Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Kon sinhronizovano sa "kolegama" iz sveta počinje opet da ..... 

Ovog puta je malo otvoreniji pa poručuje:

- da će virus biti prisutan sa nama narednih 100 godina.

- u već viđenom maniru, on ništa ne zna nego pročitao u medijima, ali (onako u prolazu, "petom") spominje da više nećete birati vi nego neko drugi koju će te vakcinu primiti...

- zatim da vakcina neće biti obavezna ("bože sačuvaj":0228_hot:) ali će zato "etički" biti obavezna za određene profesije (recimo kafedžije i ko zna još koje... ali eto... inače nije obavezna...)

- blago uvodi temu ograničenja slobode kretanja (kome :0205_whistling:)... "jer to je isto k'o Obrenovac"...

- okrenuo je ploču sa dve nedelje i zaravnjene krive... te sad priča da sigurno neće biti bolje...

- elegantno polako skida rukavice... i kao pita se... jel ... da li je diskriminacija protiv ustavna... da bi maestralno otvorio (ne pojmljivu) temu "..ko ima prava da bude protiv (confused1)" ---(inače pravo zavisi od profesije :0222_shocked:)

- teatralno u maniru "znao sam" govori ono što je VanDerBoš odavno najavljivao i kaže kako Izrael pokazuje da dolazi do "imunog bega" i da se "efikasnost" vremenski skraćuje (confused1)

- ... još nekih mucanja štucanja....

Pa druže koga ti dve godine vozaš ko magarca pričajući da će sve biti uredu a sad odjedanput ("da svima bude jasno") znaš da će virus biti prisutan 100 godina? Kome ti odeđuješ osnovna ljudska prava na osnovu profesije? Kome ti plasiraš priču da je diskriminacija legitimna? Kome ti određuješ da'l ima ili nema prava da bude protiv? I u krajnjem slučaju koga ti praviš ludim da su ne vakcinisani krivi što se vakcinisani hospitalizuju (jel vakcinisani host tera virus na "immune escape" ili ne vakcinisani host)?!?

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, dragisa рече

Kon sinhronizovano sa "kolegama" iz sveta počinje opet da ..... 

Ovog puta je malo otvoreniji pa poručuje:

- da će virus biti prisutan sa nama narednih 100 godina.

- u već viđenom maniru, on ništa ne zna nego pročitao u medijima, ali (onako u prolazu, "petom") spominje da više nećete birati vi nego neko drugi koju će te vakcinu primiti...

- zatim da vakcina neće biti obavezna ("bože sačuvaj":0228_hot:) ali će zato "etički" biti obavezna za određene profesije (recimo kafedžije i ko zna još koje... ali eto... inače nije obavezna...)

- blago uvodi temu ograničenja slobode kretanja (kome :0205_whistling:)... "jer to je isto k'o Obrenovac"...

- okrenuo je ploču sa dve nedelje i zaravnjene krive... te sad priča da sigurno neće biti bolje...

- elegantno polako skida rukavice... i kao pita se... jel ... da li je diskriminacija protiv ustavna... da bi maestralno otvorio (ne pojmljivu) temu "..ko ima prava da bude protiv (confused1)" ---(inače pravo zavisi od profesije :0222_shocked:)

- teatralno u maniru "znao sam" govori ono što je VanDerBoš odavno najavljivao i kaže kako Izrael pokazuje da dolazi do "imunog bega" i da se "efikasnost" vremenski skraćuje (confused1)

- ... još nekih mucanja štucanja....

Pa druže koga ti dve godine vozaš ko magarca pričajući da će sve biti uredu a sad odjedanput ("da svima bude jasno") znaš da će virus biti prisutan 100 godina? Kome ti odeđuješ osnovna ljudska prava na osnovu profesije? Kome ti plasiraš priču da je diskriminacija legitimna? Kome ti određuješ da'l ima ili nema prava da bude protiv? I u krajnjem slučaju koga ti praviš ludim da su ne vakcinisani krivi što se vakcinisani hospitalizuju (jel vakcinisani host tera virus na "immune escape" ili ne vakcinisani host)?!?

 

Ne galami. Ne kukumavci. Ne narici i ne galami. Preteraste ga be bate... 

90% cinjnica koje si naveo su se desile samo u glavama jovane stojkovic i slicnih tih vasih trilobita neevoluiranih. 

 

Tako kad zapucate s necim sto se nikad nije desilo a pravite se k oda je to neki najjaci argument koji je svet video... skoro smo pricali o tome kako (mozda bas i ti, ne secam se) kenjate  o tome da "su svi pricali da je vakcina sigurna i 100% efikasna a sad menjate plocu blabla trallala" a to ne da niko nije reko, nego ljudi sve vreme pricaju suprotno!

Evo sad si od Kona prvi put cuo neke stvari i tolko si ih iskandalizovao samo zato sto nisi svestan da vecinu njih lekari pricaju SVE VREME! Al vi jbg veze nemate ni o cemu i onda se pojavite s tim polu znanjem (cetvrt znanje zapravo) i pokusavate svoj nedostatak logike i znanja da popunite kreativnocu... a ni u tome niste mnogo vicni pa tako imamo takve debilne teorije zavere u koje bi sedmogodisnjak teeesko poverovao a vi odrasli ljudi se palite ko hepo kockice.

Nista ne pazite na casu. NIsta ne slusate. I onda se zaletite da se blamirate bez ikakvog obzira.

PA da! Vi antivakseri ste ladno Liroj Dzenkins kovid pandemije! :D:D :D 

  • Љут 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 23.7.2021. at 11:51, fsa рече

Nisi ti glup... samo imaš običaj da baš često pričaš gluposti jer misliš da sve već znaš... i onda lupiš nešto ovako ( na temi o Kini ): "монголи немају своју државу јер су их окупирали кинези и руси и интегрисали у кину и русију"... a ustvari baš zahvaljujući SSSR-u Mongolija je postala nezavisna država a ne jedna od kineskih provincija 

 

Па добро ја не спорим да лупим неку глупост. Проблем је што ти не видиш када ти лупиш глупости например например о броју умрлих у британији где комплетну слику приписујеш вакцинама, а велика је веровтноћа да је мешавина сва три. За то не требаш имати неко знање потребно је само да размишљаш

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, cloudking рече

Ne galami. Ne kukumavci. Ne narici i ne galami. Preteraste ga be bate... 

90% cinjnica koje si naveo su se desile samo u glavama jovane stojkovic i slicnih tih vasih trilobita neevoluiranih. 

 

Tako kad zapucate s necim sto se nikad nije desilo a pravite se k oda je to neki najjaci argument koji je svet video... skoro smo pricali o tome kako (mozda bas i ti, ne secam se) kenjate  o tome da "su svi pricali da je vakcina sigurna i 100% efikasna a sad menjate plocu blabla trallala" a to ne da niko nije reko, nego ljudi sve vreme pricaju suprotno!

Evo sad si od Kona prvi put cuo neke stvari i tolko si ih iskandalizovao samo zato sto nisi svestan da vecinu njih lekari pricaju SVE VREME! Al vi jbg veze nemate ni o cemu i onda se pojavite s tim polu znanjem (cetvrt znanje zapravo) i pokusavate svoj nedostatak logike i znanja da popunite kreativnocu... a ni u tome niste mnogo vicni pa tako imamo takve debilne teorije zavere u koje bi sedmogodisnjak teeesko poverovao a vi odrasli ljudi se palite ko hepo kockice.

Nista ne pazite na casu. NIsta ne slusate. I onda se zaletite da se blamirate bez ikakvog obzira.

PA da! Vi antivakseri ste ladno Liroj Dzenkins kovid pandemije! :D:D :D 

Не галами човек ништа, вакцинација ће бити обавезна у Србији 100 % Само да успеју да вакцинишу једно 50 % становниптва, затим ће обавезно свим запосленим.у државним службама и на крају ће остати јако мали број људи који ће присилити обавезном вакцинацијом јер неће бити више масе да се буни. 

још једна победа аутократије над слободом у србији. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, haveaniceday рече

још једна победа аутократије над слободом у србији. 

U Srbiji? 

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

U Srbiji? 

Једва чекам да вакцина за грип буде обавезна и да антиваксери докажу све што су хтели.

Дужност републике србије јесте да спаси животе свим оним људима који премину од грипа, а то може само вакцинацијом јер свако има право на здравље. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, haveaniceday рече

Једва чекам да вакцина за грип буде обавезна и да антиваксери докажу све што су хтели.

Дужност републике србије јесте да спаси животе свим оним људима који премину од грипа, а то може само вакцинацијом јер свако има право на здравље. 

 

Mator si momak, ne prilici ti da budes p-glu.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

Mator si momak, ne prilici ti da budes p-glu.

Не знам шта је пглу овде. Ако кажете да свако има ”право на здравље” и да је ”посао државе да заштити људе од заразе” ... то значи да и они који се разболе и премину од грипа имају то исто право и да држава има исту обавезу према њима. 

Или то право на здравље о ком причате важи само селективно.. за неке заразне болести а за друге не.... а како видим, у вашој глави то тако функционише и треба да функционише. Ако умре 1000 људи, тих 1000 људи имају ”право на здравље” које мора да се ипсуни тако што се ти људи штите укидањем туђих права док ако умре 100 људи, ти људи немају право на здравље и не може вама да се ограничи слобода кретања да би се ти животи спасили... 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, haveaniceday рече

Не знам шта је пглу овде. Ако кажете да свако има ”право на здравље” и да је ”посао државе да заштити људе од заразе” ... то значи да и они који се разболе и премину од грипа имају то исто право и да држава има исту обавезу према њима. 

Или то право на здравље о ком причате важи само селективно.. за неке заразне болести а за друге не.... а како видим, у вашој глави то тако функционише и треба да функционише. Ако умре 1000 људи, тих 1000 људи имају ”право на здравље” које мора да се ипсуни тако што се ти људи штите укидањем туђих права док ако умре 100 људи, ти људи немају право на здравље и не може вама да се ограничи слобода кретања да би се ти животи спасили... 
 

Treba da znas s da samo uber teoreticari zavere i ekstremne avaks budale stavljaju znak jednakosti izmedju gripa i kovida...

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Treba da znas s da samo uber teoreticari zavere i ekstremne avaks budale stavljaju znak jednakosti izmedju gripa i kovida...

Сингапуром владају теоретичари завере и авакс будале. 
 

WWW.TELEGRAPH.CO.UK

'We can't eradicate [coronavirus], but we can turn the pandemic into something much less threatening, like influenza'

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, haveaniceday рече

Сингапуром владају теоретичари завере и авакс будале. 
 

WWW.TELEGRAPH.CO.UK

'We can't eradicate [coronavirus], but we can turn the pandemic into something much less threatening, like influenza'

 

COVIDVAX.LIVE

See how quickly the COVID-19 vaccinations are being rolled out across the world and how long it will take to vaccinate the population.

:))):dobro:

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече
COVIDVAX.LIVE

See how quickly the COVID-19 vaccinations are being rolled out across the world and how long it will take to vaccinate the population.

:))):dobro:

 

 

И шта са тиме? И за грип имамо вакцину и зато имамо мањи ЦФР. Вакцинишу се ризични и преживе и онда имаш мали цфр. 

 

Сада када имамо све исте алате за борбу против короне као што имамо против грипа.. сада их третирају исто... логично, јер су слични. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

И шта са тиме? И за грип имамо вакцину и зато имамо мањи ЦФР. Вакцинишу се ризични и преживе. 

Pa ništa... logično je da kad su vakcinisali 70% stanovništva mogu da otvore sve i da prestanu da se bave koronom... to nije zato što su "теоретичари завере и авакс будале", nego upravo suprotno od toga...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Avocado рече

Pa ništa... logično je da kad su vakcinisali 70% stanovništva mogu da otvore sve i da prestanu da se bave koronom... to nije zato što su "теоретичари завере и авакс будале", nego upravo suprotno od toga...

То објасни клауду који каже да корону као грип третирају само авакси. Ево сингапур третира корону као грип. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...