Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 12 минута, Аурор рече

Bio sam skroz plav kao beba, zanimljivo...

Imam i genetiku takvu.

Џаба кад немаш фенотип. Сад онако мало вучеш на Турчина. За разлику од мене, никад нећеш осетити то задовољство кад стјуардеса Луфтханзе мисли да си Немац и третира те ко аријевца. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 4 минута, Аурор рече

Kakve veze ima boja kose ili kože? Jesi li ti neki rasista, nacista, šta? 

To su sve socijalni konstrukti.

Има везе. Подсећаш на Хоакина Гузмана, могли би те грешком депортовати. Ја бих се офарбо да сам на твом месту. Рецимо у наранџасто.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Има везе. Подсећаш на Хоакина Гузмана, могли би те грешком депортовати. Ја бих се офарбо да сам на твом месту. Рецимо у наранџасто.

Reći ću da sam muslimanski migrant, odma ima da me puste da ne bi bili rasisti...

To je kao u monopolu ona kartica za besplatan izlazak iz zatvora.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Аурор рече

FB_IMG_1501456527386.jpg

А какве везе имају ове депортације с Трампом? Депортовао је и Обама и сви пре њега. А теби ћу рећи једну ствар: или немаш појма како заиста изгледа кад неко ни крив ни дужан буде на силу одвојен од породице или си најобичнији бездушни психопата. Случајно је моја жена на тај начин одвојена од породице (није депортована, али јој је забрањен повратак) иако је имала потпуно легалну фацу и гримасе. Опасно си се приближио црвеној линији што се мене тиче.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да нас сад дефинитивно тролује :D Нико не може толико да застрани да озбиљно напише

пре 5 часа, Аурор рече

Vidi se ilegalnost u onim facama.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, GeniusAtWork рече

Мислим да нас сад дефинитивно тролује :D Нико не може толико да застрани да озбиљно напише

Iz čega ste vi odmah izveli: "Aha, znači to je zbog boje kože... Aha, znači rasizam".

Sve je živo ovde rasizam i nacizam poslednjih godinu dana, baš smo progresivni.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Аурор Сакривена порука увредљивог садржаја. Нећемо тако. 

О нечијим ставовима или идејама причај шта хоћеш, али о његовој личности не.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, RYLAH рече

@Аурор Сакривена порука увредљивог садржаја. Нећемо тако. 

О нечијим ставовима или идејама причај шта хоћеш, али о његовој личности не.

Dobro, slažem se da to nije bilo lepo, ali nemam ni ja beskonačno strpljenja.

ne_shvata

Nisam hteo da ga uvredim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Iz čega ste vi odmah izveli: "Aha, znači to je zbog boje kože... Aha, znači rasizam".

A zbog cega je, leba ti? Treperim od uzbudjenja da saznam :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Iz čega ste vi odmah izveli: "Aha, znači to je zbog boje kože... Aha, znači rasizam".

Sve je živo ovde rasizam i nacizam poslednjih godinu dana, baš smo progresivni.

Ma jok... zbog grimase je... :)

Niđe veze sa rasizmom i nacizmom... samo grimasizam... :D

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Аурор рече

Dobro, slažem se da to nije bilo lepo, ali nemam ni ja beskonačno strpljenja.

ne_shvata

Nisam hteo da ga uvredim.

Мени можеш да кажеш шта год хоћеш, брига ме. То је све у жару дискусије. Али ти се расистички (ма како их ти звао и доживљавао) испади више неће толерисати. Превршио си меру и све си гори и гори. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...