Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 13 минута, Juanito рече

:))

Ovaj mu dođe ko neki holandski Kesić.:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jaka komanda,mora da je ko Vučić reko tišina tamo :))

200.gif

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ТРАМП И СРБИ
 

trampinauguracija02.jpg

 

АЛЕКСАНДАР ПАВИЋ

Не треба да се пецамо на британске лажњаке о „прекомпоновању граница“. Има времена за то


Нема сумње да је Трампов шеф кабинета – што је иначе једна од најјачих политичких функција у САД, далеко јача него код нас – Рајнс Прибус шефу Представништва Републике Српске у Вашингтону Обраду Кесићу вече пре инаугурације рекао „ми волимо Србе“.

На првом месту, Кесић – који дуго ради и циркулише у Вашингтону у политичким круговима који нешто значе – није неко ко би олако тако нешто изговорио, а камоли погрешно пренео речи једног од најмоћнијих људи у Трамповој Америци. Најпре зато што је, осим што је српски патриота, пристојан човек и професионалац, а такође и зато што зна правила игре, и да би му погрешно пренесени разговор са 

 

 

http://www.standard.rs/politika/36812-трамп-и-срби

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako Tramp ovo uradi, ne znam nemam reci... najbolja stvar koja se sesila u politici od 2. Sv. rata

 

Republikanci žele da Tramp izvede Ameriku iz UN

Republikanski zastupnici u američkom Predstavničkom domu su predložili rezoluciju po kojoj bi SAD trebalo da napuste Ujedinjene nacije.

 
Foto: GettyFOTO: GETTY

Dokument pod nazivom “Vraćanje američkog suvereniteta“, koji je predstavio Majk Rodžers zahteva da Vašington donese odluku o potpunom napuštanju krovne međunarodne organizacije, kao i da UN izmesti svoje sedište iz Njujorka.

Takođe, rezolucija predlaže i napuštanje Svetske zdravstvene organizacije, a sve zbog navodne ideje da novac američkih poreskih obaveznika ne bude trošen na organizacije koje ne promovišu američke interese.

Rezolucija je predložena 3. januara, ali je prošla daleko ispod radara medija i javnosti, a ukoliko bude usvojena biće potrebne dve godine da bi bila sprovedena.

“Predsednik SAD će okončati članstvo SAD u Ujedinjenim nacijama i svim njenim organima, specijalizovanim agencijama, komisija i drugim telima koja su formalno povezana sa UN. Treba zabraniti trošenje američkog novca na bilo koje vojne ili mirovne misije u okviru UN“, navodi se u predlogu Rezolucije.

Rodžers je prvi put ovakav predlog izneo 2015. godine, ali bez uspeha i tada je postavio pitanje zašto bi američki poreski obaveznici plaćali međunarodnu organizaciju koja radi protiv američkih interesa širom sveta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...