Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

42 minutes ago, -Владимир- рече

Ако неко и даље сумња да је ГМО зло...

 

:)) straight from hell! Nego gde ti to kupujes hranu, khm??:scratch_head:

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, *Jелена* рече

:)) straight from hell! Nego gde ti to kupujes hranu, khm??:scratch_head:

Ја на пијаци, рачунам здраво из баште али видиш да не вреди. Време дошло да се бега у планине. То је знак,

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

26 minutes ago, Anika рече

 

@aliluja

Slatka si.

 

Obje su, ako smijem da dodam :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, -Владимир- рече

Ја на пијаци, рачунам здраво из баште али видиш да не вреди. Време дошло да се бега у планине. То је знак,

 

 

Nego nisi ga valjda pojeo?? 

Ja mislim da ga treba ritualno spaliti i posuti pepeo daleko van Srbije za svaki slucaj, po mogucstvu na "prokleti" zapad :D;) 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, *Jелена* рече

Nego nisi ga valjda pojeo?? 

Ja mislim da ga treba ritualno spaliti i posuti pepeo daleko van Srbije za svaki slucaj, po mogucstvu na "prokleti" zapad :D;) 

Па јесам. Рачунам грехота да се баци, ипак су паре дате. А и далеко запад... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, -Владимир- рече

Па јесам. Рачунам грехота да се баци, ипак су паре дате. А и далеко запад... :D

Prodao si dusu za jedan paradajz  ...  cccc   ...  :D  ... 

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, -Владимир- рече

Па јесам. Рачунам грехота да се баци, ипак су паре дате. А и далеко запад... :D

:babuska:

sad ti djabe i da bezis u planine :pop:

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда помогне ако поједем неки парадајз или тако нешто са крилима . Овако нешто можда.

15hvk9.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, -Владимир- рече

Можда помогне ако поједем неки парадајз или тако нешто са крилима . Овако нешто можда.

15hvk9.jpg

Владимире,на тој пијаци се крије и највећи Покемон...сигурна сам :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19 minutes ago, -Владимир- рече

Можда помогне ако поједем неки парадајз или тако нешто са крилима . Овако нешто можда.

15hvk9.jpg

:)) fali joj oreol, i djavo imao krila,ccc, nego cula sam za detelinu sa cetri lista ali jagoda sa cetri lista?brze uplacuj loto!pusti te duhovne teme nije to sad bitno :D

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

52 minutes ago, -Владимир- рече

Па јесам. Рачунам грехота да се баци, ипак су паре дате. А и далеко запад... :D

Није далеко, почиње одма ту после Батроваца... :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...