Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 19 часа, Anika рече

И ја сам пре неки дан правила фалафел, супер је, плус кад се прави домаћи фалафел ако је добар тигањ не мора да се ставља много уља... 

Moгу и на води....у рерну на масни  папир.А могу исто у рерни на мастан мапир и само их мало утопити у уље....боље су и здравије од  пржења.

На овај начин можете и прженице, као и уштипке од тиквица....ко воли са мало или нимало уља. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Vladan :::. рече

не види се фотка

ја видим. јел видљива сада?

IMG_20190616_070842.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Duhovi u Balamand, Liban. Ovde ne ma obicaja kao u Srbiji ili u Poljskoj da se stavlja travu, drveća ili donosi cveće (samo ja sam donela malu grancicu), verovatno zbog druge klime a sto je vezano - simbolikom, pa i da ne bude taj praznik slican po obicaju Cvetima - tada oni donse ovde i palme i cveće, prave od njhih krstove itd. 

64566550_10161756451200433_7967054305607

64839871_10161756451130433_4202680942868

64627081_10161756451165433_2054739584499

64830829_10161756451725433_2236528589312

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...