Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

"Али вам кажем, пријатељима својим: не бојте се оних који убијају тело и потом не могу ништа више учинити.

Него ћу вам казати кога да се бојите: бојте се Оног који има власт пошто убије бацити у пакао; да, кажем вам, Оног се бојте.

Не продаје ли се пет врабаца за два динара? И ниједан од њих није заборављен пред Богом.

А у вас је и коса на глави избројана. Не бојте се дакле; ви сте бољи од много врабаца."

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

BREAKING! Covid-19 Deaths 3,000% Higher Than This Time Last Year And 80% Of The Dead Had The Vaccine

covid 19 deaths 3,000% higher than this time last year and 80% of the dead had the vaccine

HUMANSAREFREE.COM

BREAKING! Covid-19 Deaths 3,000% Higher Than This Time Last Year and 80% of the Dead Had the Vaccine

 

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

“Dramatično stanje u Nišu, bolnica na ivici kapaciteta”

Epidemiološka situacija u zemlji je izuzetno zabrinjavajuća, a mere poput kovid propusnica neće mnogo doprineti da se situacija smiri i tome bi mogli da doprinesu samo neki radikalni potezi poput potpunog zatvaranja, smatra zamenik direktora Univerzitetskog Kliničkog centra u Nišu prof. dr Radmilo Janković.

Sa 350 novih slučajeva obolelih u jednom danu, Niš je treći na listi od 16 gradova koji imaju trocifreni broj zaraženih koronavirusom.

Dramatično stanje u Nišu, bolnica na ivici kapaciteta

Stanje je dramatično, na ivici smo kapaciteta, kaže Janković i upozorava na opasnost koju sa sobom nosi odlazak na svadbe i ostala veselja.

Janković je već duže vreme upozoravao da će doći do ovog, a po svemu sudeći i goreg stanja sa koronavirusom.

“U državi u kojoj imate veliki deo stanovništva koji se vraća 10 koraka unazad kada mu crna mačka preće put, a posle bez bilo kakvih problema ide na večernju službu u crkvu, to je bilo za očekivati”, rekao je za RTS zamenik direktora Univerzitetskog Kliničkog centra u Nišu.

Ističe da smo bili podložno tle za manipulaciju, te da je rezultat toga punjenje Odeljenja intenzivne nege, na kojem ima još samo dva slobodna kreveta.

“Nažalost, jedino ako neko bude preminuo tokom narednih 24 sata ćemo imati dodatna mesta”, rekao je profesor i ukazao na to da je i bolnica u Kruševcu “na izdisaju”.

Ne raditi stvari koje dovode do gubitka ljudskih života

Upozorio je građane na opasnost koju nosi sa sobom odlazak na svadbe.

“Nemojte raditi stvari za koje vam kažem da su apsolutno opasne i da će dovesti do gubitka ljudskih života. Ne mora da vam bude zabranjeno da idete na velika slavlja, na svadbe sa 500 ljudi, jer će sa tih svadbi i veselja ovde na intenzivnoj nezi završiti nekoliko pacijenata. Budite odgovorni, situacija je do te mere alarmantna”, rekao je dr Janković.

Govoreći o opasnosti koju sa sobom nosi nova školska godina, profesor kaže da su bilo koja nova okupljanja i blizak kontakt rizični i istakao da studenti medicine neće moći da dolaze kod njega na kliničku nastavu ukoliko nisu vakcinisani.

“Odgovorni ljudi predviđaju stvari i organizuju se. Mi se jesmo organizovali, na ivici smo kapaciteta. Pozvali smo u pomoć kolege iz Niške banje, oni već imaju 50 pacijenata po jutrošnjem izveštaju, verovatno će njihovi kapaciteti već za dan, dva biti puni, a mi smo za to vreme uspeli da napravimo 15-ak mesta ovde ali bojim se da nam to neće biti dovoljno”, kaže dr Janković i dodaje da će veliki deo Kliničkog centra ponovo biti u kovid sistemu.

Ističe da smo sa 32 odsto pozitivnih na veoma lošem putu, te da je broj zaraženih mnogo veći od onog u zvaničnim podacima jer se, kako kaže, mnogi ne testiraju.

 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.TELEGRAF.RS

Kompanija YouTube donela je odluku da na svojoj internet stranici blokira antivakserski sadržaj i to ne samo onaj koji se odnosi na vakcine protiv virusa korona, već i na sve ostale, poput vakcina...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Totalni bolidi ne vide ništa neobično u ovakvom stavu. 

Ispranog mozga smatraju da je sve to opravdano. 

Kada im se u budućnosti zabrani pristup bolnici i gsp-u jer su prema "green passu" jeli mnogo mesa a malo crva, čekaće se po svojoj krznenoj glavici. 

 

FB_IMG_1632925338689.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, dragisa рече

meni ovo samo pokazuje da ili ne razumeš ili odbijaš da razumeš teorijski model. dakle ako je teorijski primer da je redakšn rejt (jer bilo koji imunitet da li prirodni ili stvoreni vakcinom, ipak uništava virusE ali ne sve, dakle recimo uništava 90% UKUPNIH ali 10% UKUPNIH ipak uspe da se provuče) to onda zmnači da po raciju 1:10 od originalne ukupne mase 80W:20D dolazimo do (10%) 8W:2D i tako iz generaciju u generaciju

međutim kada se uvede mera vakcinacije koja je specifični imunološki pritisak na samo jednu varijantu S proteina (Wuhanskog) onda od ukupne početne mase 80W:20D sa redakšnom dolaziš do curenja ne više originalne proporcije kao malopre (8W:2D) nego nove "favorizujuće" proporcije 0W:10D i to je ta proliferacija određene varijante kroz specifični imunološki pritisak.

Ne znam šta od toga misliš da nisam razumeo... sve je kristalno jasno... samo je netačno... drugačije od realnosti...

Inače to nije teorijski model nego tralala pričica...

 

пре 4 часа, dragisa рече

ako si primetio tamo negde oko 50minuta on pominje čudni situaciju koja se dogodila u Britaniji kada se situacija sa zaražavanjem naglo popravila odma posle ukidanja lokdauna. zašto? pa zato što su ne vakcinisani poslužili bukvalno kao rastvarač (kaže u video delužn) i svojim nefavorizujućim imunitetom bukvalno upili tempo zaražavanja (smanjili)

I ti stvarno možeš da progutaš takve gluposti?

 

пре 4 часа, dragisa рече

pogrešno razumeš, prvo nigde ne spominje 50% protiv D to si bukvalno izmislio.

U primeru sa vakcinisanim od 20 D "iscuri" 10 D... ako nisi znao 10 je 50% od 20...

 

пре 4 часа, dragisa рече

on samo govori o curenju u oba slučaja koje iznosi 10% a da se zbog specifičnosti imunog odgovora kod vakcinisanih proporcija (dakle relativno učešće 4/5 a kod ne vakcinisanih 4/7) menja

I s obzirom da taj deo nisi komentarisao, izgleda da si ipak shvatio da Gert tu ne poredi dva soja od kojih je jedan zarazniji... jel da?  Znači pravio te budalom, ali lakše je braniti ga nego priznati da te prevario.... :)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

"Али вам кажем, пријатељима својим: не бојте се оних који убијају тело и потом не могу ништа више учинити.

Него ћу вам казати кога да се бојите: бојте се Оног који има власт пошто убије бацити у пакао; да, кажем вам, Оног се бојте.

Не продаје ли се пет врабаца за два динара? И ниједан од њих није заборављен пред Богом.

А у вас је и коса на глави избројана. Не бојте се дакле; ви сте бољи од много врабаца."

И тако цитатологија роди секту...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

FAeSksFWEAcwXre?format=jpg&name=900x900

"naš problem nije što je on debil, već što se u ovoj državi debili promovišu, umjesto da se sankcionišu..."

 

 

WWW.DANAS.RS

Srbija je u poslednjih sedam dana prva zemlja na svetu po prosečnom dnevnom broju novozaraženih od korona virusa na milion stanovnika, pokazuju podaci sajta ourworldindata.org.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је л' стигло из дупета у главу? Још чекамо...

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uspeh tiranije umnogome  zavisi od demoralizacije krda. Zato je neophodno koristiti sredstva za ispiranje mozgova u tom pravcu.

Psiho-socijalni inženjeri znaju da je potrebno rugati se krdu, ispostavljati im apsurdne zahteve, iznositi im kontradiktorne informacije itd. FB_IMG_1632479784488.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tumaralo. рече

Uspeh tiranije umnogome  zavisi od demoralizacije krda. Zato je neophodno koristiti sredstva za ispiranje mozgova u tom pravcu.

Psiho-socijalni inženjeri znaju da je potrebno rugati se krdu, ispostavljati im apsurdne zahteve, iznositi im kontradiktorne informacije itd. FB_IMG_1632479784488.jpg

Kakvu budućnost ostavljamo deci ? Meni ovo nije normalno. A nekima jeste. Eeee bajo moj.. 

  • Свиђа ми се 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Милошшш рече

Kakvu budućnost ostavljamo deci ? Meni ovo nije normalno. A nekima jeste. Eeee bajo moj.. 

Ama baš nikom to nije normalno...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...