Jump to content

Ђорђе Вукадиновић - Десет година касније

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

Јеремић нас је са Коштуницом продао у УН без проблема као џак жита, толико о Јеремићу и Коштуници:navijanje:

Боље гласати за ове сада него за Јеремића и сада Ђорђа Влаха који му се прикључио:navijanje:, а и једни и други, не који за њих гласају јер то је друга прича,  него који су у тим њиховим организацијама нису православни верници. Јер су продали Бога за Мамона и учли у партије.

Е сада и ови су бољи од ових са Н1 који су дно, али за нас православне то и није неки избор.

 

Да појасним, ја се надам да ове године Патријарх неће изаћи пред изборе да нас зове да изађемо, али и ако нас зове значи да нисам у праву.:) Али толико су јадни сви ти за које треба гласати да треба велико смирење:navijanje:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 39
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

On 15. 11. 2023. at 9:20, Н И Н Е рече

Откуд ти знаш шта је човеку у души? Колико знам крштен је и добар човек и то је најважније. Није само поштен него се и жртвује за друге, има разлике у томе.

Узгред, ако ћеш да гледаш сваку ситницу онда је можда и свети владика Николај Велимировић промашен јер је пушио дуван?

Ne znam sta ima dalje da se rasclanjuje. Ja coveka ne napadam niti sam ustvrdio da je los covek, naprotiv. To sto je krsten nasuprot verovanju vecine Srba ne znaci po automatizmu i da je verujuci hriscanin. Svaki pravoslavac nije nuzno i dobar politicar ali da bi bio dobar politicar u Srbiji po mom misljenju neko mora biti i pravoslavac.

Ja mu ne presedjujem nego sticem utisak na osnovu onoga sto on sam javno proiznosi. Ako na Pomaze Bog odgovoris sa Dobar dan ili ne znas sta treba da odgovoris ili ne zelis. I jedno i drugo ne valja za srpskog politicara.

A sa svetim Nikolajem Srpskim ne vidik analogiju. Jedno je da hriscanin ima neki porok i borbu s njim (pritom pitanje i dal je to tacno za cigare konkretno) a drugo je da neko nije hriscanin uopste.. 2 univerzuma. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 16. 11. 2023. at 12:01, sampaganini92 рече

Ne znam sta ima dalje da se rasclanjuje. Ja coveka ne napadam niti sam ustvrdio da je los covek, naprotiv. To sto je krsten nasuprot verovanju vecine Srba ne znaci po automatizmu i da je verujuci hriscanin. Svaki pravoslavac nije nuzno i dobar politicar ali da bi bio dobar politicar u Srbiji po mom misljenju neko mora biti i pravoslavac.

Ja mu ne presedjujem nego sticem utisak na osnovu onoga sto on sam javno proiznosi. Ako na Pomaze Bog odgovoris sa Dobar dan ili ne znas sta treba da odgovoris ili ne zelis. I jedno i drugo ne valja za srpskog politicara.

A sa svetim Nikolajem Srpskim ne vidik analogiju. Jedno je da hriscanin ima neki porok i borbu s njim (pritom pitanje i dal je to tacno za cigare konkretno) a drugo je da neko nije hriscanin uopste.. 2 univerzuma. 

Аналогија је у "стицању утиска" што ти кажеш. Није на нама да процењујемо колики је ко верник. Да ли се јавно изјаснио да није православац? Ако није зашто инсинуираш такве ствари? Да би доказао да је лош политичар? Лош ти је метод, можеш лако да склизнеш у грех.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Н И Н Е рече

Аналогија је у "стицању утиска" што ти кажеш. Није на нама да процењујемо колики је ко верник. Да ли се јавно изјаснио да није православац? Ако није зашто инсинуираш такве ствари? Да би доказао да је лош политичар? Лош ти је метод, можеш лако да склизнеш у грех.

Шта је план и програм Ђорђа Вукадиновића? Како скинути са грбаче ЕУ и НАТО и смањити и на крају неутралисати притиске на Србију око Косова и Метохије?Како остати неутралан и не уводити санкције Русији? 

Шта он то спектакуларно и конкретно нуди?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 9. 7. 2023. at 15:36, Н И Н Е рече

у актуелној пракси и употреби то све некако више вуче на Милана Недића. Из националне мегаломаније и митоманије

Само кад би Ђорђе Вукадиновић схватио да Милан Недић није био издајник. Иначе ова паралела је одлична и ако господин Вукадиновић мисли да треба да опет будемо партизани, требало би да узме у обзир све последице партизанства. Буквално је овом реченицом описао претежак положај Србије.

Кад неко крене да користи другосрбијанске мантре о "националној митоманији" јасно ми да човек слабо разуме Србе и српство.

Док НАТО не повуче своју војску из Српског света, треба издржати и ништа непотписивати.

Молимо се Богу.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Вилер Текс рече

Само кад би Ђорђе Вукадиновић схватио да Милан Недић није био издајник. Иначе ова паралела је одлична и ако господин Вукадиновић мисли да треба да опет будемо партизани, требало би да узме у обзир све последице партизанства. Буквално је овом реченицом описао претежак положај Србије.

Кад неко крене да користи другосрбијанске мантре о "националној митоманији" јасно ми да човек слабо разуме Србе и српство.

Док НАТО не повуче своју војску из Српског света, треба издржати и ништа непотписивати.

Молимо се Богу.

 

Ма да није био издајник Недић као ни Вучић. Ха ха који си ти лик СНС члан није могао да одоли.

Брате после кажеш ниси у СНС:D.

Недић је био издајник пар екселанс.

У његово време су Срби ишли код Немаца и цинкарили друге Србе.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево чиме се служи власт да попљује Србе. Данас су набедили Милици заветницу како се тали са 

WWW.POLITIKA.RS

Мариника Тепић, која се налази на листи Драгана Ђиласа "Србија против насиља", у интервјуу за Нову изјавила је да ће та коалиција после избора направити владу са...

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта је план и програм Ђорђа Вукадиновића?

па да се огребе за неки динар овај пут од Јеремића:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Вилер Текс рече

Како скинути са грбаче ЕУ и НАТО

Лако, само кад схватимо да се не боримо ту против ЕУ и НАТО-а, већ против МАМОНА! А кад то схватимо и прихватимо да ћемо раскидајући такве везе постати мало сиромашнији, али ћемо притом повратити своје достојанство, као народа, лако ћемо се ослободити и ЕУ и НАТО стега. Јер много теже овом народу падају понижења која долазе с те стране, него сиромаштво, и оно стварно, и то којим нам пријете, које заиста и није сиромаштво већ пуки губитак привилегија, ума опсједнутог Мамоном. А шта заиста губи тиме? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Владимир Владимирович Цар1 рече

Ма да није био издајник Недић као ни Вучић. Ха ха који си ти лик СНС члан није могао да одоли.

Брате после кажеш ниси у СНС:D.

Недић је био издајник пар екселанс.

У његово време су Срби ишли код Немаца и цинкарили друге Србе.

 

Наравно да Недић није био издајник. Осим ако ниси скојевац или тако неки идеолошки лудак.

Уместо што лепиш етикете, учи мало историју па кад завириш у књиге онда пиши. Ето ти тема за размишљање, како је Недић доспео на место на коме је био, и шта би се десило да то место није прихватио и колико је Срба из усташких канџи избавио. 

А то што је неко цинкарио, вуче се као опште место.

Видиш, ти си убеђен да сам ја члан странке, нека те живи у том убеђењу. Али дај простора сумњи у своје помисли и закључке. Жив био.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, slovoA рече

Лако, само кад схватимо да се не боримо ту против ЕУ и НАТО-а, већ против МАМОНА! А кад то схватимо и прихватимо да ћемо раскидајући такве везе постати мало сиромашнији, али ћемо притом повратити своје достојанство, као народа, лако ћемо се ослободити и ЕУ и НАТО стега. Јер много теже овом народу падају понижења која долазе с те стране, него сиромаштво, и оно стварно, и то којим нам пријете, које заиста и није сиромаштво већ пуки губитак привилегија, ума опсједнутог Мамоном. А шта заиста губи тиме? 

Мислим да се не ради само о сиромаштву, него о истребљењу. Не би западњацима такве ствари први пут падале на памет. У мучеништво, поготово колективно, се не срља. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Мислим да се не ради само о сиромаштву, него о истребљењу. Не би западњацима такве ствари први пут падале на памет.

Не истребљују се народи тако лако. Јесте то наум Запада (Германа), за нас Србе, и то већ више од хиљаду година, али - јесу ли успјели у томе? И зашто би тај њихов наум, онда, претпоставио промислу Божијем?

Не чекамо ми да нас ЕУ и НАТО оставе на миру, никад то неће урадити, чекамо отрежњење од саблазни Мамона, иначе би смо били будале. А нисмо, колико год да смо мало стадо, што значи - најпростије речено, да Црква ту мора одиграти главну улогу. И једино је још питање, хоће ли неко коначно протрести СПЦ и навести је и увести чак и у ту политичку борбу, за спасење свог народа?

Елем, изгледа да си у праву. Испада да нама Србима заиста пријети истребљење, ако Црква не ступи и на политичку сцену, у борби за спасење свог народа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Вилер Текс рече

Наравно да Недић није био издајник. Осим ако ниси скојевац или тако неки идеолошки лудак.

Уместо што лепиш етикете, учи мало историју па кад завириш у књиге онда пиши. Ето ти тема за размишљање, како је Недић доспео на место на коме је био, и шта би се десило да то место није прихватио и колико је Срба из усташких канџи избавио. 

А то што је неко цинкарио, вуче се као опште место.

Видиш, ти си убеђен да сам ја члан странке, нека те живи у том убеђењу. Али дај простора сумњи у своје помисли и закључке. Жив био.

Наравно да је био издајник. Јел има неки споменик као Дража данас када нема више комунизма. Нема јер је био квислинг.

Дража није хтео да се бије са Швабама јер је било 100 за једног, а овај је учествовао и у Крагујевцу.

Народ добро зна ко је Недић и Љотић. Црква их никада није гледала рпијатески и једног и другог.

Него те приче да је АВ као Недић су од Бокана, али је овај још гори од Недића.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...