Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 46 минута, Juanito рече

И 400 - 450 година пре еугенике, Аушвица и осталих достигнућа #СупериорнеЦивилизације.

Jel ti ne pada na pamet nešto drugo od dostignuća, na primer ovo na čemu komuniciramo (i otprilike sve ostalo što možeš da vidiš tj. upotrebiš)? :)

пре 46 минута, Juanito рече

Што не значи да је Немце требало збрисати с лица земље. 

Naravno da nije trebalo... Nemci su se zajebali što su se u 19. veku odlučili za nacionalizam, Sozialpolitik (inače ono što bi najviše hteli upravo forumski juritelji za nacistima), državizam i socijalizam. 

To je bila prekretnica savremenog doba.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 28 минута, Аурор рече

Kako su malobrojni Španci mogli pre 400 godina da genocidišu čitavu civilizaciju, i to preko okeana?

Pa nisu... To se zapravo nije desilo... tvoji kapci su teski...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Аурор рече

When the Great Pyramid of Tenochtitlan was consecrated in 1487 the Aztecs recorded that 84,000 people were slaughtered in four days.

Ово је нетачан податак. Потражи по Интернету, почевши од Википедије па надаље. Подаци говоре о око 20.000 убијених, а и то се данас доводи у сумњу из разноразних разлога (неки чак причају и о аџцтечкој пропаганди, из неког разлога).

Размисли логично каква су ти средства и колико људи потребни за тако масовне злочине. Наратив о Сребреници, који је жесотоко надуван, говори о седам хиљада убијених, и то на крају двадесетог века, са далеко моћнијим оружјима. за неколико дана.

Иначе, ево га "објективни чланак" из ког си извукао податак:

http://www.historytoday.com/tim-stanley/two-cheers-conquistadors

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, -Владимир- рече

 Готово целекопна бројка је била последица евроазијских вируса. Без намере Шпанаца. Шпанци никад нису били ни близу довољно бројни за тако нешто и да су хтели.  

 

 

пре 39 минута, Аурор рече

Kako su malobrojni Španci mogli pre 400 godina da genocidišu čitavu civilizaciju, i to preko okeana?

https://en.wikipedia.org/wiki/Massacre_in_the_Great_Temple - пример шта може малобројна добро наоружана војска да уради за само један

https://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_conquest_of_the_Aztec_Empire - Имаш да је само у војним кампањама убијено око 200.000 ацтечких војника

https://en.wikipedia.org/wiki/Fall_of_Tenochtitlan - Само пад једног града - 100.000 мртвих војника и између 100.000 и 200.000 цивила 

(Бројке су одмах са десне стране, немам сад времена да гуглам неке поузданије изворе, и извињавам се на томе).

Дакле, да, могуће је било. Ово је само пар брзинских примера.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, RYLAH рече

https://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_conquest_of_the_Aztec_Empire - Имаш да је само у војним кампањама убијено око 200.000 ацтечких војника

Provali da je Španaca ukupno bilo 1400, sa 6 topova. I provali da nisu ratovali sami, nego uz neko pleme Tlaxcala, koje je imalo 80 000-200 000 ratnika.

Ovo svedoči o brutalnosti njihovih međusobnih razračunavanja više nego o nečemu drugom (mada ni Španci nisu bili nešto nežniji).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Juanito рече

И 400 - 450 година пре еугенике, Аушвица и осталих достигнућа #СупериорнеЦивилизације. Демонског зла је, на жалост, било и биће у свакој цивилизацији. Што не значи да је Немце требало збрисати с лица земље. 

Ali, nije isto. 

Zla koja su cinili Asteci proizilazi iz njihove religije i kulture.

Zla koja su proizasla iz savremene civilizacije su bila protiv vere i kulture te' ( civilizacije ). Da uzmemo samo da je danasnja civilizacija na nacelima kulture i religije Asteka, ....ko zna sta bi bilo,.... ne bi sigurno uzivali u blagodetima danasnje civilizacije ( kao danas )....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10/9/2017 at 21:04, Muramasa рече

Kad si drugi čovek Amerike, pogotovo je onda manja verovatnoća da ćeš večerati sam sa nekom ženom.

Isto i kad si altrajtovac... 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Muramasa рече

Suprugica Stevena Crowdera.

018.JPG

Aha... ne kapiram, sto je takva zena nedostupna odredjenoj grupi ljudi, il kako ti rece socijalistima?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Onda pojma nemaš.

Ma samo kad bi svako od vas obalio po neku belu trebu altrajt bi nestao ko Trampova resenost da povuce trupe sa istoka...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

Aha... ne kapiram, sto je takva zena nedostupna odredjenoj grupi ljudi, il kako ti rece socijalistima?

Па лепо, социјалисти великодушно све деле са другима, а то неке жене не желе. =) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...