Jump to content

Екуменистички молитвени скуп у Риму 30.септембра 2023. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ако питаш за слику, нисам. То је Зизиулас.

Ако питаш за књигу, јесам.

Питање ти је симпатично. Колико си иначе мислио да има Родољуба Лазића  који се замлаћују размишљањем и писањем о Цркви и црквеним темама, кад питаш да ли сам ја? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Родољуб Лазић рече

Питање ти је симпатично. Колико си иначе мислио да има Родољуба Лазића  који се замлаћују размишљањем и писањем о Цркви и црквеним темама, кад питаш да ли сам ја? :D

 

Знао сам да си скроман, ал' сад си ме изненадио скромношћу. До мене је што сам пропустио да си тако познат.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Ćiriličar рече

 

Знао сам да си скроман, ал' сад си ме изненадио скромношћу. До мене је што сам пропустио да си тако познат.

Брате, не ради о скромности или нескромности. Просто Родољуб Лазић је комбинација имена и презимена која је прилично ретка,  а још да буду два таква која се баве Црквом, мало је вероватно. А ту је и глагол "замлаћивати се" и смајли на крају који би требало да укажу на одсуство тог осећања нескромности који си ми благоизволео спочитовати. Али добро, видео си и разумео оно што си хтео.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 9. 10. 2023. at 21:28, Ćiriličar рече

https://youtu.be/tTRU1PPNTQk?si=YJVu3uuqy2yPXK2K

 

Ne gledam ovakve stvari, ali ova dva linka mi je poslao jedan katolik, Hrvat.

 

Ti ljudi su glumci artisti a ovaj prijem je u čast svjetskog dana tih jadnika sirotinje i bagre...e vidiš svima nama koji smo sirotinja i bagra to je  normalno i radujemo se s njima a ovo naravno smeta samo čestitim i pravovjernima ali neka se ne brinu jer sigurno idu u Raj dok nama sirotinji i bagri ostaje samo da uzdamo u milost.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, kopitar рече

Ti ljudi su glumci artisti a ovaj prijem je u čast svjetskog dana tih jadnika sirotinje i bagre...e vidiš svima nama koji smo sirotinja i bagra to je  normalno i radujemo se s njima a ovo naravno smeta samo čestitim i pravovjernima ali neka se ne brinu jer sigurno idu u Raj dok nama sirotinji i bagri ostaje samo da uzdamo u milost.

Трагикомично размишљање. Ти чак и не примећујеш проблем календару где имаш дан овога и онога а не светитеља, па ти се и папа са тиме саображава. 

Циркус човече. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...