Jump to content

СПЦ и ријалити програми

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 14 минута, Bokisd рече

(ne )Mogu da zamislim jednog sv.Jovana Zlatoustog da zivi danas ili nasi sv.Nikolaj i sv.Justin,..... pa to bi grmelo,.... oni bi to sve rasrafili na komade....0512_music

А јел можеш да замислиш себе да се не расправљаш са свештеником? Извини братњ ал морам да те питам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Onufrije рече

Мислим да треба имати више поверења у архијереје и Сабор.

Амин! Амин!Амин!

И додао бих молитву за њих и патријарха.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Вилер Текс рече

А јел можеш да замислиш себе да се не расправљаш са свештеником? Извини братњ ал морам да те питам.

Pa jel mogu i ja da napisem neki svoj stav. :dedica:.... i nemoj da branis crkvu od mene :0201wink: (ako sam te dobro razumeo)....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Patrijarh je bio covek Rema i mozda gresim, nisam cuo da se on borio protiv tih emisija.

 

Inace novine i medije serviraju prostitutke svaki dan i kako dobro zive. Tesko da ce omladina za takvim uzorima biti dobri roditelji, vredni ucenici i radnici.

 

Svi hocu da budu starlete, to je najveca katastrofa Srbije, uz demografsku.

 

Voleo bi da vidim posle korone litije protiv rijaliti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Вилер Текс рече

А јел можеш да не напишеш?

А зашто да се не расправља са свештеником, чланом форума? И зашто да не каже своје мишљење? Шта се иначе ради на форуму ако не да се износи своје мишљење о теми и исказима других форумаша?

Колико сам приметио, већ дуже времена се овде води тиха хајка на Бокија, нека врста психолошког притиска и малтретирања.  Мало -мало па му неко овакве или сличне примедбе ставља.

Једини разлог који могу да уочим је што он није ваш истомишљеник и овакви притисци су, отприлике, покушај ућуткивања и елиминације.

Ако имате неки проблем са његовим постовима, пријавите администрацији. Ако немате разлога да га пријавите, онда  није прихватљиво стављати му овакве примедбе. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Родољуб Лазић рече

А зашто да се не расправља са свештеником, чланом форума? И зашто да не каже своје мишљење? Шта се иначе ради на форуму ако не да се износи своје мишљење о теми и исказима других форумаша?

Не вреди Роки. Љуби брат.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Родољуб Лазић рече

А зашто да се не расправља са свештеником, чланом форума? И зашто да не каже своје мишљење? Шта се иначе ради на форуму ако не да се износи своје мишљење о теми и исказима других форумаша?

Колико сам приметио, већ дуже времена се овде води тиха хајка на Бокија, нека врста психолошког притиска и малтретирања.  Мало -мало па му неко овакве или сличне примедбе ставља.

Једини разлог који могу да уочим је што он није ваш истомишљеник и овакви притисци су, отприлике, покушај ућуткивања и елиминације.

Ако имате неки проблем са његовим постовима, пријавите администрацији. Ако немате разлога да га пријавите, онда  није прихватљиво стављати му овакве примедбе. 

Osecam ja neku vrstu necega, ne mogu tacno da definisem, mozda je to sto pises, nisam siguran, predpostavljam mnogo toga necega, Just_Cuz_19.

Znam da ima nesto i do mene i mog stila pisanja i slicno, ali ima i ovoga drugoga. U poslednje vreme imam veliku dilemu, da prestanem da pisem skroz na skroz, ili da smanjim 'dozivljaj'( :D) i pisem onako opusteno :pecanje: povremeno  po neki komentarcic da se vidi da sam ziv i mrdam :smeh1: ..... videcu....:blush:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда нервира нек што пиче латиницом, ако у СПЦ не пишемо ћирилицом онда нам нема спаса. 

Не знам зачто би га било ко нападао што је поменуо и то у добром контексту Златоустог то јесте чудно. 

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Onufrije рече

Можда нервира нек што пиче латиницом, ако у СПЦ не пишемо ћирилицом онда нам нема спаса. 

Не знам зачто би га било ко нападао што је поменуо и то у добром контексту Златоустог то јесте чудно. 

 

Поента није што је поменуо. Поента је што ако не слушаш оне који су ти дати, глупо је да се позиваш на оне који ти нису дати и да говориш ех да нам је....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Bokisd рече

Osecam ja neku vrstu necega, ne mogu tacno da definisem, mozda je to sto pises, nisam siguran, predpostavljam mnogo toga necega, Just_Cuz_19.

Znam da ima nesto i do mene i mog stila pisanja i slicno, ali ima i ovoga drugoga. U poslednje vreme imam veliku dilemu, da prestanem da pisem skroz na skroz, ili da smanjim 'dozivljaj'( :D) i pisem onako opusteno :pecanje: povremeno  po neki komentarcic da se vidi da sam ziv i mrdam :smeh1: ..... videcu....:blush:

Šta te briga, Piši. čitaju te drugi i poštuju,samo ne govore. Ti si meni super lik.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Što se teme tiče. Kad crkva već ne radi ništa što se tiče abortusa. Kad propagira vantelesna oplodnju i transplantaciju... Šta onda da očekujemo od crkve što se tiče televizijskih programa. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...