Jump to content

Како неправославни виде нас православне вернике ?

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Одговори 231
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Овај форум ће бити добар све дотле, докле број муслимана не пређе број свештеника на овом форуму...

Чему овакви разговори и који је њихов смисао,брате?

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај форум ће бити добар све дотле, докле број муслимана не пређе број свештеника на овом форуму...

Чему овакви разговори и који је њихов смисао,брате?

Брате, имаш власт на форуму.

Бануј и мене, молим те...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај форум ће бити добар све дотле, докле број муслимана не пређе број свештеника на овом форуму...

Чему овакви разговори и који је њихов смисао,брате?

Брате, имаш власт на форуму.

Бануј и мене, молим те...

Ајд уозбиљи се,смири се,па да наставимо са дијалогом како приличи Православним Хришћанима,важи?  bliss jeeee

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад ми криво што сам се уопште и вратио на форум.

Молим те,пази на свој речник! Култура писања и опхођења мора постојати.

Иначе селкоба је банован тако да се не гледа никоме кроз прсте...ни хришћанима,нити икоме другом.

Волео бих да ти није жао што си са нама,да мало промениш речник и да останеш...али то је твој избор у крајњем случају.

Ja bi vas zamolila da me banujete,od srca bi vam bila zahvalna,da moja kultura,neposedujem balkanski primitivizam mita,ulizivanje.

Nemojte mi molim vas drzati lekcije o kulturi,nadjite nekoga drugoga.

I ochekujem da moja zelja bude isposhtovana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обрати се администраторима у вези са бановањем...мада мислим да је поштеније да једноставно не долазиш ако не желиш,зар не? Зар сам ти ја потребан или неки администратор да не долазиш на форум?

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај форум ће бити добар све дотле, докле број муслимана не пређе број свештеника на овом форуму...

Чему овакви разговори и који је њихов смисао,брате?

Брате, имаш власт на форуму.

Бануј и мене, молим те...

Ајд уозбиљи се,смири се,па да наставимо са дијалогом како приличи Православним Хришћанима,важи?  bliss jeeee

Озбиљан сам брате, хоћу да ме банујеш.

Нема овде места за Убоге грешнике... :smiley:

Ал нисам тужан, срећан сам, јер нађох ово:

Устаните грешници и зајецајте пред Њим, јер једино Његова рука не баца се каменом на вас.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад ми криво што сам се уопште и вратио на форум.

Молим те,пази на свој речник! Култура писања и опхођења мора постојати.

Иначе селкоба је банован тако да се не гледа никоме кроз прсте...ни хришћанима,нити икоме другом.

Волео бих да ти није жао што си са нама,да мало промениш речник и да останеш...али то је твој избор у крајњем случају.

Ja bi vas zamolila da me banujete,od srca bi vam bila zahvalna,da moja kultura,neposedujem balkanski primitivizam mita,ulizivanje.

Nemojte mi molim vas drzati lekcije o kulturi,nadjite nekoga drugoga.

I ochekujem da moja zelja bude isposhtovana.

Слажем се са тобом. :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto obracham se administartoru da mi je zelja da budem  banovana,jer smatram da je poshtena.

У чему је поента??

Тражиш бан?

Мислим да је поштено да остале поштедиш тога. А и себе. Јасно је због чега се неко банује..

а ти се једноставно можеш одјавити...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...