Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

Брате која туга...

Боже има ли наде да се људи опамете... то су живе душе, бесцене... колико унесрећених родитеља, супруга, деце, будућности... Да заплаче човек и да не пожели да види више света.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:.mislise.

Могуће да овај хунтин војник није најамник већ зна италијански па прича са новинарима на њиховом језику:

 

Италијански најамник

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Making Molotovs in central #Odessa: pic.twitter.com/qzUzKR5JAO

 
 
Bmo5ceZIAAAU5VT.jpg

 

Младе бандеровке праве молотовљеве коктеле...

 

 

Саучеснице у убиству. Људи су се угушили од дела њихових руку...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako je oboren ukrajinski helikopter u Slavjansku (VIDEO)

Proruske snage oborile su ukupno tri helikoptera. Prilikom obaranja uletelica dva pilota su poginula, a jednog su zarobile snage lokalne samoodbrane. Poslednji od tri ukrajinskih helikoptera tipa MI-24 oboren je nad Slavjanskom

 

http://s.tf.rs/2014/04/24/Tan2014-4-24_185725980_0.jpg

 

Prilikom obaranja letelica dva pilota su poginula, jednog su zarobile snage lokalne samoodbrane. Poslednji od tri ukrajinskih helikoptera tipa MI-24 oboren je nad Slavjanskom.

 

http://youtu.be/rPHbi2PygqY

 

U međuvremenu, Rusija je najavila da će tražiti vanredno otvoreno zasedanje Saveta bezbednosti UN zbog “kaznene vojne operacije” kijevskih vlasti na jugoistoku Ukrajine.

 

http://bit.ly/1n5Us4k

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Украјинска оклопна возила пробила људски ланац и прегазила цивила (ВИДЕО)

 

ukrajinska-oklopna-vozila.jpg

 

Војни конвој украјинских возиал прошао је кроз гомилу цивила  у Јасногорку који су направили људски ланац и покушали да зауставе сукоб са милицијом. Оклопна возила су пробила људски ланац и повредила неколико цивила.. Демонстранти су узвикивали: “Срамота! Фашисти! ”

 

http://youtu.be/HWdfnbXaAbk

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Konstantinov: Biće 10 za jednoga, to u Kijevu ne shvataju

 

KRIM – Ukoliko Kijev obnovi svoju specijalnu operaciju na istoku Ukrajine – to će izazvati još veći otpor u tim regionima, a taj novi napad biće za ukrajinske vlasti poslednji.

 

vladimir-konstantinov-Ria-ua.jpg

 

Sa ovakvim upozorenjem kijevskim pučistima istupio je rukovodeći tandem Krima – vd predsednika te republike u sastavu Rusije Sergej Aksjonov i predsednik Državnog saveta Vladimir Konstantinov.

„Prevaranti koji sede u Kijevu – objavili su Aksjonov i Konstantinov – ne shvataju da će po njima na kraju udariti sve što urade. Rat protiv svog naroda nikada ništa dobro nije doneo. Celom sadašnjem kijevskom vrhu treba suditi”.

Konstantinov je ovome pridodao: „U Kijevu još ne shvataju da će im se – dirnu li jednog čoveka – vratiti desetorostruko. Kakvi su to ljudi, neću se iznenaditi ako sutra proglase Hitlera za svog počasnog lidera. To nacističko divljanje će Rusi morati pre ili kasnije da zaustave”.

Izvor: Fakti

 

http://www.pravda.rs/2014/05/02/konstantinov-bice-10-za-jednoga-to-u-kijevu-ne-shvataju/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako je oboren ukrajinski helikopter u Slavjansku (VIDEO)

Proruske snage oborile su ukupno tri helikoptera. Prilikom obaranja uletelica dva pilota su poginula, a jednog su zarobile snage lokalne samoodbrane. Poslednji od tri ukrajinskih helikoptera tipa MI-24 oboren je nad Slavjanskom

 

http://s.tf.rs/2014/04/24/Tan2014-4-24_185725980_0.jpg

 

Prilikom obaranja letelica dva pilota su poginula, jednog su zarobile snage lokalne samoodbrane. Poslednji od tri ukrajinskih helikoptera tipa MI-24 oboren je nad Slavjanskom.

 

http://youtu.be/rPHbi2PygqY

 

U međuvremenu, Rusija je najavila da će tražiti vanredno otvoreno zasedanje Saveta bezbednosti UN zbog “kaznene vojne operacije” kijevskih vlasti na jugoistoku Ukrajine.

 

http://bit.ly/1n5Us4k

 

 

С` тим, што ово на снимку није Ми-24. Ово више личи на неког Камова... Мислим, личи на све, само на 24-ку не личи...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мразь губернатор Одесской области назвал бойню на Куликовом поле законной. pic.twitter.com/wj4M4rx9r9

 
Bmp32ypIEAEwzaZ.jpg
 

 

Губернатор региона Одесе на свом фејсбук профилу назвао је масакр на Куликовом Пољу законитим...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ZLOČIN NEONACISTA U ODESI: 38 ljudi izgorelo u podmetnutom požaru zgrade Doma sindikata

Pripadnici ukrajinskog ultranacionalističkog "Desnog sektora" i radikalne grupe za samoodbranu iz Harkova i Kijeva, koji su danas izazvali masovne nerede u Odesi, zapalili su zgradu regionalnog Doma sindikata, u kojoj su se smestile proruske pristalice

ODESA - Policija u ukrajinskom gradu Odesi saopštila je da je 38 ljudi poginulo u požaru u Domu sindikata koji je vezan za današnje nemire u tom gradu, javile su zapadne agencije.

Kako navodi Rojters, oni su poginuli u požaru u zgradi Doma sindikata u centru Odese. U saopštenju je policija navela da su se neki od stradalih ugušili od dima dok su drugi poginuli iskačući kroz prozore zgrade.

 

http://www.kurir-info.rs/zlocin-neonacista-u-odesi-38-ljudi-izgorelo-u-podmetnutom-pozaru-zgrade-doma-sindikata-clanak-1349325

 

Стварно страшно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...