Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 сат, Grizzly Adams рече

Па мораш да прихватиш игру и бијеш се. Мени је то много тешко јер уопште нисам такав природно.

Та фаца служи да се сакрију емоције и "противнику" не да апсолутно никаква информација шта је "унутра". Осим тога је и знак максималне концентрације. А мајстори ко Трамп знају да те "возају" тако што убацују шале, осмех, "опусте те", а онда одједном промени "мод" и набаци тај "poker face". То је да се смрзнеш... Тачно би се расплакао да нисам мушко. :smeh1:

Jel kapirate vas dvojica da sve vreme ejakulirate po poziranoj fotografiji? :D

Samo na osnovu poze na fotki izgradiste doktorat njegove licnosti a ja kao neko ko se ozbiljnije bavi tim poslom mogu da vam kazem da mozes i hitlera tako da fotkas da bi ku na osnovu fotke dao i kevu i sestru i npola kuce s dedovinom :D:D

 

Tramp je klovn i neznalica... izgleda da niko na temi nema dovoljno vremena da izredja sve idiotluke koje je izgovarao ne zato sto je "takticar" nego zato sto je prosto budala... da i mi imamo jednog aurora medju redovima pa da vas do sutra zatrpava mudrostima vaseg vrhovnog i mnogoobozavanog vodje... al nemamo jbg...

Kao npr kad je izraelcima reko da je upravo doso sa bliskog istoka :D:D

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

Kao npr kad je izraelcima reko da je upravo doso sa bliskog istoka :D:D

Da, i ispravio se naredne sekunde...

Sećam se.

пре 9 минута, cloudking рече

da i mi imamo jednog aurora medju redovima pa da vas do sutra zatrpava mudrostima vaseg vrhovnog i mnogoobozavanog vodje... al nemamo jbg...

Jes' to nezgodno :)

Nemate ni mimove...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Ova degeneracija je snimljena danas.

FB_IMG_1501138948628.jpg

Ima jedan degenerik u toj poruci ali nije na ovoj slici...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Grizzly Adams рече

Па чини ми се да јесте. Само људи не разликују фризуру од озбиљности. Ови сређени хохштаплери што изгледају "пристојно" а убијају милионе су им "стабилни", а човек који изгледа и понаша се мало ексцентрично је "нестабилан"... А тешко нестабилан човек може да направи и управља бизнис империју од десет милијарди.

Samo ne može da objavi poreske izveštaje iz kojih bi se videlo da li laže o vrednosti te imperije... i na sudu izjavljuje da se vrednost njegove imperije menja zavisno od njegovog raspoloženja jer je brend "Tramp" najvredniji deo njegove imperije.

 

Цитат

Изглед вара. Треба гледати поступке.

Exactly!  :D

Bulšitovanje o vrednosti svoje imperije takođe vara...

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Da, i ispravio se naredne sekunde...

Sećam se

 

Haha kad se ispravio? To si ti izgleda jako pozeleo da se desilo al realnost ipak ne funkcionise na taj nacin :D

Tramp je glup. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Samo ne može da objavi poreske izveštaje iz kojih bi se videlo da li laže o vrednosti te imperije... i na sudu izjavljuje da se vrednost njegove imperije menja zavisno od njegovog raspoloženja jer je brend "Tramp" najvredniji deo njegove imperije.

Свашта. Не треба ништа да објављује, довољно је да се провозаш Менхетном, пребројиш зграде на којима пише "Трамп" и видећеш да је човек милијардер.

То је потпуно бесмислена примедба, као и све остало што гурају "фејк медији".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Grizzly Adams рече

Свашта. Не треба ништа да објављује, довољно је да се провозаш Менхетном, пребројиш зграде на којима пише "Трамп" и видећеш да је човек милијардер.

То је потпуно бесмислена примедба, као и све остало што гурају "фејк медији".

Ne mogu tako da utvrdim zato što on:

1. licencira svoj brend, te ima zgrada na kojima piše Tramp, a koje nisu bile njegove ni jednog sekunda,

2. prodaje stanove i poslovne prostore, te ima zgrada na kojima piše Tramp, a u kojima on više nema ništa,

3. uzima kredite i stavlja zgrade pod hipoteku, te ima zgrada koje jesu formalno u njegovom vlasništvu, piše na njima Tramp, ali dok ne vrati kredit možeš slobodno da računaš da pripadaju banci.

Argument ti je otprilike na nivou, idi i prebroj mostove na kojima piše Mostogradnja (jer ih je i napravila) i videćeš da Mostogradnja vredi milijarde... ali je moja primedba "potpuno besmislena"... ;)

Nego, jel si slučajno ili namerno preskočio deo u kojem on na sudu svedoči da se vrednost njegove imperije menja zavisno od njegovog raspoloženja?

Da dam i precizan citat:
 

Цитат

 

Trump: My net worth fluctuates, and it goes up and down with the markets and with attitudes and with feelings, even my own feelings, but I try.

Ceresney: Let me just understand that a little. You said your net worth goes up and down based upon your own feelings?

Trump: Yes, even my own feelings, as to where the world is, where the world is going, and that can change rapidly from day to day ...

Ceresney: When you publicly state a net worth number, what do you base that number on?

Trump: I would say it's my general attitude at the time that the question may be asked. And as I say, it varies.

 

Svedočenje je inače iz postupka u kojem je Tramp tužio lika koji je napisao knjihu o tome da Trampova "imperija" vredi  između 150 i 250 miliona... i izgubio... 12:smeha:

Izvor: http://money.cnn.com/2011/04/21/news/companies/donald_trump/index.htm

 

  • Волим 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Grizzly Adams рече

Свашта. Не треба ништа да објављује, довољно је да се провозаш Менхетном, пребројиш зграде на којима пише "Трамп" и видећеш да је човек милијардер.

То је потпуно бесмислена примедба, као и све остало што гурају "фејк медији".

 

Tramp je pre par godina bio gost u emisiiji ROAST... jako dobra humoristicka emisija koja neguje kulturu "insulting humor"-a. Znam da mnogima takav humor nije po ukusu ali poenta je da se skupi gomila slavnih licnosti i komicara i svi zajedno do iznemoglsti vredjaju jednog ko je "pocasni gost" te veceri. Na kraju i sam gost dobije priliku da se "osveti" i odrzi uvreldjiv govor prema svojim "domacinima".  Iako obiluje uvredama emisija zapravo odise dobrom atmosferom i niko se ne ljuti jer je sve  u cilju zabave...

E pre emisije su prosli dogovr i utvrdili neke smernice i odredili granice sa Trampom (to verovatno rade sa svim gostima), on je tada imao samo jedan uslov, samo na jednu temu nije bilo dozvoljeno da se prave sale i samo jedna stvar nije smela da se ismeva. To nije njegova licnost, ni njegov penis ni njegove ruke... nije bila ni njegova cerka, zena zapravo nikoga iz uze i dalje porodice nije imao potrebu da zastiti.

Jedini uslov je bio da NIKO ne sme da pravi sale na racun njegovog bogatstva... konkretno, bilo je zabranjeno praviti sale na recun toga da Tramp ima manje para nego sto prikazuje.

Eto... mozes da pravis incestoidne i pedofilske sale na racun njegove cerke koliko ti je volja ali ne smes da kazes "Tramp ima manje para nego sto se k*rci"

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

My net worth fluctuates, and it goes up and down with the markets and with attitudes and with feelings, even my own feelings, but I try.

Опет свашта... Па он овде само описује како функционишу цене на берзи, које заиста зависе од "осећања" учесника, па и његових.

А мени сварно није јасна мотивација за то "испитивање вредности" свакако је богатији од свих нас заједно. У чему је разлика да ли има 1 или 2 милијарде? :)

Смешке, стварно.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...