Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 21 минута, Paradoksologija рече

Pa realno počinjem da kapiram da se neki ponose bukvalno deficitom melanina, pa ono, to je differentia specifica ili šta već...

Види им се по линијама на длану да су илегални. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 минут, Аурор рече

Primećujem da izmišljaš stvari po potrebi i nahođenju i to nije lepo, blago rečeno.

Ne da mi se da tražim kako si tvrdio bukvalno sve navedeno u prethodnih nekoliko godina. Ali ne izmišljam.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Аурор рече

Nacisti su prilično bili socijalisti, od komunista ih je delila samo likvidacija buržoazije, a od onih 10 stavki koje su naveli Marks i Engels, oni su primenili 8, i to veoma fanatično.

12:smeha::))12:smeha:

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Juanito рече

Не знам зашто се стално хватате за имена. Уопште је небитно како ће то зло да се назове и колико је тачно удаљено од неке прецизне историјске дефиниције нацизма. То је све по духу исто зло. Можда нису нацоши, али су тешко зло ђубре. Можда Трамп није сексиста (искрено, ни сам не знам шта то тачно значи), али је тешка неотесана џованчина  која нема основне манире у опхођењу са женама. Расиста није сигурно идеолошки. Идеолошки је једино бескрајни нарцис. Али је више него очигледно да популистички даје изјаве које охрабрују раисте да дивљају (што опет не значи да ови с друге стране такође нису расисти који дивљају инспирисани изјавама левих политичара). Доста бре више тих салонских анализа кад је овде очигледно да нормалних људи више нема. Све отишло у к. Где нестадоше они који само гледају своја посла, раде и стварају? 

P. S. 

Нешто не видим да вриштите како није паметно вриштати да су ови комунисти с друге стране комунисти...

Jer "ti si komunjara" trenutno nije izlizano, kao "ti si nacista". Ali doci ce i to na red opet, sto je jasno ako se prate americki desnicari koji sve slobodnije etiketiraju lijevicare tako. Ali ta kolicina nije izbliza velika koliko je prozivanje ljudi nacistima. Sve u svoje vrijeme.

Inace, previse pojednostavljujes. Definicije su jako bitne jer dosta ljudi koristi istu rijec sa rwzlicitim znacenjima. Odatle i nesporazumi i nerazumijevanja. Ti kazes da ne znas sta tacno znaci seksista, a ja recimo znam sta podrqzumijevam. I ne mozemo pricati ako ne razjasnimo termine, definicije i sta tacno zelimo reci. Kakve salonske analize? Zahtijeva se najosnovnije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ћириличар рече

Jer "ti si komunjara" trenutno nije izlizano, kao "ti si nacista". Ali doci ce i to na red opet, sto je jasno ako se prate americki desnicari koji sve slobodnije etiketiraju lijevicare tako. Ali ta kolicina nije izbliza velika koliko je prozivanje ljudi nacistima. Sve u svoje vrijeme.

Inace, previse pojednostavljujes. Definicije su jako bitne jer dosta ljudi koristi istu rijec sa rwzlicitim znacenjima. Odatle i nesporazumi i nerazumijevanja. Ti kazes da ne znas sta tacno znaci seksista, a ja recimo znam sta podrqzumijevam. I ne mozemo pricati ako ne razjasnimo termine, definicije i sta tacno zelimo reci. Kakve salonske analize? Zahtijeva se najosnovnije.

Ja čujem "feminazi" već godinama i nikako da počnem da nosim kukasti krst na rukavu, zanimljivo...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам шта је бре спорно овде... :)

Идиоти и са једне и са друге стране. Тих нациста има све укупно 1000, нису никакав фактор и нико их не воли. И свим тим екстремистима је циљ да направе неку фрку, изазову инцидент или сл. јер тиме испадају важнији него што јесу.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Paradoksologija рече

A evo i sličice iz 1992. gde je na skupu KKK jedna KKK beba prišla da se poigra sa štitom jednog od više crnih policajaca:

kkktoddrobertsonphoto.jpg?w=690

Каква епска слика! Ништа сажетије и јасније не показује сав бесмисао свега о чему се овде прича.

П.С. Иначе бих тако напушио од батина родитеље који су довели ово детенце овде и покушавају да га отрују и униште својим болесним идејама...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Аурор рече

U ovome je problem, mi ovde vidimo dobrog policajca, a vi obavezno vidite da je crn i slično.

Who gives a f... (sem vas)

 

"U ovome je problem?!"

haha, :D kolko ti nas zajebavas ovde pa to je komeNdija! :D cak i ja da pocnem da mislim da trolujes sve vreme!

Jbt, ti u svakom coveku ko je pocrneo na moru vidis pripadnika inferiorne kulture ili teroristu :D s kojim obrazom si napisao gornji post leba ti?

 

Ajde mi reci, jel na ovoj slici takodje vidis samo "dobrog gradjanina koji pomaze nekoj starici"?

Posto ja (iz gorepomenute  grupe "vi"), vidim muslimanskog krvoloka, orka, migranta i teroristu! :D

muslim-helping-old-lady-md.jpg

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Аурор рече

U ovome je problem, mi ovde vidimo dobrog policajca, a vi obavezno vidite da je crn i slično.

Who gives a f... (sem vas)

12:smeha:12:smeha:12:smeha:12:smeha: S kojim moralnim pravom si ovo napisao? 

пре 32 минута, cloudking рече

Posto ja (iz gorepomenute  grupe "vi"), vidim muslimanskog krvoloka, orka, migranta i teroristu!

Nije ovo nikakav muslimanski krvolok, da je on pravi musliman prerezao bi vrat ovoj starici, ovako on je samo deklerativni musliman jer nije citao, ili makar ne razumije Kuran i hadise u kome sve to tamo pise da treba da se radi. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Аурор рече

 

20170814_011735-1.thumb.jpg.3422dabf42b6ba1be7f8a334341d62cf.jpg

 

 

Yashto me ignorishesh, brt? :-( I kaschish Miyeya о5 ?

Брате, на оној финој симулацији победе комунизма сам ти написао тачно зашто немачки комунисти нису као немачки наци(онали)сти и остало, а ти и даље делиш ове глупости. Yashto, brt? :-(

Не знам што су либерали толко посвађани са историјом генерално, ал брате машите вазда. И не само да машите, него на тим погрешним конструкцијама касније зидате још погрешније конструкције, а на тим још погрешнијим конструкцијама теорије. Које звуче много лепо док неко не каже "Али није тако било", а ви се онда наљутите :-(

После првог рата, а и касније, комунисти су били совјетска агентура и не би дошло до Другог светског рата из више разлога. С тим што комунистичка Немачка не би преживела преко 1930. - 1932. године, а ни толико вероватно (прочитај поново ону моју симулацију, баш сам се потрудио око ње).

Економија је много битна за функционисање једног друштва, али економија није све. Никад није била. Ако прецењујеш економију до те мере да је поистовећујеш са идеологијом или историјским комплексима, онда ћеш стално да правиш лоше прогнозе.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...