Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

 

Сваки човек на овом снимку одише поносом. Поготов они ветерани. Они знају да нису џаба ратовали и гинули...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prijatelju, svojeti su i "stvorili" Ukrajinu kao navodnu drzavu i naciju. Rascisti malo to, to ti je prosta istorija, crno na belo...

 

Аурор је вероватно мислио на гладомор када је по другом светском рату Стаљин глађу десетковао популацију Украјине.

Мееееђууутииим, прво не може се тачно утврдити да ли  је то Стаљин урадио из освете што су Украјинци стали уз Хитлера или због његових небулозних економских и аграрних реформи.

А друго и најважније у гладомору је највише страдало становништво источне Украјине које је претежно Руско управо исто ово које и сад страда од бандераша.

 

Зато сам рекао да лупа глупости.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када Руси покушају да буду саркастични (а притом нису Достојевски):

 

http://topwar.ru/page,1,3,46128-pismo-slavyanskogo-varvara-civilizovanomu-evropeycu.html

 

Мада истина је да су западноевропејци овакви.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11.30 - Пуцњава на истоку Украјине у центру Маријупоља. Једна особа погинула, четири рањене, јавља Раша тудеј.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...