Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

арх.Никодимос и хор "Бранко" - Нишка Саборна црква, са вечерашњег фестивала духовне музике „Музички едикт“

Screenshot_20190617-2355093.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Miloš Tasić рече

арх.Никодимос и хор "Бранко" - Нишка Саборна црква, са вечерашњег фестивала духовне музике „Музички едикт“

Screenshot_20190617-2355093.jpg

Kabarnos? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ПРЕ
BSsRtcF.jpg

У ТОКУ
kXnLgtK.jpg

ПОСЛЕ
6xR3LaY.jpg

Измена/додатак: Ово је можда више за тему "Хајде да се хвалимо својих руку делом". :)

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U pravoslavnoj arapskoj tradiciji sahrana je na dan smrti ili dan kasnije, ali obicaj saucesca traje nekoliko dana, u sali kod crkve - jednoj ili vise, zavisi od situacije, gde stanuje ozalosceni itd. To je dogadjaj za celu zajednicu i crkvenu, i sela, i familije. Uz to vreme osim saucesca, toplic reci, pozdrava 'Al-Masiih qaam' ('Hristos vaskrse') pije se kafu, prica itd. i uz to vreme, nekoliko puta, moze da se sluzi parastas. Najbliza familija sedi u ovoj sali nekoliko sati (informisu na tablama crkve, sela itd. a sad i preko Fejsbuka), a pre toga ima svecan rucak. Danas sam bila već treći put na takvim saucescima, samo sitaucija je bila malo izuzetna, posto je umro otac (njegovo ime: Fu'ad) jednog od libanskih mitropolita, pa ruski svestenik me zamolio, da idem sa njim. Takodje dosao je jedan od muftih, posto saucesca su bile u Al-Mina, gde zivi mnogo muslimana-sunnita.

 

DSC_0498.JPG

DSC_0500.JPG

DSC_0521.JPG

DSC_0526.JPG

DSC_0525.JPG

DSC_0531.JPG

DSC_0537.JPG

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20190616-114916.jpg

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.IMG_20190621_082609.jpegIMG_20190621_082544.jpeg

Послато са ZTE BLADE A512 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.IMG_20190621_082311.jpegIMG_20190621_082343.jpeg

Послато са ZTE BLADE A512 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Очи у очи са немани ! _20190620_184410.jpegIMG_20190620_184339.jpeg

Послато са ZTE BLADE A512 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Лидија Миленковић рече

Очи у очи са немани !

Да знаш да си у праву, бубамаре су немилосрдни предатори и као ларве и као одрасле ;) 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...