Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Пре сат времена, Србољуб+ рече

Колико ја знам он није био против да се иде на литургију, чекам потврду.

Онда моја грешка. Не знам, читав тај кризни штаб ми делује шизофрено.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Вилер Текс said:

Па се ви уздајте у стручњаке, дрове мрове, докторе, струку, кризне штабове, кључне две недеље...

 

Ово ме све подсећа на причу о дечаку који је викао вук. Једном због оваквих паника кад нас нешто жестоко стрефи нећемо реаговати. 

"Tesla je imao samo jedan porok"

"Zalažem se za legalizaciju kanabisa"

Смок он д вотр, фаја ин д скаја....

Да ли си гледао емисију? Објаснио је да нема везе са дрогом, већ у медицинске сврхе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Разумем ја да је он за легализацију канабиса, ал само ако може мало да појасни шта је хтео да каже.

Medicinskog, u medicinske svrhe. Nema tu tu više šta da se pojašnjava.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.KURIR.RS

Ljude uveliko kloniraju, a život klonova je kratak. Moj deda je...

U sigurnim (strucnim) smo rukama

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Несторовић је ведар човек, једини који рефлектује неку светлост из тог тмурног кризног штаба, пријатно је слушати га. 

Нестор брат. :dobro: 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Aandrej рече
WWW.KURIR.RS

Ljude uveliko kloniraju, a život klonova je kratak. Moj deda je...

U sigurnim (strucnim) smo rukama

 

Ili promoviše autofagiju, ili sprema mrčeni narod na gladovanje. 
Ko nakon svega ovoga ostane u zdravu pamet, imao se rašta i roditi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam imao profu na faksu, koji je na predavanjima pričao da su kukuruz i kokoška donete od strane vanzemaljaca.

Verovatno su ovi plavooki i zelenooki RH negativni, kada su sleteli na zemlju sa Marsa poneli sa sobom i šta će da jedu :D

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ayla рече

Ništa onda... kad je navala, ja odustajem. :stidljiv:
 

Ne treba odustajati, važno je samo držati distancu, nositi masku i biti strpljiv.

Sledi svoje snove :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...