Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Britanija ukinula sve mjere.

Nema više nošenja maski, ograničenja osoba u zatvorenim prostorima, preporuke da se radi od kuće sve se vraća u normalu. 

Ljudi gušteri će biti sad ljuti, Britanska vlada ne slijedi plan da zatvore ljude u kuće, online sastanci preko zooma i ljetovanje na balkonu, i da ne voze auta jer nema više jeftine nafte. 

Smišljaju kako sad da izvrše atentat na Dzonsona.:))

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Tumaralo. рече

Uplašio te je dr. Reiner Fuellmich?

Pa da, on i izgleda kao neki paladin. Na prvi pogled svetlošću izgoni tamu. 

Biće jedan od generala u svetom ratu protiv diktature leminga. 

Uzeo sam da izguglam ovu budalu :D

Pa ovaj je vise puta uhvacen u laganju nego vucic i vulin zajedno :D

 

Prosto je neverovatno da  i pored svega i dalje ima ljudi koji ga slepo prate i ko šotke gutaju stvari koje ova budala izbacuje. Šotke, to je novi termin za vas gutače :D

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Tumaralo. рече

Postovao sam ovde pa smo sabirali

Ko je sabirao? Nezavisna komisija ZRU avaks šotki? Č=

  • Хахаха 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Justin Waters рече

Britanija ukinula sve mjere.

Nema više nošenja maski, ograničenja osoba u zatvorenim prostorima, preporuke da se radi od kuće sve se vraća u normalu. 

Ljudi gušteri će biti sad ljuti, Britanska vlada ne slijedi plan da zatvore ljude u kuće, online sastanci preko zooma i ljetovanje na balkonu, i da ne voze auta jer nema više jeftine nafte. 

Smišljaju kako sad da izvrše atentat na Dzonsona.:))

Nisi dovoljno promucuran da shvatis da je  I TO deo plana...ovo samo izgelda kao ukidanje mera ali je zapravo taktika da brnjicari koji su vec reprogramirani vakcinama koje su primili krenu u proteste zbog otvaranja i da traze nove vakcine i karantine. Onda ce reptili da uzivaju u neredima koji ce uslediti i te nerede okriviti za najveci lazni talas korone do sada koji ce iskoristiti da uvedu potpunu kontrolu do 2026 godine! Videcete svi 2026. Samo strpljivo cekajte i ne cinite niste nego posamtrajte kako ce sve da bude tacno onako kako sam opisao... Ali je vazno da cekate i da  ne radite nista, jer ne mozete znati da nisam  u pravu dok se to i ne desi 2026. godine...

Kako to mislis pisem nelogicne stvari? Sta sti? Sti neki reptilijanac? Brnjicar sta li?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Justin Waters рече

Britanija ukinula sve mjere.

Nema više nošenja maski, ograničenja osoba u zatvorenim prostorima, preporuke da se radi od kuće sve se vraća u normalu. 

Ljudi gušteri će biti sad ljuti, Britanska vlada ne slijedi plan da zatvore ljude u kuće, online sastanci preko zooma i ljetovanje na balkonu, i da ne voze auta jer nema više jeftine nafte. 

Smišljaju kako sad da izvrše atentat na Dzonsona.:))

Ако ако свака част, спуцали по 2 дозе у 40 милиона људи и даље имају солидан број заражених авај шта је ту је изгледа да су досегли макс вакцинације, даље једино да је наметну као обавезно (непаметно политички) тако да може да се приводи крају лагано шоу. Даће Бог да тако и остане.

Ваљда ће и ови наши да се искулирају ускоро обзиром да упркос мозгоиспирању новчаним подстицајима пиртисцима итд тешко да ће имати више вакцнисаних.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Tumaralo. рече

Uplašio te je dr. Reiner Fuellmich?

Pa da, on i izgleda kao neki paladin. Na prvi pogled svetlošću izgoni tamu. 

Biće jedan od generala u svetom ratu protiv diktature leminga. 

Iskreno, nisi me zainteresovao ni da bacim pogled... 

  • Радостан 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, GeniusAtWork рече

Вероватно мисли на ово

 

A nije  ni probao da procita ovo

 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, sampaganini92 рече

спуцали по 2 дозе у 40 милиона људи и даље имају солидан број заражених

Eeee... a nekad su imali ogroman broj zarazenih.

Da su se svi vakcinisali kao sto treba (umesto sto su se dundjeri, vulkanizeri i baba sere istripovali da je nauka nesto u cemu su oni bolji od naucnika) sad bi imali nikakav broj...

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, cloudking рече

"Vakcina je efikasna ali ne 100%."

.... mene bi bilo sramota da sam mator covek a da imam problem sa tako jednostavnim logickim konceptima...

pa "nama" je to odavno jasno, to samo ti tek sad shvataš:

пре 2 часа, cloudking рече

Eto. Jel vidite sad napokon da je moguce da se i vakcinisani zarazi? Malo verovatno ali ipak moguce... 

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, sampaganini92 рече

Ако ако свака част, спуцали по 2 дозе у 40 милиона људи и даље имају солидан број заражених авај шта је ту је изгледа да су досегли макс вакцинације, даље једино да је наметну као обавезно (непаметно политички) тако да може да се приводи крају лагано шоу. Даће Бог да тако и остане.

Ваљда ће и ови наши да се искулирају ускоро обзиром да упркос мозгоиспирању новчаним подстицајима пиртисцима итд тешко да ће имати више вакцнисаних.

Sudeći po www.worldometers.info imaju čak 36% od svih trenutno aktivnih slučajeva u Evropi (1.014.242 od 2.807.731) ali iz nekih čudnih, neobjašnjivih razloga, koji sasvim sigurno nemaju veze sa vakcinacijom, pored toliko naleta imaju samo 9,34% ozbiljnih ("serious, critical") slučajeva u odnosu na sve u Evropi  (618 od 6.616) i juče su imali 7,21% od ukupnog broja smrti, pre dva dana 8,93%... kao da se tamo desilo nešto što utiče na to da zaraženi imaju manje šanse da budu teže bolesni i da umru... :scratch_head:

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, cloudking рече

A nije  ni probao da procita ovo

 

Opet polaziš od pogrešne pretpostavke da mu je bitno šta piše u izvoru na koji se poziva?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Sudeći po www.worldometers.info imaju čak 36% od svih trenutno aktivnih slučajeva u Evropi (1.014.242 od 2.807.731) ali iz nekih čudnih, neobjašnjivih razloga, koji sasvim sigurno nemaju veze sa vakcinacijom, pored toliko naleta imaju samo 9,34% ozbiljnih ("serious, critical") slučajeva u odnosu na sve u Evropi  (618 od 6.616) i juče su imali 7,21% od ukupnog broja smrti, pre dva dana 8,93%... kao da se tamo desilo nešto što utiče na to da zaraženi imaju manje šanse da budu teže bolesni i da umru... :scratch_head:

Има има јако велике разлике, поготово ако не гледамо само Европу. Таман толико да су вакцинисали само ризичне групе као што је с почетка била и прича без целокупног хаоса фрке панике лудила невакцинисани су убице итд. Свакао да су одређене групе људи требале примити вакцину то се слажем, непотребно сви.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...