Jump to content

Šta žene žele?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 часа, Natasa. рече

High five!

Hvala Bogu na tome :smeh1:...samo vi pravite ajvar jednom godišnje :sunce:.

Idemo i na more zajedno, provodimo raspuste u istoj kući, viđamo se za praznike... I to je sasvim dovoljno :)

  • Свиђа ми се 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Flojd рече

Hehe, samo se ti smej... Sve se to gore pise. ?

Piše se...al valjda je smeh na dobro...nista lose ne mislim.

Elem...do koje generacije vredi kuću sklepavati i nadogradjivati?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Vladan :::. рече

Зашто не смеш да кажеш ништа о човеку чије савете овде препоручујеш?

 

Ne brate Necu ti reci jer ne zelim. Ako te bas toliko zanima ko je i staje pravac Hilandar.

пре 2 часа, Vladan :::. рече

Давно сам се ја подвизавао на св. Гори и нећу скоро тамо а питам те зато што је човек можда из моје околине.

 

Kazes da si se podvizavao, lepo je to ko moze. Ti si bese monah, ili pop, ili bese veroucitelj?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Vladan :::. рече

Та изрека се односи на крај живота а изрекао ју је неки (ваљда) шпански режисер...

Ne znam ko ju je izrekao ali se može primeniti i na prethodni primer koji si naveo.Ako se neko potrudi i ne uspe ne znači da nije ispalo dobro za oboje,možda samo nije pravi trenutak za to a možda u nisu jedno za drugo.Kako bilo dobro je i ako nisu jedno za drugo a ako nije pravi trenutak znači da nije kraj.Dakle na kraju sve i uvek bude za naše dobro iako mi to uvek ne možemo da razumemo... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Elem...da se malo vratimo na temu...

ŽENE ŽELE- dakle- da ih muškarac sasluša i razmisli o onome što su pričali. Ne mora da usvoji, ali bar da razmisli- kao razumno biće. 

Histerija na prvu loptu, sa mahanjem rukama i momentalnim odbacivanjem ideje , iz:" Ne može, ne može..." -ženu će samo utvrditi u ideji ;)

Eto, ovo može da bude korisno onome ko shvati :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Сања Т. рече

ŽENE ŽELE- dakle- da ih muškarac sasluša i razmisli o onome što su pričali. Ne mora da usvoji

,ali bi bilo poželjno :smeh1:

Šalu na stranu savršeno razumem i slažem se sa tim :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, stevan911 рече

Ako se neko potrudi i ne uspe ne znači da nije ispalo dobro za oboje,možda samo nije pravi trenutak za to a možda u nisu jedno za drugo.

А можда је исфолирао себе и другога, потрошио обома време и искомпликовао живот. И тако више пута. Али нема везе... :) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Сања Т. рече

dakle- da ih muškarac sasluša i razmisli o onome što su pričali.

Ili da se preseli u kafanu, ostavi ti kuću, decu i pare. Sam sve skuva i opere, pa nema potrebe ni da dolazi. :smeh1:

Priznaj Sanja da je to idealan muškarac...udata si...:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, stevan911 рече

@Vladan :::. U tome što sam napisao sam podrazumevao to da nema nikakvog foliranja,ali dobro i to je moguća opcija

Ма каква могућа опција... То је малтене правило :) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе било би занимљиво да се чује шта мислите о везама на даљину нарочито с обзиром на разна објективна ограничења.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Natasa. рече

Ili da se preseli u kafanu, ostavi ti kuću, decu i pare. Sam sve skuva i opere, pa nema potrebe ni da dolazi. :smeh1:

Priznaj Sanja da je to idealan muškarac...udata si...:smeh1:

Kafane treba zapaliti, više nemaju svrhu- izmrli boemi....kuća je ionako moja.... deca velika svakako...pare? Hm? Ček da pitam Nešu....:smeh2:12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Vladan :::. рече

Иначе било би занимљиво да се чује шта мислите о везама на даљину нарочито с обзиром на разна објективна ограничења.

 

Ako već ima neke temelje izbliza, onda ok. Ako se i  započinje na daljinu, onda svakako treba neko breme izbliza da se provede. Uživo je sve drugačije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...