Jump to content

Водич кроз кухињу за лење девојке


Препоручена порука

Најпре да кажем да ја нисам тотално лења. Веома сам уредна, иако нисам од оних жена што константно нешто трљкају. А што се кухиње тиче...хм. Није баш да ништа не знам. Али би ми значило ако би се у овој теми писали неки једноставни, брзи и скромни рецепти. Кад кажем скромни мислим на цену потребних састојака. А не би било лоше ни да пишемо понеки савет.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Riblji fileti iz maxija

Zamrznut burek sa mesom, sirom ili krompirom. 

Ledo pomfrit 

Sendvič s kulenom 

Pileća hrenovka sa hrenom

:smeh1::D

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За породицу, госте, себе.

Списатељица Јасмина Михајловић је рекла да за спремање јела не треба да се потроши више времена него што треба да се јело поједе.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Изида рече

за спремање јела не треба да се потроши више времена него што треба да се јело поједе.

:dobro:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чили.

Продинста се млевена, или на коцкице сечена јунетина на црном луку и по жељи љутој папричици и дода се парадајз пелат из конзерве и пасуљ из конзерве. Наравно и зачини. Лаганица за спремити.

Може да се служи уз пиринач, качамак, кукурузни чипс, хлеб, разне тестенине...по жељи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једна од варијанти, а има их милион...

WWW.KIDSPOT.COM.AU

Oregano, chilli and cumin spice up this easy chilli con carne. Use beef mince for economy and make it stretch by adding kidneys beans - they'll give an extra protein hit, too!

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала свима! Потрудићу се да у што скорије време испробам.

Него, Мардарије, јунетина мање више. Њу бар знам где да нађем. Замисли да ми неко предложи органски авокадо као састојак. Где ја да нађем органски авокаду у Ужицу? :D

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...