Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Још неке фотке са путовања.

 

Манастир Свети Димитрије, Дивљана (у првом плану је моја мајка)

 

11138170_789168524498461_210910130695841

 

Родбина испред куће у којој је рођена моја бака. Доњи Рињ, општина Бела Паланка

 

1537537_789200621161918_8949127216620879

 

Пешачење до села. Браћа, зет, а удаљини сестра и стриц.

 

10856555_789155514499762_892267349599168

 

"Појата", саграђена 1939. године.

 

10982635_789175597831087_290555006817047

 

Стара школа у селу.

 

10915645_789180171163963_586724464911809

 

Сува планина. Поглед из села.

 

11080745_789196974495616_176543384586676

 

Црква Вазнесења Господњег, Бела Паланка

 

11088744_789187117829935_185889795964502

 

Темељ разрушеног Храма Св. Николаја и Св. Архангела, саграђеног 1939. године.

 

11049530_789209291161051_827036725909527

 

Бела Паланка

 

11146423_789182551163725_118156564622160

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пуна трава цвећа и много лепо мирише , лепота Божија .

gallery_15281_128_265693.jpg

gallery_15281_128_330049.jpg

gallery_15281_128_4770.jpg

gallery_15281_128_265693.jpg

 

 

Ухватио сам фотограгијом пчелу у лету . :) gallery_15281_128_334788.jpg

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bijo prvi put u rumunskoj pravoslavnoj crkvi u Beloj Crkvi (otvaraju se njene dveri samo tri puta godišnje, popa dolazi iz nekog rumunskog sela). Odstojao celu liturđiju, išo tri puta oko cerkve i načinio gomilu fotki. Eve njena unutrašnjost:

 

1908204_1574223019493099_504870796795903

 

EXIT:

 

10644831_1574212549494146_31291182494173

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево моје данашње слике .

У питању је црква Света Петка и манастир Љубостиња .

gallery_15281_128_1200193.jpg

gallery_15281_128_1257630.jpg

gallery_15281_128_3228574.jpg

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...