da ih podplate. Medjutim ako je kako grizli prica da oni iovako ionako imaju bar 7.25 po satu, postavlja se pitanje zasto ta tipppng kultra postoji, zasto se masovno ocekuje od gostiju da baksisuju usluzitelje?

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Justin Waters рече

Zasto sto citam da su razlozi zasto je razvijena tipping kultura u americi jer su tipping zanimanja debelo podplacena za razliku od ostalih. A podplaceni su jer navodno zakon dozvoljava poslodavcima da ih podplate. Medjutim ako je kako grizli prica da oni iovako ionako imaju bar 7.25 po satu, postavlja se pitanje zasto ta tipppng kultra postoji, zasto se masovno ocekuje od gostiju da baksisuju usluzitelje?

Pa zato što toliko imaju sa bakšišom... dakle, nisu podplaćeni... imaju manji minimalac nominalno ali ako bi pogledao njihove ukupne zarade (sa bakšišom), verovatno prosečno imaju iste zarade kao ista ta zanimanja u zemljama gde nema bakšiša u odnosu na prosečnu zaradu u tim zemljama.

Do te kulture nije došlo baš onako kako Grizli priča... malo on to romantizuje tj. libertarijanizuje... ali to nije sad ni bitno... kultura je takva kakva je i ne možeš da implementiraš drugu kulturu tek tako bez posledica... da, u Holandiji bi konobari (bar neko vreme) crkavali od gladi da uvedeš američki sistem ali bi isto kao i u Americi posle nekog vremena društvo razvilo konsenzus da si đubre ako ne ostaviš bakšiš i svelo bi se na isto... kao što bi i u Americi da uvedeš normalan minimalac ovim zaposlenima posle nekog vremena Amerikanci prestali da ostavljaju bakšiš...

Dakle, ta tipping kultura gde se bakšiš podrazumeva postoji jer bi inače konobari crkavali od gladi...

Zapravo se svodi na isto kao u zemljama poput naše, gde imaju male plate ali iznad minimalca i gde se daje bakšiš samo za dobru uslugu (ili kao zaokruživanje)... i btw ne bih rekao da to vodi boljoj usluzi... jer se iz navedenih razloga tamo razvio takav običaj da ne ostavljaš bakšiš samo ako si baš loše uslužen... a to što je kod njih bolja usluga nije do bakšiša... bolja im je usluga u svemu, pa i u onim uslužnim delatnostima gde nema bakšiša (prodaja cipela, odeće, svega...), takva im je kultura.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам стварно шта је ту толико апокалиптично... :smeh1:

ОК, људи су организовали ствари на другачији начин и то је то. Не видим да је нека друга варијанта нешто боља.

Имаш нпр. и музичаре који дођу и свирају само за "типс", ресторан их ништа не плаћа. Па ако су добри зараде добро. Још ако налете на неко весело друштво...

  • Свиђа ми се 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Grizzly Adams рече

Не знам стварно шта је ту толико апокалиптично... :smeh1:

ОК, људи су организовали ствари на другачији начин и то је то. Не видим да је нека друга варијанта нешто боља.

Meni nista. Samo mi je isto kao i tamo gdje kukaju zasto si narucio samo kafu. 

BTW i dalje mi nije jasno, da li je jesti u americkom restoranu skuplje za tih 20-25 posto, u odnosu na neki slican u drugoj zemlji sa slicnim standardom? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Justin Waters рече

BTW i dalje mi nije jasno, da li je jesti u americkom restoranu skuplje za tih 20-25 posto, u odnosu na neki slican u drugoj zemlji sa slicnim standardom? 

Немам појма, не би рекао... @Juanito?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Grizzly Adams рече

Немам појма, не би рекао... @Juanito?

Kako ne znas, zivis u SAD?

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...