Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kad ugasis taj Fejs i Pouke sto obitavaju tamo po monitoru... :D

 

more ti.. a gde ti vidis fejs i pouke? :D 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

slatka sestro punim 26. za koji dan, prosle mene one ,,najlepse" treba porodica da se stvara! :D

 

Dobro, najlepše momačke odlaze... a najlepše porodične dolaze. Srećno ti bilo :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

punim 26. za koji dan

Neka si ti nama ziv i zdrav. Primetila sam da dizes frku oko godina,tek ti je 26. Nisi svestan koliko je zivot lep celim svojim tokom . Moja majka je vazda pricala kako je Broz postao predsednik u 53.oj.. i da je tek tada poceo da zivi zivot iz snova.

Imam nekoliko prelepih slika koje bih volela da podelim sa vama,ali posto nisam uspela da se resim virusa ,moracete da sacekate neke srecnije dane. Sve moje  fotografije su izuzetna umetnicka dostignuca. :)))  Poput pasulja u kamenu,osmeha u soljici kafe,oblaka u obliku srca koje samo ja vidim i jedna interesantna pojava poput javljanja iz svemira koju bih volela da podelim sa vama. Naime na veliku subotu sam putovala ka jednom gradu sa namerom da Vaskrs provedem u velikoj svetinji i dok sam spavala i budila se pokusavajuci da nadjem najudobniji polozaj za dugo sedenje ,pogledah ka nebu,zaista na nebu su bila 3 krsta jedan do drugog koji su avioni napravili,to sam fotografisala i ako Bog da,videcete to cudo na nebu ....

Ovaj,da...Mnogo mi je zao sto moja slika nije postavljena kao najbolji odgovor,ali otompotom. :D

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10655177_679413495473965_151000480439328

 

Данашња. Пушкинова улица, Нови Сад. Због таблица кола сам мало замутио, да не бих секао слику и, наравно, мало је дорадио :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10655177_679413495473965_151000480439328

 

Данашња. Пушкинова улица, Нови Сад. Због таблица кола сам мало замутио, да не бих секао слику и, наравно, мало је дорадио :)

Шта ти је љубав! Легнеш на земљу да би добио ваљану слику ;)  Шала мала,истина је да ми се веома, веома допадају твоје фотографије. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Сања Т.,

 

Скоро па да и јесам легао :D Хвала пуно! Ако Бог да, па да узмем добар апарат и онда ће бити још боље :) Сада већ имам доста слика, али још увек мало, у односу колико бих волео да сликам :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро јутро

10633170_681607478587900_654245667038119

Intresantno :)

Prvi, drugi, treći plan :)

Dobar dan :D

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...