Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Стално се моташ око тих билионерских кућа. Видиш да си поткопао степенице од силног мотања по том песку. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3/6/2018 at 18:42, Ведран* рече

Стално се моташ око тих билионерских кућа. Видиш да си поткопао степенице од силног мотања по том песку. 

И пси једу од мрвица што падају са трпезе господара... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Лапис Лазули рече

Омиљено место за паузу.

Ако ме сећање служи ово је Саборна. И мени је била омиљено место за паузу између предавања за читање и мир.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Grizzly Adams рече

Исте оне степенице из другог угла. :)

То изгледа направљено да брчкају ноге када је плима :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Исте оне степенице из другог угла. :)

IMG_6982.jpg

Јел то соних плажа са травуљином

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Јел то соних плажа са травуљином

Да, да... :)

Још нисам укапирао зашто пуштају то. Негде сам видео знак да чувају зато што је станиште неких живуљки. Друга теорија је да трава помаже да се задржи песак. Кад будем постао Боби Акселрод и преселим се у једну кућицу од 5000 квадрата поред плаже јављам! :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Grizzly Adams рече

Да, да... :)

Још нисам укапирао зашто пуштају то. Негде сам видео знак да чувају зато што је станиште неких живуљки. Друга теорија је да трава помаже да се задржи песак. Кад будем постао Боби Акселрод и преселим се у једну кућицу од 5000 квадрата поред плаже јављам! :smeh1:

Пито ја Данијелу Сремац,  што је тела да буде Прецедник,  она живи у Вошингтону,  па није скроз сигурна,  али јој исто боло очи па питала. 

Елем,  била она на Флориди нешто и све сликавала плаже и стримовала на ФБ лајни. 

И гледам ја са једне стране променада,  хотели ресторани све скоцкано,  па ред травиљине,  па пешчани жал и онда плавернило оцеана. 

И питам је ја то.  И она кале е башнсаћу и ја да питам јер не знадем,  а убек и мени боло очи оно као прелепо море,  прелепа пешчана плажа и травиљина као на запарложеној њиви. 

И кад је питала неког Семинолу, он јој рекао да та трава мора да буде ту да би држала песак...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

И кад је питала неког Семинолу, он јој рекао да та трава мора да буде ту да би држала песак...

Може бити да је то, доста дува од океана. Зато постављају и оне "тарабе".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Милан Ракић рече

Пито ја Данијелу Сремац,  што је тела да буде Прецедник,  она живи у Вошингтону

... predsednik? ciji to? Ja ne bih tamo da budem.... ;-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, "Tamo daleko" рече

... predsednik? ciji to? Ja ne bih tamo da budem.... ;-)

Pa htela ona daskandiduj prošle godine na izborima kod nas. Zakonski imala pravo jer je rođena u Beogradu, iako čitav život gotovo, živi u SŠA. Međutim, valda nije mogla da skupi 10k potpisa za kandidaturu

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Grizzly Adams рече

Кад будем постао Боби Акселрод и преселим се у једну кућицу од 5000 квадрата поред плаже јављам! :smeh1:

Пази се Чак Родса. :)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...