Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

.

Ово је Јелинина фотографија (уместо оног калипса са јагодом и лиметом)   :)

 

 

11092674_833165590072144_673701333_n.jpg

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo šta se vidi s mog prozora, danas je Dan pobjede nad fašizmom i zato je

ta pošta preko puta zatvorena, državni praznik je i ne radi se danas u Češkoj.

11017531_371094856425089_533524625145122

Link to comment
Подели на овим сајтовима

gallery_15281_128_66583.jpg

 

Пчелар који само гледа и слика по цвећу . Професионална деформација . :D gallery_15281_128_150101.jpg

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7ef644614419c1f951edf2f2dd4290ba.jpg

Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

Веома лепа мачка Иоанна  facenew22222222

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Fotografija0104_zpszs8hyeph.jpg

 

Приликом посете тада Липљанског, а сада Славонског епископа Јована Команди РВ и ПВО у Земуну...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Код "траписта"...

 

Fotografija0145_zpsgok2ht3n.jpg

 

Fotografija0146_zpsinkpgaxg.jpg

 

на траписту...

 

Photo-063.jpg

 

и на по некој "траварици", која ми се истина-отела контроли... :))) (са падре Фрањом :))) )

 

Сир је САВРШЕН! Апсолутно не постоји нити једна замерка, сем, можда јачег мириса који мало "вугне" на краву... Али свеједно-то је то :) За цену од 13 евара за 2 килограма (1500РСД "погача" са слике горе), мислим да Балканској пенисули нема конкуренције... Спрам мириса, конзистенције и укуса (на првом месту)...оцена 10/10  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...