Jump to content

Избори 2023. у Црној Гори

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 20 часа, Родољуб Лазић рече
WWW.FACEBOOK.COM

Јован Пламенац ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Јован Пламенац und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte...

 

Можеш брате да копираш текст? Не видим ништа кад кликнем на линк.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Можеш брате да копираш текст? Не видим ништа кад кликнем на линк.

Јован Пламенац

1 д.  · 

Радујем се Ђукановићевом поразу

Не радујем се Милатовићевој побједи

Први пут сам гласао не за, него против.

И Ђукановић и Милатовић су евроатлантисти.

Ђукановић је јањичар евроатлантизма. Он се одавно довољно укриминалио да не би био свој. Као са тацне, самопонуђеног, под своје су га узели евроатлантски кербери. Одрадио им је увођење Црне Горе у НАТО, признање Косова за државу, уништио црногорску привреду... Заузврат му је допуштено да хара Црном Гором за свој рачун. Три деценије је Црну Гору јахао. И мамузао. И још неко вријеме након што оде са власти мамузаће. Рефлексно.

Милатовић је васпитан у духу евроатлантизма, вјероватно не у својој породици, али свакако при свом школовању. Њему је евроатлантизам постао природни амбијент, као вода риби.

Ђукановићев евроатлантизам је канцероген за тијело и душу. Милатовићев за душу.

Насиље над тијелом перципирамо и, барем ми у дрчној Црној Гори, одупиремо му се. И тако се одупиремо и насиљу над душом. Насиље над душом, када га не прати насиље над тијелом, не региструјемо.

Ђукановићев пораз црногорском народу биће видно олакшање. Милатовићева побједа тиха опасност.

Метастазу западњачке глобалистичке новопаганске идеологије, коју подупире евроатлантизам, у свијести и души црногорског народа, могу предуприједити само народни учитељи. Ако јој се и они сами, препуштајући се материјалним лагодностима, не подају.

Радујем се Ђукановићевом поразу.

Не радујем се Милатовићевој побједи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Родољуб Лазић рече

Радујем се Ђукановићевом поразу.

Не радујем се Милатовићевој побједи.

То је то. Искрено, мислио сам да о. Јован Пламенц неће коментарисати ово као што коментарише српску власт. Погрешио сам. 

Да оставим теоретску могућност да Милатовић заокрене брод, ни сам не верујем у то ал ајде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Božena Daj, zeno, ubi temu sa milion klipova. Ko god je slovo progovorio u svim medijima nakacila si ovde. Kao da je Tesla vaskrso. Ako si sama preslusala sve ove klipove treba ti 50 sati dnevno, a dan ima samo 24 sata.

Cuj, Dejan Vuk Stankovic da analizira...pa nisu ovde ljudi debili. Psti ljude da malo poricajo o nastaloj situaciji, ne da gledamo ove dzabalebarose sto zive od toga da presipaju iz supljeg u prazno. Bes senzanionalno, prsvetljujuce.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Родољуб Лазић рече

Јован Пламенац

1 д.  · 

Радујем се Ђукановићевом поразу

Не радујем се Милатовићевој побједи

Први пут сам гласао не за, него против.

И Ђукановић и Милатовић су евроатлантисти.

Ђукановић је јањичар евроатлантизма. Он се одавно довољно укриминалио да не би био свој. Као са тацне, самопонуђеног, под своје су га узели евроатлантски кербери. Одрадио им је увођење Црне Горе у НАТО, признање Косова за државу, уништио црногорску привреду... Заузврат му је допуштено да хара Црном Гором за свој рачун. Три деценије је Црну Гору јахао. И мамузао. И још неко вријеме након што оде са власти мамузаће. Рефлексно.

Милатовић је васпитан у духу евроатлантизма, вјероватно не у својој породици, али свакако при свом школовању. Њему је евроатлантизам постао природни амбијент, као вода риби.

Ђукановићев евроатлантизам је канцероген за тијело и душу. Милатовићев за душу.

Насиље над тијелом перципирамо и, барем ми у дрчној Црној Гори, одупиремо му се. И тако се одупиремо и насиљу над душом. Насиље над душом, када га не прати насиље над тијелом, не региструјемо.

Ђукановићев пораз црногорском народу биће видно олакшање. Милатовићева побједа тиха опасност.

Метастазу западњачке глобалистичке новопаганске идеологије, коју подупире евроатлантизам, у свијести и души црногорског народа, могу предуприједити само народни учитељи. Ако јој се и они сами, препуштајући се материјалним лагодностима, не подају.

Радујем се Ђукановићевом поразу.

Не радујем се Милатовићевој побједи.

Добар је овај Пламени 0512_music, можда је суштина у овоме што каже да се види насиље над телом па је тако Мило хтео и насиљем да покори Цркву али је изгубио, док сад може доћи насиље над душом које је много перфифније и лукавије и тешко се може регистровати и видети.

Ево сад се јавља нови председник и каже да је Русија извршила агресију на Украјину, јел онда може реципрочно и да су Америка и НАТО извршили агресију над Србијом и окупирали КиМ и онда фино и лепо да нови председник предложи Влади да се укине признање КиМ од стране Црне Горе.

Нешто ми се јавља :snoozer_11:да то нећемо да видимо од новог председника, ево сад нико га није био по прстима и опет се јавља и поздравља улазак Финске у НАТО а то што се тиме директно провоцира Русија и што се ствара ситуација чак и неке могуће будуће нуклеарне кризе ма то новог председника уопште не тангира вероватно му је битније да одмах покаже на чијој је страни.

Право да кажем не бих био у кожи Мандића баш ме интересује како ће се поставити у односу на новог председника кога је подржао у другом кругу избора, рецимо дал ће да инсистира на укидању признања КиМ или како да се помогне нашој Цркви и Српској нацији у Црној Гори које су под Милом биле нападане и угњетаване.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.POLITIKA.RS

Новоизабрани председник Црне Горе Јаков Милатовић међу првима је честитао Финској пријем у НАТО.

:navijanje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...