Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 4 минута, GeniusAtWork рече

Добро, ево је опет вест без мог коментара.

 

WWW.DANAS.RS

Vlada Srbije usvojila je danas odluku da će zabrana kretanja naredne nedelje trajati od četvrtka 30. aprila u 18 časova do ponedeljka 4. maja u 5 časova ujutru.

Да ли ти подржаваш ову одлуку?

Podržavao ili ne, to je što je.

Sedim kuci i ćutim, proći će.

Sve prodje , proći će i ovo.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

22 hours ago, Juanito said:

2. Има људи, у које лично спадам, који сматрају да је већина уведених мера или потпуно претерана или уведена на потпуно суманут начин који ће нас коштати више глава од короне дугорочно.

3. Има људи који мисли да су мере добре, неопходне или да су чак потребне још тврђе.

Mislim da si ti u pravu i da je bolja ova varijanta pod 2. Južna Koreja je dobar primer da je to izvodljivo... ali nisam siguran da je ovako nešto bilo moguće uraditi u Srbiji

WWW.DANAS.RS

Južna Koreja pokazala je da je moguće suzbiti korona virus bez zaustavljanja ekonomije, ali stručnjaci nisu sigurni da li bi njen...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako se koрона лако и брзо шири

 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork Мислим да је дoвољно забранити окупљања без полицијског часа...Опет деца не могу напоље бар на пола сата. Браво струко! Потпуно суманута политика. Надам се да ћемо моћи Ђурђевдан да прославимо достојно ако Васкрс нисмо могли  и ако нам се закида ко зна већ која недеља.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Један симболичан протест. Али шта је ту је, боље ишта него ништа...

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Дејан рече

Ne veruje da je ponovno obolevanje pravilo za sve ljude. Verovatno, iz nekog razloga, pojedini organizmi ne steknu imunitet, ili im isti pada iz nekog razloga.

Objasnice vec i to.

Nije pravilo, ali ne može se zntati ni da li je izuzetal..samo pokazuje koliko se još ništa ne zna ovom virusu i da je rano govoriti o nekom imunitetu krda.

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Avocado рече

Nije... sam si sebi autoritet... te si pronašao i nekog sa diplomom i specijalizacijom ko se slaže sa tobom, kako bi to kao dobilo na nekoj težini... to što je specijalizacija iz neke druge oblasti nema veze... to što drugi lekari autoriteti (iz odgovarajuće oblasti) pričaju nešto drugo, takođe nema veze... to što za neke stvari očigledno lupeta poput teze da bi za hepatitis B eventualno trebalo dobiti vakcinu u pubertetu, to takođe nema veze... bitno je da je on ispričao isto što i ti misliš, a to je najbolji dokaz da je stručan, da je u pravu i da je autoritet kojeg treba slušati...

 

Као што негде рекох - ако вам нађемо Швабу имунолога онда не ваља сајт који га је пренео. Ако нађемо овакве људе није добро јер нису имунолози. 

Дакле, понашате се управо по матрици коју другима приписујете, а огледа се и у пензионерима - ако није пренео твој медиј или стручни лист који припада мејн-стриму ( паралела за пензионере је ТРС или Пинк у њиховом случају) онда није тачно. Човече, па Кону после 2009. не могу да верујем ништа, а после гостовања код Марића још мање! О Дарији да не говорим, жена прича шта Вучић помисли, икс пута показала на конференцијама. Несторовић је пулмолог, много мањи ауторитет од Антовића. О чему причамо, о КОЈИМ ауторитетима из вирусологије? 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Korona i krvne grupe

AMP.SCMP.COM

Preliminary research in Wuhan and Shenzhen indicates patients with...

 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Јанко рече

Као што негде рекох - ако вам нађемо Швабу имунолога онда не ваља сајт који га је пренео. Ако нађемо овакве људе није добро јер нису имунолози. 

Дакле, понашате се управо по матрици коју другима приписујете, а огледа се и у пензионерима - ако није пренео твој медиј или стручни лист који припада мејн-стриму ( паралела за пензионере је ТРС или Пинк у њиховом случају) онда није тачно. Човече, па Кону после 2009. не могу да верујем ништа, а после гостовања код Марића још мање! О Дарији да не говорим, жена прича шта Вучић помисли, икс пута показала на конференцијама. Несторовић је пулмолог, много мањи ауторитет од Антовића. О чему причамо, о КОЈИМ ауторитетима из вирусологије? 

Антовић је хематолог а даје мишљење о борби против епидемије. То је као кад би аутомеханичар коментарисао саобраћајне знакове.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, dragisa рече

pogledaj ovo od npr 28:28

 

Неизмерно хвала на овом видеу, мислим да разјашњава узгред и зашто је много младих брачних парова који не могу да имају децу путем редовних односа, тј имамо епидемију вештачке оплодње.

Наравно, ни ово неће погледати или узети у разматрање господа попут @Juanito или @Avocado...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Јанко рече

Неизмерно хвала на овом видеу, мислим да разјашњава узгред и зашто је много младих брачних парова који не могу да имају децу путем редовних односа, тј имамо епидемију вештачке оплодње.

Наравно, ни ово неће погледати или узети у разматрање господа попут @Juanito или @Avocado...

Гледао, наравно. Али не пада ми више на памет да држим часове основне физике (коју ни госпођа не зна). Ако желиш елементарно образовање, плати, па учи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Гледао, наравно. Али не пада ми више на памет да држим часове основне физике (коју ни госпођа не зна). Ако желиш елементарно образовање, плати, па учи.

Дакле, ад-хоминем по госпођи а о оном што каже ни речи. Хбт, па људи морају да буду апсолутни ауторитети из свих дисциплина и да никад не праве грешке да би завредили вашу пажњу. Тако мали Перица-неофит замишља попове и предаваче на ПБФ-у - ходајући светитељи.

Баш ми није јасно шта ће ти сад физика у студији процене покретљивости сперматозоида у различитим узорцима...

Да ли су тачна истраживања о пацовима или о покретљивости сперме?

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...