Jump to content

Протести у Београду, јул 2020

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 24 минута, Дејан рече

Prestanite da vredjate zdrav razum, ako su napadi na policiju to su Vučićevi, ako sede na betonu e ne valja neće ništa postići. Smešno.

 

 

Pa nisu ni pripadnici opozicije, ko je onda?

Toliko je to otislo u tacku da na RTS pricaju takve nebuloze tipa " Djilasovi uradili ovo, djilasovi ono itd" pa daj te majku mu pa zar nacionalni dnevnik nema sta drugo da objavljuje vec takve gluposti? Pa to nije bilo ni u jednom rezimu a kamo li diktaturi.

Ajde pink, to je i onako smejurija ali Javni servis da pravi smejuriju to nigde ne vodi?

Pa da njima sve izleti pa onda posle par dana demantuju da im je izletelo. 

Pa bre niste valjda ni vi "Tatina deca" tolko slepi pa da ne kontate kako obanjuju narod.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Flojd рече

Pa nisu ni pripadnici opozicije, ko je onda?

Toliko je to otislo u tacku da na RTS pricaju takve nebuloze tipa " Djilasovi uradili ovo, djilasovi ono itd" pa daj te majku mu pa zar nacionalni dnevnik nema sta drugo da objavljuje vec takve gluposti? Pa to nije bilo ni u jednom rezimu a kamo li diktaturi.

Ajde pink, to je i onako smejurija ali Javni servis da pravi smejuriju to nigde ne vodi?

Pa da njima sve izleti pa onda posle par dana demantuju da im je izletelo. 

Pa bre niste valjda ni vi "Tatina deca" tolko slepi pa da ne kontate kako obanjuju narod.

Eeeeee al naš čovek se ne da obmanuti, jer je naš čovek mnogo pametan i ne može mu niko ništa jači je od sudbine.

Ajde više ko deca ste, ovde svako svakog sendvičom hrani i svi iste metode koriste, ali smo ko provicncijalka u velikom gradu, i ona bi sve da proba al znaš nije ipak ona takva

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Дејан рече

Eeeeee al naš čovek se ne da obmanuti, jer je naš čovek mnogo pametan i ne može mu niko ništa jači je od sudbine.

Ajde više ko deca ste, ovde svako svakog sendvičom hrani i svi iste metode koriste, ali smo ko provicncijalka u velikom gradu, i ona bi sve da proba al znaš nije ipak ona takva

 

NEWSPANEL.RS

Bez srama.  Predsednica Vlade Ana Brnabić, u jučerašnjem gostovanju na TV Prva, izjavila je da tokom građanskih protesta pretprošle noći, odnosno 8. jula 2020. godine, “policija nije...

Izgleda da je i Stefanovicu "Izletelo"...:))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Дејан рече

Eeeeee al naš čovek se ne da obmanuti, jer je naš čovek mnogo pametan i ne može mu niko ništa jači je od sudbine.

Ajde više ko deca ste, ovde svako svakog sendvičom hrani i svi iste metode koriste, ali smo ko provicncijalka u velikom gradu, i ona bi sve da proba al znaš nije ipak ona takva

 

To uopste nije istina. Niti su svi isti niti svi zive od sendvica. Podji od bilo koje afere koja se desila tokom SNS vlasti ( a bilo ih je bas puno!) U svakoj od tih afera uvek je bio bar jedan Covek (sa velikim C) i u Krusiku, i u Brusu, i u vojsci i na univerzitetu i u novinarstvu...koji je nastavio da se bori za ono sto je ispravno i pravedno. I to je sasvim dovoljno da inspirise i ohrabri druge da menjaju stvari.

Ja npr. ne znam nikoga od svojih prijatelja da zivi od sendvica ili podrzava Vucica nego bas suprotno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Дејан рече

Evoga ga opet papa svejeresi protestantizma

 

ja ne znam, stvarno ne volim vucica ali ovakvi likovi mogu samo da me nateraju da ga podrzim...

je l moguce da ne moze narod da se nadje oko nekih konkretnih ideja, nego su vazda svi u opoziciji vezani time sto su protiv vlasti... isto su tako, isti ti ljudi skakali protiv DS-a i pricali kako je vucic super jer ce da uhapsi miskovica.... i sad kukaju...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

ja ne znam, stvarno ne volim vucica ali ovakvi likovi mogu samo da me nateraju da ga podrzim...

je l moguce da ne moze narod da se nadje oko nekih konkretnih ideja, nego su vazda svi u opoziciji vezani time sto su protiv vlasti... isto su tako, isti ti ljudi skakali protiv DS-a i pricali kako je vucic super jer ce da uhapsi miskovica.... i sad kukaju...

Moze naravno. Evo ceovek lepo objasnio i predlozio.

https://streamable.com/amp_player/4yf43p?__twitter_impression=true

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, florenntina рече

Moze naravno. Evo ceovek lepo objasnio i predlozio.

https://streamable.com/amp_player/4yf43p?__twitter_impression=true

pa radule normalno al pricam o oviam srbin.info bosko dveri i ostali....

 

al seti se sta je ovaj klovan sa Srbin.Info pricao...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, haveaniceday рече

ja ne znam, stvarno ne volim vucica ali ovakvi likovi mogu samo da me nateraju da ga podrzim...

je l moguce da ne moze narod da se nadje oko nekih konkretnih ideja, nego su vazda svi u opoziciji vezani time sto su protiv vlasti... isto su tako, isti ti ljudi skakali protiv DS-a i pricali kako je vucic super jer ce da uhapsi miskovica.... i sad kukaju...

Dok je DS bio na vlasti imao si Dveri i Obradovića koji ih skidaju sa vlasti zbog izdaje i okupacije, ode DS sa vlasti kad eno Obradovića pored Djilasa opet se bori protiv izdaje i okupacije :D

Ako ih tuče Vučić ne valja, ako ih ne tuče Vučić opet ne valja.

Mislim da bi slogan ovog protesta trebao da bude : E sad nećemo ni kako mi hoćemo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, florenntina рече

To uopste nije istina. Niti su svi isti niti svi zive od sendvica. Podji od bilo koje afere koja se desila tokom SNS vlasti ( a bilo ih je bas puno!) U svakoj od tih afera uvek je bio bar jedan Covek (sa velikim C) i u Krusiku, i u Brusu, i u vojsci i na univerzitetu i u novinarstvu...koji je nastavio da se bori za ono sto je ispravno i pravedno. I to je sasvim dovoljno da inspirise i ohrabri druge da menjaju stvari.

Ja npr. ne znam nikoga od svojih prijatelja da zivi od sendvica ili podrzava Vucica nego bas suprotno.

Ne kapiraš ti šta sam napisao

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Дејан рече

Dok je DS bio na vlasti imao si Dveri i Obradovića koji ih skidaju sa vlasti zbog izdaje i okupacije, ode DS sa vlasti kad eno Obradovića pored Djilasa opet se bori protiv izdaje i okupacije :D

Ako ih tuče Vučić ne valja, ako ih ne tuče Vučić opet ne valja.

Mislim da bi slogan ovog protesta trebao da bude : E sad nećemo ni kako mi hoćemo.

Bas je to glavni razlog sto ne gotivim ove proteste.
Pun mi je K boska

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Odahviing рече
RS.N1INFO.COM

Zbog "podstrekavanja na ubistvo" krivičnu prijavu protiv episkopa diseldorfskog i nemačkog SPC, Grigorija, podneće u...

 

Je li ovo neka sala??? Brate, ova vlast je izgubila apsolutno svaki kompas...

I btw. ko je uopste gradinacelnik Bg jer uz ovog Vesica stalno stoji “zamenik gradonacelnika”? Ima li Bg uopste gradonacelnika?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...