Jump to content

"Đaci me gledaju bledo, pitaju me što ih smaram"


JESSY

Препоручена порука

2 minutes ago, Тања1 рече

 

Нисам стигла да направим исправку, имала сам две различите мисли/ситуације у глави док сам писала коментар, као 'туђе искуство' не као искуство 'туђе деце'. Била сам брже цитирана од писања коментара. :)

Nema sta da se izvinjavas bila si potpuno razumljiva i upecatljiva i jedina koja je imala dobro sagledan i smisaoni komentar.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, Нифада рече

Контекст?

То је ок или не што свака озбиљна тема смара?

 

 

13 minutes ago, Volim_Sina_Bozjeg рече

ovo je model koji nesrecna nastavnica nije usvojila kao svoj i to je tanjin kontekst

Ма видиш да није разумела. Сигурно је решила да чује само себе. :)

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 minutes ago, Volim_Sina_Bozjeg рече

ovo je model koji nesrecna nastavnica nije usvojila kao svoj i to je tanjin kontekst

Не знам да ли је и проф.Рајна Драгичевић несрећна професорка јер није усвојила тај концепт

http://srbin.info/2013/06/26/dr-rajna-dragicevic-dragi-moji-studenti-vi-ste-buduci-profesori-ucite-ucenike-da-vole-srbiju/

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Volim_Sina_Bozjeg рече

Desava nam se svima to a u srbiji je to vec poprimilo oblik osnovnog simptoma.

Министарска уображеност. :)

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Тања1 рече

 

Ма видиш да није разумела. Сигурно је решила да чује само себе. :)

Можда се неки и познају са проф.Љубинком Недић

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Нифада рече

Не знам да ли је и проф.Рајна Драгичевић несрећна професорка јер није усвојила тај концепт

http://srbin.info/2013/06/26/dr-rajna-dragicevic-dragi-moji-studenti-vi-ste-buduci-profesori-ucite-ucenike-da-vole-srbiju/

A usvojila ga je?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Нифада рече

Можда се неки и познају са проф.Љубинком Недић

Морам да признам да си сада досадна и незанимљива колико и она. Шта ћеш сада? Задовољна мојим коментаром? Настави да причаш сама са собом.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Тања1 рече

Морам да признам да си досадна и незанимљива колико и она.

Лична перцепција је само лична.

 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Нифада рече

Лична перцепција је само лична.

 

Pa eto samo i mi trazimo prava na licno sagledavanje.

Jeste zaista je dosadna kao i vecina profesora ucitelja ili veroucitelja u srbiji!!!

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Тања1 рече

Морам да признам да си сада досадна и незанимљива колико и она. Шта ћеш сада? Задовољна мојим коментаром? Настави да причаш сама са собом.

Шта ћу сада? :)

Није ваљда да мислите да ми је ваше мишљење битно.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Разумем да су родитељи наши први сарадници и да се од њихових пореза исплаћују наше плате. Међутим, избор средње школе не сме бити само жеља родитеља и њихове деце. То што имају довољно бодова за жељену школу код нас не значи ништа, јер у већини случајева ти бодови не одговарају реалном знању и способностима ученика. И сви то знамо, и нико ништа не чини да се то промени. Родитељ није стручно оспособљен да процени могућности и способности детета. Безмало сваки мисли да је његовом детету место у фудбалској репрезентацији, а оно не уме ни да шутне лопту. Кад се родитељ пита, свако дете треба да буде астронаут, свако је препаметно и талентовано, а није.
Школа је постала радијска емисија "Честитке, поздрави и жеље".
Немам ништа против. Нек вам буде.
Али ми онда не намећите градиво које са већином ђака не могу да обрадим и описе оцена које не могу да поштујем при оцењивању осим ако ћете ми дозволити да сваке године имам по двадесетак поноваца.

У међувремену ћемо се играти школе, исписивати дивне извештаје који везе с мозгом немају и правићемо се да смо данас једно од најнапреднијих друштава у Европи, иако смо били на рубу пропасти. "

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Volim_Sina_Bozjeg рече

Pa eto samo i mi trazimo prava na licno sagledavanje.

Jeste zaista je dosadna kao i vecina profesora ucitelja ili veroucitelja u srbiji!!!

Нисте срели сјајне професоре,учитеље и вероучитеље у Србији и Р.Српској :) Но,има времена

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, JESSY рече
"Разумем да су родитељи наши први сарадници и да се од њихових пореза исплаћују наше плате. Међутим, избор средње школе не сме бити само жеља родитеља и њихове деце. То што имају довољно бодова за жељену школу код нас не значи ништа, јер у већини случајева ти бодови не одговарају реалном знању и способностима ученика. И сви то знамо, и нико ништа не чини да се то промени. Родитељ није стручно оспособљен да процени могућности и способности детета. Безмало сваки мисли да је његовом детету место у фудбалској репрезентацији, а оно не уме ни да шутне лопту. Кад се родитељ пита, свако дете треба да буде астронаут, свако је препаметно и талентовано, а није.
Школа је постала радијска емисија "Честитке, поздрави и жеље".
Немам ништа против. Нек вам буде.
Али ми онда не намећите градиво које са већином ђака не могу да обрадим и описе оцена које не могу да поштујем при оцењивању осим ако ћете ми дозволити да сваке године имам по двадесетак поноваца.

У међувремену ћемо се играти школе, исписивати дивне извештаје који везе с мозгом немају и правићемо се да смо данас једно од најнапреднијих друштава у Европи, иако смо били на рубу пропасти. "

Jess ovo nije topla voda ovo postoji ok od kad znamo za sebe, pravi problem je reorganizacija sklstva, na koju ovi tekstovi ne ukazuju, cak sta vise nije ni CUDO TORVALDE sto saosecate sa nekim ko ne nudi nikakvo SISTEMSKO I ORGANIZACIONO RESENJE U PRISTUPU RADA sa decom!

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...