Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Управо сада, Дејан рече

Ne treba odustajati, važno je samo držati distancu, nositi masku i biti strpljiv.

Evo su nam odobrili otvaranje restorana, ali mogu samo po dvoje za jednim stolom, i sa maskama.
Hahahahahahahahahahaha, đavo će nam ga pojesti.
Kako s maskama na večeru, brate moj?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Ayla рече

Evo su nam odobrili otvaranje restorana, ali mogu samo po dvoje za jednim stolom, i sa maskama.
Hahahahahahahahahahaha, đavo će nam ga pojesti.
Kako s maskama na večeru, brate moj?

Na ovom turtorijalu su prikazane dve tehnike, u zavisnosti šta kome godi. Dakle, tehnika odozdo i tehnika odozgo.

Verujem da je tehnika sa strane odbačena kao nepraktična

 

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Жика рече

Објаснио је да нема везе са дрогом, већ у медицинске сврхе.

.

Interesantno je da svi koji se zalažu za pomenutu legalizaciju trenutno potenciraju i to 'u medicinske svrhe'.  A onome ko poznaje farmaciju uglavnom je jasno u čemu je podvala. A vi, što vam je dovoljno to opravdanje: ... može ako je u 'medicinske svrhe', znate li, bez da guglate, a kako to kanabis može da se koristi u medicinske svrhe? I zašto se, već pre pola veka, u te svrhe prestao da koristi. Žašto onda ne i kokain!? On je bolji lokalni anestetik od mnogih u upotrebi. Potom da vrate kodein, efedrin, ... Imala bi tu lepa lista da se napravi. Naravno u 'medicinske svrhe'!

Ne verujte Danajcima i kada darove donose. 

.

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Tristatri рече

.

Interesantno je da svi koji se zalažu za pomenutu legalizaciju trenutno potenciraju i to 'u medicinske svrhe'.  A onome ko poznaje farmaciju uglavnom je jasno u čemu je podvala. A vi, što vam je dovoljno to opravdanje: ... može ako je u 'medicinske svrhe', znate li, bez da guglate, a kako to kanabis može da se koristi u medicinske svrhe? I zašto se, već pre pola veka, u te svrhe prestao da koristi. Žašto onda ne i kokain!? On je bolji lokalni anestetik od mnogih u upotrebi. Potom da vrate kodein, efedrin, ... Imala bi tu lepa lista da se napravi. Naravno u 'medicinske svrhe'!

Ne verujte Danajcima i kada darove donose. 

.

.

Pustimo naučnike da odrede da i je ili nije podvala

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, Tristatri said:

.

Interesantno je da svi koji se zalažu za pomenutu legalizaciju trenutno potenciraju i to 'u medicinske svrhe'.  A onome ko poznaje farmaciju uglavnom je jasno u čemu je podvala. A vi, što vam je dovoljno to opravdanje: ... može ako je u 'medicinske svrhe', znate li, bez da guglate, a kako to kanabis može da se koristi u medicinske svrhe? I zašto se, već pre pola veka, u te svrhe prestao da koristi. Žašto onda ne i kokain!? On je bolji lokalni anestetik od mnogih u upotrebi. Potom da vrate kodein, efedrin, ... Imala bi tu lepa lista da se napravi. Naravno u 'medicinske svrhe'!

Ne verujte Danajcima i kada darove donose. 

.

.

Нисам стручан за то, само преносим шта је рекао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Tristatri рече

.

Interesantno je da svi koji se zalažu za pomenutu legalizaciju trenutno potenciraju i to 'u medicinske svrhe'.  A onome ko poznaje farmaciju uglavnom je jasno u čemu je podvala. A vi, što vam je dovoljno to opravdanje: ... može ako je u 'medicinske svrhe', znate li, bez da guglate, a kako to kanabis može da se koristi u medicinske svrhe? I zašto se, već pre pola veka, u te svrhe prestao da koristi. Žašto onda ne i kokain!? On je bolji lokalni anestetik od mnogih u upotrebi. Potom da vrate kodein, efedrin, ... Imala bi tu lepa lista da se napravi. Naravno u 'medicinske svrhe'!

Ne verujte Danajcima i kada darove donose. 

.

.

Kodein se koristi samo tako, imaš ga i u kafetinu najobičnijem. Efedrin se koristi u kapima za nos. Lekovi sa kokainom bi bili preskupi, pretpostavljam da je to razlog što se ne koristi, a i kod svakog leka moraš da izvagaš korist i štetu od njega. Džaba što je anestetik kad ćeš da navučeš čoveka.

Kanabis je štetan kad se zloupotrebljava, ali pomaže kod multiple skleroze i kod nekih vrsta bolova. A ne stvara tako lako zavisnost.

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Desiderius Erasmus рече

Kodein se koristi samo tako, imaš ga i u kafetinu najobičnijem. Efedrin se koristi u kapima za nos. Lekovi sa kokainom bi bili preskupi, pretpostavljam da je to razlog što se ne koristi, a i kod svakog leka moraš da izvagaš korist i štetu od njega. Džaba što je anestetik kad ćeš da navučeš čoveka.

Kanabis je štetan kad se zloupotrebljava, ali pomaže kod multiple skleroze i kod nekih vrsta bolova. A ne stvara tako lako zavisnost.

А иначе мање штетан него алкохол када се злоупотреби, о цигаретама да не говоримо... И људи (тј. неки људи) виде тај апсурд и траже да се исправи. Али и даље имамо логику "тако се почиње", ко дува пређе на хероин и умре као бескућник итд... :)

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Дејан рече

U tom slučaju mu sve opraštaš hahahah

То значи да сам погрешио ако човек није био против забране одласка на литургију.

Да је контрадикторан то апсолутно стоји. Сам себе оповргава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Дејан рече

Medicinskog, u medicinske svrhe. Nema tu tu više šta da se pojašnjava.

Поента спомињања канабиса је да нагласи чињеницу да човек час прича једно час друго.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Жика рече

Да ли си гледао емисију? Објаснио је да нема везе са дрогом, већ у медицинске сврхе.

Поента помињања канабиса је да човек прича час једно час друго.

Е сад, како ствари овде функционишу одједном би многи постали медицински случајеви.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Срђан Шијакињић рече

А иначе мање штетан него алкохол када се злоупотреби, о цигаретама да не говоримо... И људи (тј. неки људи) виде тај апсурд и траже да се исправи. Али и даље имамо логику "тако се почиње", ко дува пређе на хероин и умре као бескућник итд... :)

A, kako Crkva gleda na duvku? Jel' može umereno, kao što i koja čašica alkohola nije greh? :)

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Desiderius Erasmus рече

A, kako Crkva gleda na duvku? Jel' može umereno, kao što i koja čašica alkohola nije greh? :)

Не знам да л је Црква икад разматрала то питање, мислим да није... У пракси нисам чуо да ико има благослов да помало дуне. :) Мени лично је јасно да је разлог искључиво културолошки, тако да одрицање од тога јесте пре свега ствар послушања... Занимљиво је како се однос према опијатима мења кроз време и простор. У дневнику Николаја Другог Романова, негде у току Првог светског рата, можемо наћи успутни запис да га је једно јутро мучила јака прехлада, па је морао да нос прочисти кокаином. :)

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Срђан Шијакињић рече

А иначе мање штетан него алкохол када се злоупотреби, о цигаретама да не говоримо... И људи (тј. неки људи) виде тај апсурд и траже да се исправи. Али и даље имамо логику "тако се почиње", ко дува пређе на хероин и умре као бескућник итд... :)

Марихуана може отворити врата духовима поднебесја итекако. Има много људи који сз хвала Богу излаз из тог света пронашли у Цркви.

Исто може учинити и алкохол.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Ayla рече

Ili promoviše autofagiju, ili sprema mrčeni narod na gladovanje. 

Промовише Тримирје, пост на Велики петак, пост у опште. Шта је ту лоше?

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...