Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Ko ne primi eksperimentalni vax ima ograničeno pravo na zdravstvenu zaštitu bez obzira na to što uredno plaća doprinose za zdravstveno osiguranje. 

Za to vreme će laboratorijski leminzi operisati sebi tumor na prostati novcima koje su opljačkali od nevakcinisanih. 

 

FB_IMG_1626967373569.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Tumaralo. рече

Ko ne primi eksperimentalni vax ima ograničeno pravo na zdravstvenu zaštitu bez obzira na to što uredno plaća doprinose za zdravstveno osiguranje. 

Za to vreme će laboratorijski leminzi operisati sebi tumor na prostati novcima koje su opljačkali od nevakcinisanih. 

 

FB_IMG_1626967373569.jpg

Ja se ne slazem sa time da se gradjanima uskrati pravo na lecenje zbog vakcinacije, samo da znas.

 

Ali isto tako, gradjani koji su vakcinisani imaju pravo da budu odvojeni od potencijalnih nosioca virusa koji po svakog ko ima povredjeno zdravlje moze da bude fatalan. A pravljenje posebnih krila bolnice samo za budale jer nece da se vakcinisu je poprilicno tracenje resursa bez razloga...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, cloudking рече

Sta ti bi da serujes vakserki info? :D

ne ne... to vas ja bodrim i podsećam da vakcina "sigurno", "u svakom slučaju", "100%" štiti i od novih sojeva,.... to što se titraj antitela sa svakom novom generacijom smanjuje tebe ne treba da brine pošto ti jedva čekaš treću dozu,... samo treba da budeš dobar građanin i sve ok. nemoj mnogo da razmišljaš... da ne prođeš ko avaksi kojima otkazuju operacije... 

eto to ti je taj dogovor i opšte dobro koje branka spominje....

  • Оплаках :)) 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, dragisa рече

ne ne... to vas ja bodrim i podsećam da vakcina "sigurno", "u svakom slučaju", "100%" štiti i od novih sojeva

Haha jel vi ljudi sedite na usima dok vam trpaju ove gluposti u guzice?

Ja se ubih ovde pricajuci o tome kako vakcine NE RADE 100% a sto je njaveca fora NIKO NIKADA NIGDE TO NIJE  REKAO! :D

 

Ta glupost da vakcine treba da rade 100% upravo je dosla iz tabora vas šotki :D

 

Pa jbt, cela prica je o tome da moramo da se svi vakcinisemo BAS ZATO STO vakcine ne rade 100%! Naucnici su govorili da vakcine nece biti 100% jos dok jos bile u razvoju!

 

Jel vidis koji je vas problem? VI si tako izmastate nesto a onda smarate citav univerzum pokusavajuci da pobijete nesto u sta ste sami sebe ubedili a sto NIKO NIKAD NIJE NI REKAO... a posle se ljutite kad ljudi ispravno primete da ste glupi, i sto vas posle niko ne uzima za ozbiljno. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sampaganini92 рече

Па стављам у контексту тога да ништа није мање заражених сад услед масовне вакцинације у УК, поготово их неће бити кад овај талас достигне пик. Мање је смртних случајева услед вакцинације, али као што сам рекао авокаду разлика у умањењу би била готово иста да су вакцнисане само ризичне групе без целе хистерије која је притом накнадно искулминирала са вакцнисањем свих редом укључујићи и децу итд..

Тако да није проблем ако се временом испостави да си био у праву, ћу да кажем ок ја сам погрешио. Али чисто сумњам да ће у овој конкретној ситуацији то бити случај.

Dobro je da si ovo boldirano shvatio, jer pre par meseci nisi bio načisto da li su vakcine korisne.

Da nije bilo vakcinacije broj zaraženih u Velikoj Britaniji bio bi daleko veći nego u toku prethodnog talasa.

Po njihovim procenama efikasnost vakcina protiv simptomatskog oblika bolesti iznosi 65% - 90% ( posle primljene obe doze ). Efikasnost vakcina protiv hospitalizacije takođe je visoka - preko 75%. Ono najvažnije: efikasnost vakcina protiv smrtnog ishoda je 95% - 99% ( Fajzer ) i 75% - 99% ( AstraZeneka ). 

"The latest estimates indicate that the vaccination programme has directly averted over 52,600 hospitalisations. Analysis on the direct and indirect impact of the vaccination programme on infections and mortality, suggests the vaccination programme has prevented between 11 and 12.5 million infections and between 35,200 and 38,600 deaths."

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1005085/Vaccine_surveillance_report_-_week_29.pdf

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Tumaralo. рече

Dnevni podsetnik da je Kina uzor-model globalistima za Veliki reset. 

https://edition.cnn.com/2021/07/15/china/vaccine-china-restrictions-zhejiang-jiangxi-intl-hnk/index.html

 

gde su sad borci za ljudska prava i ostala banda j........ .. .. ....... .... svima!

pa ovo je bre protiv osnovnih ljudskih normi .... krši se osnova medicinske struke i etike.... hipokratova zakletva ne postoji!!!

i niko ništa .... ne čuveno!!!

  • Свиђа ми се 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@cloudking  brate ne znam koji deo poruke da ti citiram pošto tvom bunilu nema kraja....

ti se dobro sećaš kada se prvi put pojavila nova varijanta, medijske propagande kako vakcina u svakom slučaju štiti od nove varijante možda ne 100% ali sigurno štiti...

studija pokazuje da to "sigurno" je vrlo aljkavo i da je potrebna treća doza...

i za šta sad ti mene sad optužuješ, jesam nešto izmislio?

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, dragisa рече

@cloudking  brate ne znam koji deo poruke da ti citiram pošto tvom bunilu nema kraja....

ti se dobro sećaš kada se prvi put pojavila nova varijanta, medijske propagande kako vakcina u svakom slučaju štiti od nove varijante možda ne 100% ali sigurno štiti...

studija pokazuje da to "sigurno" je vrlo aljkavo i da je potrebna treća doza...

i za šta sad ti mene sad optužuješ, jesam nešto izmislio?

DA. Optuzujem te da si izmislio da je IKO (osim antivaksera) IKADA govorio da su vakcine 100% efikasne.

To si ili bezocno slagao ili si izmanipuliasn da u tako nesto verujes.

 

U svakom slucaju to sto si napisao je neistina.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

Pa nije on radio studiju bre... nego neki tamo studijenti :D 

Није он радио студију али јесте мајмун, и мајмуни су они који су радили студију јер сви врло добро знамо да је већина ваксера или баш оно глупа, или залудна бакица која убија време на фејсу тако што глуми борца против фармацеутске мафије. 

Другим речима, понижавамо људе беспотребно, већина људи који неће да се вакцинишу против ковида нису ни анти ваксери нити глупи. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Није он радио студију али јесте мајмун, и мајмуни су они који су радили студију јер сви врло добро знамо да је већина ваксера или баш оно глупа, или залудна бакица која убија време на фејсу тако што глуми борца против фармацеутске мафије. 

Другим речима, понижавамо људе беспотребно, већина људи који неће да се вакцинишу против ковида нису ни анти ваксери нити глупи. 

Greska ili neka poenta koju ne kapiram?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, dragisa рече

gde su sad borci za ljudska prava i ostala banda j........ .. .. ....... .... svima!

pa ovo je bre protiv osnovnih ljudskih normi .... krši se osnova medicinske struke i etike.... hipokratova zakletva ne postoji!!!

i niko ništa .... ne čuveno!!!

To ti misliš... nema ovde ništa sporno. Pravo na zdravlje spada u osnovna ljudska prava. Obaveza državnih organa je da obezbede i sprovedu zaštitu zdravlja stanovništva. Države mogu u slučaju potrebe (npr. zbog epidemije) uvesti i neke restriktivne mere zbog opšteg dobra, kao što je ograničenje kretanja stanovništva i sl... a mogu i narediti obaveznu vakcinaciju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 20.7.2021. at 23:45, cloudking рече

Jesi, jesi... nego mene mrzi da trazim sad. Pomera osi par puta predvidjanje i na kraju stao ne "bice do NG"

I nisi prokomentariso svoju tadasnju tvrdnju (koji sam dugo drazo kao potpis na profilu, tako da znam da se secas) da lek za kovid postoji ;) 

Сада ћу да ти објасним ситуацију..

Тја сам ти буквално сликао пост... а ти си умислио да ја не могу да будем у праву јер превише контрирам Ад Ауторити изворима у које слепо верујеш. Па онда у својој глави, умислиш да сам рекао или написао нешто штп нисам. Ја сам претражио све моје постове да проверим шта сам писао и причао о вакцинама и нигде, али апсолутно нигде не спомињем август. 

За тебе просто мора да буде истина да ја лупам, и да су моје предикције погрешен... али мени су моје предикције јако битне, август као термин за вакцину никада нисам споменуо, можеш претражити све моје постове.. знам да је изговор да те мрзи.. јер се бојиш да је истина и да ће религиозно поверење у разноразне будале да ти се сруши... 

мислим да треба да се помириш са једном чињеницом.. ти немаш своја мишељња. Ти не прочиташ научне радове па изнесес своје закључке. Ти не радиш своје истраживање теме.. ти цитираш ауторитете и сва мишљења су ти заснована на њима... и то ти је велика фалинка. Јер ти ауторитети заправо много више лупетају глупости од мене. 

Зато рецимо више поштујем Тумарала (интелектуално) иако он много више лупета глупости од тебе. Јер он макар уложи рад у мишљења која износи и брани овде по форуму. Ти не уложиш рад, то куопи пејстујеш оно што си причитао или чуо од Ивковича или на Балкан Комуни или на групи Наука. 

Чињеница је да што се тиче вакцина ја сам био много ближе датуму него сваки научник који је трабуњао по новинама или сваки псеудо научник по оним сиротим фејсбук групама које ти хране мозак тим глупостима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, haveaniceday рече

Није он радио студију али јесте мајмун, и мајмуни су они који су радили студију јер сви врло добро знамо да је већина ваксера или баш оно глупа, или залудна бакица која убија време на фејсу тако што глуми борца против фармацеутске мафије. 

Другим речима, понижавамо људе беспотребно, већина људи који неће да се вакцинишу против ковида нису ни анти ваксери нити глупи. 

Izgleda da si i ti sebe pronašao u toj studiji pa ti nije pravo...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече

Зато рецимо више поштујем Тумарала (интелектуално) иако он много више лупета глупости од тебе. 

Similis simili gaudet

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...