Jump to content

ТВ Храм - Одговор духовника: Поглед на Еуро прајд

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 459
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Уважени господине Лазићу,  нисам сигуран да је то писао падре Ђуровић, али знам да је он основао кохорс преторија при СеПеЦе, пошто сам и ја један од градиста. Мало смо се, у складу са историјским трендовима, модернизовали, па је Божана једна од многобројних гардисткиња. Оне нам праве сендвиче зa пут и броје паре. Како год, небитан је аутор, то је из наших кругова лансирано. Осим пратње, задужени смо за односе са јавнишћу. Подразумева се анонимно и незванично.

После сваког подвига ставимо ноге у лавор, једемо лубеницу, анализирамо досадашње успехе и планирамо нове подвиге. На твоју жалост - нико те није узео у разматрање, бар не на оним састанцима када сам ја био присутан...ал' ја сам био много и на боловању, море, ђакузи и то. Можда су те "пикирали". Све у свему cohors praetoria ради пуном паром. Сад ће нам слати лубенице из Македоније...а баш смо се зажелели, оне су слађе.

Немој да секираш Текса пуно.

Ваш, у форуму, брат принципале Ћирко.

Место за печат: О

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Вилер Текс рече

@JESSY @Родољуб Лазић @Bokisd

Значи ако се не деси идентично што се десило у Грузији СПЦ нема часних свештеника и народа?

То је порука овог мима?

 

Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Ćiriličar рече

После сваког подвига ставимо ноге у лавор, једемо лубеницу

А пошто смо и СНС ботови идемо код Ди Џеј Жекса на озон.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Onufrije рече

Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција.

Шта знам, делује ми као да Никодим и Млађа Ђорђевић поручују...Али мимови настају спонтано, клинци из краја их направе и тако то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

А пошто смо и СНС ботови идемо код Ди Џеј Жекса на озон.

Ма, још да знаку да сам у врху СеНеСеа, само тајно. Овде су ме бановали ради Вучића да прикрију моју улогу. Ко је ДиЏеј Жекс? Ињац? Заузает сам много, заш како, мало партија, мало патријаршија, нема се кад :)) ...а и лова капље :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Родољуб Лазић рече

Није ми баш најјасније зашто је јеромонах остао анониман. Али ајде...

ма није видело манастир. Него из неке канцеларије, али пошто је савет па духовник онда јеромонах. А савет је да испадне ето није да се о тме не говори:D

Ја се сећам да је Владика Иринеј бачки рекао да не можемо ми као Пољаци да се бунимо као Црква за абортус.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шалу на страну - трагедија је и слабост свих нас да се допусти. Ајде некако да маршира 2оо српских ЛГБТКЖЋШ-и-осталих, али да се у Србију сјати сва содомија Европе...не ваља. Толико окупирани нисмо да нико реч не сме да каже.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Шта знам, делује ми као да Никодим и Млађа Ђорђевић поручују...Али мимови настају спонтано, клинци из краја их направе и тако то.

Не ради се о миму него о фотографији.

И на пример опција да се изјасни Синод као у Бугарској. 

А и ов са јеромонахом је опција:navijanje:

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Вилер Текс рече

@JESSY @Родољуб Лазић @Bokisd

Значи ако се не деси идентично што се десило у Грузији СПЦ нема часних свештеника и народа?

То је порука овог мима?

 

Pozajmio od Onufrija.... (al sam lisica....:ani_biggrin:)

"Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Onufrije рече

Не ради се о миму него о фотографији.

И на пример опција да се изјасни Синод као у Бугарској. 

А и ов са јеромонахом је опција:navijanje:

Текст испод је суштина. Иначе се слажем са тобом да је мало натегнут одговор јеромонаха на неким местима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја стварно нисам ни обратио пажњу на текст, једино ми је било драго за Грузијце на слици.

А текст је наравно без везе. Ту се слажем да је ниво Никодима и оног распопа што је певао за Брнабу са навијачима. 

Али оно са Брнабом и сином је барем смешно, а ово је глупо.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Ćiriličar рече

Ма, још да знаку да сам у врху СеНеСеа, само тајно. Овде су ме бановали ради Вучића да прикрију моју улогу. Ко је ДиЏеј Жекс? Ињац? Заузает сам много, заш како, мало партија, мало патријаршија, нема се кад :)) ...а и лова капље :)) 

Ауу брате...

Не знаш ко је Ди Џеј Жекс?

Онда гледај лафчино!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Bokisd рече

Pozajmio od Onufrija.... (al sam lisica....:ani_biggrin:)

"Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција."

И испао си Боки да не кажем шта...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вилер Текс Ауу...ал сам неинформисан...ма рек'о са, презаузет обавезама око спашавања државе и цркве :)) ...туђу бригу бринем, а 'вамо пинк пропустио.

Морам...што рек'о Бокац, морам ил'ћу пући. Ајде Марић какав је такав, човек је енциклопедија, макар је начитан, на страну како то користи...али она мученица Јована, како ли, што је на Пинку сад....страшно је брате да такви новинари преслушавају министре државне, и да је то медиј који води "националну" политику. Ужас...

Овај момак је ван стварности...не бих користио другу реч...он је надахнут с вишег...али горе има разних духова...

Одгледао онај дуел на Новосадској, са њим и оним мучеником са Косова...Митровић тако понижавајуће говори о простом народу...а уствари то су његови гледаоци...он њих сматра обичном стоком.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...