Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Ima li kraja?

https://www.snopes.com/2017/12/15/trump-administration-bans-cdc-officials-using-certain-words/?utm_content=news&utm_source=socialflow&utm_medium=facebook

On 15 December 2017, the Washington Post first reported that a senior CDC leader instructed policy analysts at the Centers for Disease Control and Prevention not to use certain words in documents “related to the budget and supporting materials that are to be given to the CDC’s partners and to Congress”

The story identified seven prohibited words:

  • Vulnerable
  • Entitlement
  • Diversity
  • Transgender
  • Fetus
  • Evidence-based
  • Science-based  

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Branka62 рече

Ima li kraja?

https://www.snopes.com/2017/12/15/trump-administration-bans-cdc-officials-using-certain-words/?utm_content=news&utm_source=socialflow&utm_medium=facebook

On 15 December 2017, the Washington Post first reported that a senior CDC leader instructed policy analysts at the Centers for Disease Control and Prevention not to use certain words in documents “related to the budget and supporting materials that are to be given to the CDC’s partners and to Congress”

The story identified seven prohibited words:

  • Vulnerable
  • Entitlement
  • Diversity
  • Transgender
  • Fetus
  • Evidence-based
  • Science-based  

 

Опет лефтарди цензуришу. Oh wait...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Muramasa рече

Reč je o zvaničnim dokumentima, a ne o tribinam na univerzutetima i javnim skupovima.

To što je nešto prikladno z Tumblr, ne znači da je i za Kongres.

Kao kada bi meni šefica rekla da u uputstvu za Ministarstvo ne treba da piše "ako aplikacija rikne...".

Da. Skroz isto.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav je ovo mulj i gnoj od ljudi... pogledajte ceo clanak obavezno, ovde sam preneo samo mali deo.

...

Naime, administracija Donalda Trumpa je danas najavila namjeru kako će zabraniti da Boeing i Airbus zrakoplove prodaju Iranu.

Izgovor graniči sa zdravim razumom, ali dovoljan da dvije kompanije ostanu bez desetaka milijardi eura zarade.

Naime, prema upravi Donalda Trumpa Iran ove zrakoplove može koristiti za slanje oružja i vojnog osoblja u Siriju. Zbog toga se namjerava poništiti 300 ponuda koje su ove tvrtke zaključile s iranskim zračnim prijevoznikom IranAir nakon potpisivanja sporazuma o iranskom nuklearnom programu u 2015.

...

https://www.logicno.com/politika/trumpov-udar-na-eu-zabranjen-posao-desetljeca-airbusa-s-iranom.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, obi-wan рече

Naime, administracija Donalda Trumpa je danas najavila namjeru kako će zabraniti da Boeing i Airbus zrakoplove prodaju Iranu.

Paranoja je dosegla neslućene granice. Međutim mogu da prdnu Iranu pod prozor, iskreno se nadam da će potajno napraviti nuklearno oružije i da jednom za svagda otklone bilo kakvu pretnju da će im jenkiji jednog dana pokucati na vrata. 

Inače kako može da zabrani da se Airbus prodaje, kada je Airbus francuski?

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Muramasa рече

Reč je o zvaničnim dokumentima, a ne o tribinam na univerzutetima i javnim skupovima.

To što je nešto prikladno z Tumblr, ne znači da je i za Kongres.

Kao kada bi meni šefica rekla da u uputstvu za Ministarstvo ne treba da piše "ako aplikacija rikne...".

Све, али фетус?

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Justin Waters рече

Inače kako može da zabrani da se Airbus prodaje, kada je Airbus francuski?

Jeste njihov, tj. koliko znam on je Francusko-Nemacko-neznamjosciji, to ce brat @Милан Ракић bolje da zna, medjutim, ovde se valjda radi o delu proizvodnje za koji se jedna kolicina delova po nekom ugovoru od pre izradjuje u `Murici, tako da je tamosnja administracija to iskoristila kao pogodan moment da stavi tu zabranu. A ne bi me nimalo iznenadilo da je to i jedan cisto politicki pritisak na Francuze, bez ikakve druge podloge.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, obi-wan рече

Kakav je ovo mulj i gnoj od ljudi... pogledajte ceo clanak obavezno, ovde sam preneo samo mali deo.

...

Naime, administracija Donalda Trumpa je danas najavila namjeru kako će zabraniti da Boeing i Airbus zrakoplove prodaju Iranu.

Izgovor graniči sa zdravim razumom, ali dovoljan da dvije kompanije ostanu bez desetaka milijardi eura zarade.

Naime, prema upravi Donalda Trumpa Iran ove zrakoplove može koristiti za slanje oružja i vojnog osoblja u Siriju. Zbog toga se namjerava poništiti 300 ponuda koje su ove tvrtke zaključile s iranskim zračnim prijevoznikom IranAir nakon potpisivanja sporazuma o iranskom nuklearnom programu u 2015.

...

https://www.logicno.com/politika/trumpov-udar-na-eu-zabranjen-posao-desetljeca-airbusa-s-iranom.html

Тако се то ради, неће ваљда држава да одређује компанијама на слободном тржишту шта да раде. А левичари нека цмиздре опет до миле воље. Свака част Трампу!

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, obi-wan рече

Jeste njihov, tj. koliko znam on je Francusko-Nemacko-neznamjosciji, to ce brat @Милан Ракић bolje da zna, medjutim, ovde se valjda radi o delu proizvodnje za koji se jedna kolicina delova po nekom ugovoru od pre izradjuje u `Murici, tako da je tamosnja administracija to iskoristila kao pogodan moment da stavi tu zabranu. A ne bi me nimalo iznenadilo da je to i jedan cisto politicki pritisak na Francuze, bez ikakve druge podloge.

Aha vrlo je moguće da je ili jedno ili drugo u pitanju. U prvom ih ucjenjuju jer se neki djelovi proizvode u SAD i bez njih ne mogu sklopiti Airbus, u drugom čist politički pritisak na Francusku sa prijetnjama da će uraditi ovo ili ono. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, obi-wan рече

Jeste njihov, tj. koliko znam on je Francusko-Nemacko-neznamjosciji, to ce brat @Милан Ракић bolje da zna, medjutim, ovde se valjda radi o delu proizvodnje za koji se jedna kolicina delova po nekom ugovoru od pre izradjuje u `Murici, tako da je tamosnja administracija to iskoristila kao pogodan moment da stavi tu zabranu. A ne bi me nimalo iznenadilo da je to i jedan cisto politicki pritisak na Francuze, bez ikakve druge podloge.

У Мобајлу у Алабами имају фабрику у којој се склапају јероплани исто к`о и у Тулузу. Такође, Ербас има своју групу тамо с помоћу које лиферује хеликоптере америчкој копненој војсци и маринцима, тако да је питање сад шта им је "исплативије".

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
Цитат

else if (errorCode = '500')

Брзо ће му се појави порука :ani_biggrin:

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...