Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 52 минута, fsa рече

Američki glumac Šon Pen prekinuo snimanje serije Gaslit, zbog nevakcinisanih! On je istakao da će se vratiti na set ukoliko se protiv korona virusa vakciniše cela ekipa koja radi na seriji, od glumaca do tehničkog osoblja.

https://www.okradio.rs/vesti/zabava/son-pen-prekinuo-snimanje-serije-gaslit-zbog-nevakcinisanih_85273.html

 

Ох не, какав шокантан губитак за човечанство! Да ли ћемо и даље моћи да гледамо серију гаслит?? Да ли ће се екипа вакцинисати како би сви могли да се вратимо нормалном животу испред малих екрана??

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PROF. dr Vaso Antunović nosio je hiruršku masku više od četrdeset godina. Zato mu nošenje ove "civilne", kako kaže, nije teško palo.

Naš čuveni neurohirurg obavio je više od 6.000 operacija u karijeri, a specijalnost mu je lečenje bolesti mozga. Pre nekoliko godina proglašen je za "viteza medicine". Sada ćemo malo govoriti o kovidu, koji se opet širi, a ta opasnost kao da nekima još ne dopire do mozga.

- Mislim da je osnovni problem to što vakcinacija ne ide kako bi trebalo. Mora se vakcinisati što širi sloj naroda da bi se suzbila epidemija.

Osim vakcinacije, šta biste još savetovali našim ljudima?

- Da vode računa o svemu onome što epidemiolozi predlažu - da nose maske u zatvorenom prostoru, da izbegavaju bliske kontakte... Ali opet se vraćam na osnovno, a to je da vakcinacija bude na prvom mestu.

Kako tumačite to što neki medicinari ipak neće da se vakcinišu?

 
 

- Generalno govoreći, mislim da je to velika greška. Prvo ugrožavaju sebe, potom i okolinu, a svojim primerom negativno deluju na druge. U ovoj nesreći koja je zadesila ceo svet, svi moramo da se dozovemo pameti.

WWW.NOVOSTI.RS

PROF. dr Vaso Antunović nosio je hiruršku masku više od četrdeset godina. Zato mu nošenje ove "civilne", kako kaže, nije teško palo.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Mudra vlast, prosvećena oligarhija, maklja pučanstvo ne bi li ih naterali na spasonosni lek a oni uporno, stoka beslovesna, ne vidi da oko njih narastaju brda leševa pomrlih od Kuge i bore se protiv Prosvetitelja.

Šačica zaluđenika koja ne može da utiče ni na šta

  • Зачуђен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Tumaralo. рече

Farmako-psihopate sigurno lobiraju u interesu naroda.

Al dobro je što su se, za svaki slučaj, svi oslobodili odgovornosti ako Nešto Pođe Po Zlu.

1627289603868.thumb.png.40248fbd5d7eb139593116557a1008c3.png

 

Jel znas sta znaci lobiranje?

  • Збуњен 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ČUDO U ŠPANJOLSKOJ

U zemlji koja je bila teško pogođena covidom opća navala na cijepljenje: ‘Želimo normalan život!‘

 

Španjolci, koji su na početku pandemije bili među zemljama s najviše zaraženih covidom-19, sada su među najcijepljenijim narodima, pokazuju podaci.

Druge zemlje su pokušale raznim mjerama potaknuti ljude na cijepljenje, od novčanih isplata do izravnih naredbi ili zabrana posjećivanja lokala bez dokaza o cijepljenju, no u madridskoj bolnici Isabel Zendal osoblje kaže da im dolaze mladi željni povratka normalnom životu.

Šef medicinskih sestara Fernando Prado je objasnio da mladi znaju da im je normalan život tim bliže što se prije cijepe.

Samo pet posto stanovnika Španjolske ne želi primiti cjepivo protiv covida-19, puno manje od 13 posto u Francuskoj ili 19 posto u Sjedinjenim Državama, prema anketi Morning Consulta objavljenoj u četvrtak.

Glavni pokretač spremnosti na cijepljenje je sjećanje na prvi val pandemije u Španjolskoj u ožujku 2020. kada je svaki dan umiralo 800 ljudi.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/u-zemlji-koja-je-bila-tesko-pogodena-covidom-opca-navala-na-cijepljenje-zelimo-normalan-zivot-15090312

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Tumaralo. рече

Dobro je da je ekspresno utvrđeno da stroke nema veze sa vakcinom.

Neko bi pomislio da je stroke bio od ugruška koji dolazi gratis uz mnoge vakcine.

Ripuj u miru, Šekspire!

 

WWW.BBC.COM

Bill Shakespeare's death was unrelated to the jab and his friend urges others to get vaccinated.

 

 

Za ovo si vec  u pravu... osamdesetjednogodisnjak da dobije slog?!... ovo ne da je sumnjivo nego bih zatvorio granice dok se ne uhvati pocinilac zlodela!

  • Хахаха 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Obavezna vakcinacija za zdravstvene radnike u Mađarskoj

BUDIMPEŠTA – Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da je vlada te zemlje odlučila da vakcinacija protiv kovida-19 bude obavezna za zdravstvene radnike.

Kako se navodi, na ovaj potez se vlada odlučila kako bi obuzdala pandemiju, prenosi Tanjug.

„Već postoje određene vakcine koje su obavezne za ljude koji rade u zdravstvenom sektoru, sada smo ovo proširili i na koronavirus”, rekao je Orban.

http://www.politika.rs/sr/clanak/484042/Obavezna-vakcinacija-za-zdravstvene-radnike-u-Madarskoj

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Tumaralo. рече

Hmm sve sam više ubeđen da je mass vakcinacija  program depopulacije :(

 

 

WWW.BITCHUTE.COM

EVEN ATTACKS BY MEANS OF NEGATIVE REVIEWS CANNOT STOP THE TRUTH TO BE...

 

 

 

пре 3 минута, Tumaralo. рече

Čak ni kovid-manijacima i vakcinaškim fanaticima, ne bih želeo da prime vakcinu (jednu, drugu, treću, četvrtu dozu..).

 

 

Bitchute... neprekidni izvor zabave za sve devijantne ljude i pojave na kugli zemaljskoj. Sav skart se skupio tamo izgleda, bez obzira na politicki pravac. 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, fsa рече

Obavezna vakcinacija za zdravstvene radnike u Mađarskoj

BUDIMPEŠTA – Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da je vlada te zemlje odlučila da vakcinacija protiv kovida-19 bude obavezna za zdravstvene radnike.

Kako se navodi, na ovaj potez se vlada odlučila kako bi obuzdala pandemiju, prenosi Tanjug.

„Već postoje određene vakcine koje su obavezne za ljude koji rade u zdravstvenom sektoru, sada smo ovo proširili i na koronavirus”, rekao je Orban.

http://www.politika.rs/sr/clanak/484042/Obavezna-vakcinacija-za-zdravstvene-radnike-u-Madarskoj

 

Тако иде, прво здраствени, па сви државни, па комплетна држава. 
Па је следежа вакцинација против грипа... и обавезна вакцина за сваку болест која има смртност око 0.5 као што има ковид... 

Анти ваксери пуно греше али су ово у праву, одузима нам се телесни интегритет, корак по корак. Некада се сматрала обавезна вакцинација за болести које имају смртност по 10 % .. данас за 0.5%... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, haveaniceday рече

Тако иде, прво здраствени, па сви државни, па комплетна држава. 
Па је следежа вакцинација против грипа... и обавезна вакцина за сваку болест која има смртност око 0.5 као што има ковид... 

Анти ваксери пуно греше али су ово у праву, одузима нам се телесни интегритет, корак по корак. Некада се сматрала обавезна вакцинација за болести које имају смртност по 10 % .. данас за 0.5%... 

Danas igla, sutra nabijanje na kolac..  sve ste nas provalili :( 

  • Радостан 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...