Jump to content

Васкрс и забрана кретања

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Ayla рече

Zabavićemo se nečim... recimo u tvom postu brojim 41 slovo a, i 20 uzvičnika.
... proći će to kao tren, ako nas budu sedirali, što nije isključeno. :0212_rolleyes:

e svaka ti cast, kada si to primetila... bas si perfekcionista:naklon:

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Тражитељ said:

Ја, на пример, живим у делу Београда у ком мере треба пооштрити

A kod mene je suprotno.
Žive duše nema. Kao kataklizma da je pobrala sve živo. Jedino ako prodje koje auto ili vatrogasci. 
Čak i kučkari ne šetaju u grupi. Sve na povodac i distance 50 do 100 metara. Ne čuju se. 
Mogu slobodno i ja da prošetam mačku, ali zver neće na povodac, a komšija mi neda kučište :(
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ayla рече

Zabavićemo se nečim... recimo, u tvom postu brojim 41 slovo a, i 20 uzvičnika.
... proći će to kao tren, ako nas budu sedirali, što nije isključeno. :0212_rolleyes:

41 20

dal su to neke velicine i obline ...hmmm

mada sam ipak prolupao, bolje da ne trazim neki smisao :D 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, obi-wan рече

Sad gledam - pise "do utorka u 5". Obzirom da nije naglaseno, a da je do sad uvek bilo 5 popodne, kako je trebalo da se zna da je ujutro?

Пише:

пре 3 часа, Ромејац рече

Полицијски час од петка у 17:00 до уторка у 5:00...

17:00 и 5:00 јасно означавају које време је у питању. 

 

пре 9 минута, obi-wan рече

a da je do sad uvek bilo 5 popodne, kako je trebalo da se zna da je ujutro?

Завршетак полицијског часа?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

41 20

dal su to neke velicine i obline ...hmmm

mada sam ipak prolupao, bolje da ne trazim neki smisao :D 

Nemoj. :)))
(samo ponavljaj, sve prolazi... i ovo će proći)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, jovanstanic said:

A ako mi tu mučeničku sestru uslišimo, poslušamo i sačuvamo je tako što sedimo kući, uprkos svojoj želji da ispoljimo svoju veru, onda je ona za nas Hristos kojem smo poslužili kada je bio go, bos, gladan, žedan, zatvoren u bolnici služeći drugima.

Ко си ти и откуд ти надахнуће да овако јаке поруке остављаш? Ова порука ме је дирнула јаче него иједан од текстова објављених овде последњих недеља, а писали су их и еминентни теолози и свештеници.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

МОСКВА 
11:59, 10 апреля 2020

В Москве началась тотальная проверка монастырей на коронавирус

 

Есть обновление от 14:01 

Москва. 10 апреля. INTERFAX.RU - РПЦ решила проверить всех насельников московских монастырей на коронавирус, сообщили в рабочей группе при патриархе по координации работы церквей в условиях пандемии.

Выездное тестирование проведут сотрудники клинической больницы Святителя Алексия (больница Московской патриархии).

В городе 15 мужских монастырей и 18 женских, где живут в общей сложности около 2000 человек, включая послушников и послушниц.

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Руски патријарх наредио тестирање свих у 15 мушких и 18 женских манастира на територији Москве. Где живи свега око 2000 људи.

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Ромејац рече

17:00 и 5:00 јасно означавају које време је у питању. 

A bas ce neko da gleda na taj nacin... mi smo pod izolacijama vec mesec dana, svaki dan od 5 popodne. Mislimo o tome.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

У 18 священников и монахов Московской епархии выявили коронавирус
Коронавирус на 13 апреля выявлен у 18 священнослужителей и монашествующих Московской городской епархии, сообщается в Telegram-канале рабочей группы при Патриархе Московском и всея Руси по координации деятельности церковных учреждений в условиях распространения коронавирусной инфекции.

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, ekdikos_apomahis рече

Јесте да је ово теееееешко скретање са теме, али зар он није био прошле године под истрагом за корупцију... Дакле, с поштовањем,  пусти његов интегритет крају.

Mislis na Kona?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...