Jump to content

ĆIRILICA SVUDA - OD FAKULTETA DO RAČUNA I POTVRDA: Šta piše u nacrtu zakona koji je Vučić predao Dodiku?

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 3 минута, mirko1929 рече

Не видим зашто би то желео, кад сваки нормалан србин гледа да побегне из државе? Ако нам је сада крш, уједињење може да учини да крш буде само још већи (овако имаш више влада, па ако је једна лоша, није метафизички немогуће да влада неке друге државе твог народа буде добра, али кад имаш само једну државу, и то са лошом владом, онда је метафизички немогуће да имаш добру владу над било којим делом свог народа).

Па, истина, немам неки ваљан разлог.

Нормалан Србин нажалост често мора да иде преко да заради и гледа да се врати. Ако ти је до бежања изволи и не враћај се.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Вилер Текс рече

То је потпуно природна ствар, да се сви Срби уједине. Кад су могли толки можемо и ми.

А то што приписујеш идеју клања нама који то никад нисмо ни помислили је тек посебна патологија. Није ти лако брате мој.

A kako mislis da pravis veliku srbiju? :D

- kuc kuc dobar dan. Ja i haveaniceday oce pravimo veliku srbiju na teritoriji vase drzave?

- o, pa izvolite, naravno. Samo recite gde zelite da budu granice?

:))

 

A Cekaj, zar nije ta velika srbija vec pravljena jednom? Ja slusah tadasnje cinioce vlade republike koji su sa tom idejom prelazili granice tadasnjih republika? 

Kako vam se taj plan zavrsio? Napraviste li je? :) Ima li Srba sad tamo gde ste je pravili?

A vidim, i opet biste?

Neka deca nikad ne nauce jbg... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, mirko1929 рече

А како је то природна ствар? То је до 19. века била скроз вештачка ствар. То што имаш неки народ не значи да мора сви припадници тог народа да живе у једној држави...

To je glup plemenski koncept jer naciJonalisti nisu prosli taj evolutivni korak (zato svi imaju nekako debele obrve i niska cela :))...

Cak je i lose da ceo jedan narod zivi u istoj drzavi a da ne pricam o tome da je to ideja ko za crtani film ker u ov9m trenutku na kugli zemlajskoj ne poatoji ni jedan takav narod i ni jedna takva drzava...

 

Pitaj Vilera kad planiraju da oforme srpaku pokrajinu u Čikagu :))

Posto nesto ne vidim da bi se odusevili idejom da se svi vrate da zive u jednoj drzavi zato sto tako isfrustrirani viler i haveaniceday misle da treba :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, cloudking рече

Cak je i lose da ceo jedan narod zivi u istoj drzavi a da ne pricam o tome da je to ideja ko za crtani film ker u ovm trenutku na kugli zemlajskoj ne poatoji ni jedan takav narod i ni jedna takva drzava...

Па нормално да је лоше. Диверзификација.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

овај клауд је тотално поремећена особа која и даље живи у времену деведесетих, где се кољемо са хрватима и бошњацима... нека му неко препоручи психолога да му помогне.. јер је то стварно забрињавајуће

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Cak je i lose da ceo jedan narod zivi u istoj drzavi

Сигурно. Треба да нас поделе као у окупацији 1941.

Кажи кад одеш у Сплит твојим другарима да је лоше што сви Хрвати живе у Хрватској.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

To je glup plemenski koncept jer naciJonalisti nisu prosli taj evolutivni korak (zato svi imaju nekako debele obrve i niska cela :))...

 

 

Овај лик тврди да лажем када му кажем да мрзи нацију....... и да ради против совје нације... 

 

Цитат

Cak je i lose da ceo jedan narod zivi u istoj drzavi a da ne pricam o tome da je to ideja ko za crtani film ker u ov9m trenutku na kugli zemlajskoj ne poatoji ni jedan takav narod i ni jedna takva drzava...

Нико се не залаже да сав народ живи у једној држави, али баш је глупо да имамо две државе са истим народом једну поред друге, посебно ако постоји воља народа да се те две државе уједине.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, haveaniceday рече

овај клауд је тотално поремећена особа која и даље живи у времену деведесетих, где се кољемо са хрватима и бошњацима... нека му неко препоручи психолога да му помогне.. јер је то стварно забрињавајуће

Озбиљан случај самомржње.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Нико се не залаже да сав народ живи у једној држави, али баш је глупо да имамо две државе са истим народом једну поред друге, посебно ако постоји воља народа да се те две државе уједине

И узети у обзир околности страдања. Боље је да се живи под једним кровом, лакше ћемо се бранити. А овај искривљени Клауд то сматра за јерес. Несрећник.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, haveaniceday рече

Овај лик тврди да лажем када му кажем да мрзи нацију....... и да ради против совје нације... 

Hehe, ono kad nemas muda stanes iz svojih ideja pa se krijes iza grupe.

- ne podnosim naciJonalsite

- Aha! Jeste ga culi reko je da mrzi srbe i srpski narod i malu milicu na nosi i jasenovac sveeeeeee :))

 

пре 14 часа, Вилер Текс рече

Озбиљан случај самомржње.

 

A evo, ti je i Olio... da potvrdi Stanliju :D  

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, haveaniceday рече

посебно ако постоји воља народа да се те две државе уједине.

Ja nesto i nisam siguran u tu volju... kako si je utvrdio? Jel imas neki voljometar? 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Вилер Текс рече

Кажи кад одеш у Сплит твојим другарима да је лоше што сви Хрвати живе у Хрватској.

Hehe, "svi hrvati zive u hrvatskoj" i druge bajke koje naciJonalsiti pricaju svojoj deci nocu da ih uplase :D 

 

A Hrvatska dijaspora nevera :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Вилер Текс рече

Озбиљан случај самомржње.

 

A sto sebi dajete toliko na znacaju?

Vas ne podnosim. Nepismene naciJonalsiticke zveckace oruzijem i mrzitelje svega sto nije srBsko.

Zasto imate tu potrebu da mrznju prema sebi projektujete na citav narod? Jel svi SNS simpatizeri imaju taj vucicev kompleks pa je napad na vas "napad na citav narod"?

Odakle vam  tolki ego? ili je to neki odbrambeni mehanizam?

 

Srbiju i srpski narod obozavam a patriote izuzetno postujem. A vi se onaj talog ispod srpskog praga. Ono cega se stidimo jer nam dosli gosti  a mi nismo stigli to da pocistimo. NaciJonalisti i patriJote* su jedan od kljucnih faktora sto danas imamo toliko zla iza sebe i toliko pobijenih srpskih civila...

 

*- generalno. ne samo srpski. Kao sto sam vam vec objasnio bez obzira dal nosite kokardu ili sahovnicu naciJonalsti su jednaka go**a...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, haveaniceday рече

овај клауд је тотално поремећена особа која и даље живи у времену деведесетих, где се кољемо са хрватима и бошњацима... нека му неко препоручи психолога да му помогне.. јер је то стварно забрињавајуће

E da jos ovo... pa kako ces ljubavi da pravis Veliku Srbiju onda?

I tebe i vilera sam pitao isto i obojicq ste pobegli tetki lek da odnesete.

 

Na koji nacin planireate da pravite Veliku Sebiju koja obuhvata teritorije danasnje Hrvatske i Bosne a da to bude bez fizicke agresije? Aj mi odgoovrite molim vas. KOji je to nacin.

Da lepo zamolimo Hrvate da nam daju Vukovar? Ono kao "ali naaaaaajlepse vas molimo, vi ne znate koliko ce to da znaci naciJonalsitima u Srbiji"? Ili nesto drugo? Evo, ne znam... pitam.

?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...