Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 45 минута, Vladan :::. рече

Можда се упокојила нека благочестива бакица па...

Па су приликом пражњења стана избачене иконе код контејнера и овај Цига их нађе, нпр. ?

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, AnaLaz рече

Па су приликом пражњења стана избачене иконе код контејнера и овај Цига их нађе, нпр. ?

Не видим на компу који је смајли на крају, али ваљда отприлике тако нешто... Можда и нису бацили него распродавали све редомо и тако...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Vladan :::. рече

Не видим на компу који је смајли на крају, али ваљда отприлике тако нешто... Можда и нису бацили него распродавали све редомо и тако...

Може бити.  

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

IMG_20180819_084735-tiltshift copy.jpg

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, AnaLaz рече

Иконице купљене на бувљем делу пијаце, на улици. Човек продаје свашта нешто на простртом чаршафу и, између осталог, ове иконе. Питам пошто су, каже :"Све по 50, бирај. " Изаберем четири, а он ми поклони и остале три(ове мање). :)

Не знам... Некако ми било жао да се тако вуку по поду, улици... И баш сам дуго размишљала одакле су се ту нашле. 

Пре неколико година, теча закупи простор неке старе кафане у доста лошем стању. Док су рашчишћавали, он и ујак нађоше икону Богородице, остављену међу неким даскама и грађом. Донели је мени и од тада виси на зиду :).

 

CAM00079.jpg

CAM00078.jpg

'' Чашу меда јошт нико не попи што је чашом жучи не загрчи,
чаша жучи иште чашу меда, смијешане најлакше се пију. ''  
Петар II Петровић Његош

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Брада рече

Пре неколико година, теча закупи простор неке старе кафане у доста лошем стању. Док су рашчишћавали, он и ујак нађоше икону Богородице, остављену међу неким даскама и грађом. Донели је мени и од тада виси на зиду :).

 

CAM00079.jpg

CAM00078.jpg

Баш је лепа. <3

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Sofija_ рече

@Данче*  gde si Dani, nema te dugo!! nadam se da si dobro i zdravo i ti i cerkica :351780:

Ево ме сад поново :) Добро смо тренутно, Богу хвала! 

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...