Jump to content

Архиепископ атински Јероним избрисан је из диптиха Руске Цркве

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 11 минута, Ronald рече

A oni koji imaju penis i vaginu sta su oni, rodjeni su takvi, jesu li musko ili zensko? 

Rađaju se i sa karcinomom. Jel su oni zdravi ili bolesni?

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bernard рече

Rađaju se i sa karcinomom. Jel su oni zdravi ili bolesni?

Pitao sam sta su njega koliko se sjecam jer je navodio polne organe i jasno prema njima odredio pol. Za ljude sa oba ne moze niko da odredi do ne odrastu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ronald Pa to su stare fore "hahaha"...vidi, sta si sve ti nabacao?

 

Управо сада, Ronald рече

Haha sta si ti sve nabacao, a mogao si da kazes samo emotivan sam

 

Vrlo emotivan, ali tu nema nekih varijacija, nego je konstanta....posebno sam emotivan kad neko stavlja u istu ravan sujete raskolnika i onih koji brane poredak u Crkvi. Milojkov je tako miroljubivi sujetomer....nego, po cemu meri sujetu moskovskog patrijarha? Sto najpre ne izmeri svom mentoru? Cestit covek najpre od sebe krece. Ali nije strano cuti i na predavanju kako se malo veci od >milojova ismejavaju tipa "iz Rusje moze li sta dobro biti"...da ih ne pominjemo...ne brnaim ja Rusiju....iha, pa znam ja i debele sam cehove platio od ruskih nakaradnosti, ali to nema veze sa crkvom. Nego ne prihvatam SUJETNE komentarcice sa Karaburme, zsnovane na nekoliko iscitanih - pokazalo se da ima i mnooogo boljih - knjiga, zatim prepricanih na ispitima, pretocenim u poene....a pokazuje se i kvalitet. Posebno ako su ocigledno LAZ!

Sabornost da, ali kakva i ko da je saziva i kako? Sabornost da, ali ne Kritska! Autokefalija, da, nije bila na Kritu, ali kave to ima veze sa Rusima? Zna se ko ju je skinuo. Cak sta vise, ako ikad najbolje je odgovaralo Istambulu kad Rusa nema! Da tada o aeutokefaliji prcaju....laz, laz, laz...

Gradjani su sito sto i pripadnici naroda? Laz! Homoeksualac je isto sto i hetero seksualac? laz! Raskolnik je isto sto i onaj koji brani poredak u crvi? laz! Sve su to samo ljudi, svi treba da imaju ista prava, to da, ali da li su svi isti? Nikako, nisu NI slicni! Dakle necemo kusati lazi.

Ja jesma emotivan, ali jos se nisam skinuo u gace i poceo setati po belosvetskim trgovima...ponosno. Iako se emocije ne stidim. Toliko o emocijama....ima gi razni.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Ćiriličar рече

@Ronald Pa to su stare fore "hahaha"...vidi, sta si sve ti nabacao?

 

 

Vrlo emotivan, ali tu nema nekih varijacija, nego je konstanta....posebno sam emotivan kad neko stavlja u istu ravan sujete raskolnika i onih koji brane poredak u Crkvi. Milojkov je tako miroljubivi sujetomer....nego, po cemu meri sujetu moskovskog patrijarha? Sto najpre ne izmeri svom mentoru? Cestit covek najpre od sebe krece. Ali nije strano cuti i na predavanju kako se malo veci od >milojova ismejavaju tipa "iz Rusje moze li sta dobro biti"...da ih ne pominjemo...ne brnaim ja Rusiju....iha, pa znam ja i debele sam cehove platio od ruskih nakaradnosti, ali to nema veze sa crkvom. Nego ne prihvatam SUJETNE komentarcice sa Karaburme, zsnovane na nekoliko iscitanih - pokazalo se da ima i mnooogo boljih - knjiga, zatim prepricanih na ispitima, pretocenim u poene....a pokazuje se i kvalitet. Posebno ako su ocigledno LAZ!

Sabornost da, ali kakva i ko da je saziva i kako? Sabornost da, ali ne Kritska! Autokefalija, da, nije bila na Kritu, ali kave to ima veze sa Rusima? Zna se ko ju je skinuo. Cak sta vise, ako ikad najbolje je odgovaralo Istambulu kad Rusa nema! Da tada o aeutokefaliji prcaju....laz, laz, laz...

Gradjani su sito sto i pripadnici naroda? Laz! Homoeksualac je isto sto i hetero seksualac? laz! Raskolnik je isto sto i onaj koji brani poredak u crvi? laz! Sve su to samo ljudi, svi treba da imaju ista prava, to da, ali da li su svi isti? Nikako, nisu NI slicni! Dakle necemo kusati lazi.

Ja jesma emotivan, ali jos se nisam skinuo u gace i poceo setati po belosvetskim trgovima...ponosno. Iako se emocije ne stidim. Toliko o emocijama....ima gi razni.

 

Ја овако нешто очкиво од Григорија на утиску неђеље гледе његове шпрехе о лажима. Ово вриједи више од његове књиге. Аферим Ћирилични брате.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Има овде једна екипа неуравнотежених која напада и вређа свакога

Ima, ima...ja sam preimeti jednog lovaca na jelene. Svojim jeftinim forama, koje mogu da impresioniraju samo neke tetke, sistematski vredja, u svakom drugom komentaru ruski narod. Onda, onako, naucen sa 3 serije, 10 filmova i sa utiscima iz par prljavih americkih gradova, umislivsi da je video i zna svet, vredja ne samo Ruse nego i Srbe. Vredja i onu decu izginulu na Kosarama braneci Srbiju od NATO fasita.

Jesi ga ti primetio?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Ćiriličar рече

@Ronald Pa to su stare fore "hahaha"...vidi, sta si sve ti nabacao?

 

 

Vrlo emotivan, ali tu nema nekih varijacija, nego je konstanta....posebno sam emotivan kad neko stavlja u istu ravan sujete raskolnika i onih koji brane poredak u Crkvi. Milojkov je tako miroljubivi sujetomer....nego, po cemu meri sujetu moskovskog patrijarha? Sto najpre ne izmeri svom mentoru? Cestit covek najpre od sebe krece. Ali nije strano cuti i na predavanju kako se malo veci od >milojova ismejavaju tipa "iz Rusje moze li sta dobro biti"...da ih ne pominjemo...ne brnaim ja Rusiju....iha, pa znam ja i debele sam cehove platio od ruskih nakaradnosti, ali to nema veze sa crkvom. Nego ne prihvatam SUJETNE komentarcice sa Karaburme, zsnovane na nekoliko iscitanih - pokazalo se da ima i mnooogo boljih - knjiga, zatim prepricanih na ispitima, pretocenim u poene....a pokazuje se i kvalitet. Posebno ako su ocigledno LAZ!

Sabornost da, ali kakva i ko da je saziva i kako? Sabornost da, ali ne Kritska! Autokefalija, da, nije bila na Kritu, ali kave to ima veze sa Rusima? Zna se ko ju je skinuo. Cak sta vise, ako ikad najbolje je odgovaralo Istambulu kad Rusa nema! Da tada o aeutokefaliji prcaju....laz, laz, laz...

Gradjani su sito sto i pripadnici naroda? Laz! Homoeksualac je isto sto i hetero seksualac? laz! Raskolnik je isto sto i onaj koji brani poredak u crvi? laz! Sve su to samo ljudi, svi treba da imaju ista prava, to da, ali da li su svi isti? Nikako, nisu NI slicni! Dakle necemo kusati lazi.

Ja jesma emotivan, ali jos se nisam skinuo u gace i poceo setati po belosvetskim trgovima...ponosno. Iako se emocije ne stidim. Toliko o emocijama....ima gi razni.

 

Nabacao si jer si pomenuo i homosexualce i polnost i autokefaliju i Milojkova itd. Sta je sa osobama koje imaju oba pola, jesi li muskarci ili zene?

Nije da se Moskovskom patrijarhu ne moze nista prebaciti ali slazem se da kod Maksima ima materijala.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На ТВ ПИНАК пренели у вијестима како је Руска црква прекинула екуменски дијалог са грчком.

Како пророчке вести, хаос. И онда се ви спрдате са ТВ ПИНАК, а не видите да су они руковођени Духом.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жељко рече

На ТВ ПИНАК пренели у вијестима како је Руска црква прекинула екуменски дијалог са грчком.

Како пророчке вести, хаос. И онда се ви спрдате са ТВ ПИНАК, а не видите да су они руковођени Духом.

 

Jbt pa to su svi objavili!!!

Screenshot_13.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Grizzly Adams рече

Има овде једна екипа неуравнотежених која напада и вређа свакога ко има било какво другачије мишљење. Па ево и Александра који је овде можда најумеренији и најразумнији од свих посетилаца икад.

Неки добри људи су овде оклеветани и отерани, а овакви се толеришу. Штета. Био је леп форум некад.

Да, ако којим случајем нечије мишљење није у сагладности са Римско-Бачким кланом тај је награбусио ође...   у пар наврата сам изразио моје супротно мишљење и добио сам разне претње од римско-бачког клана, стиже олуја ит Бачке, потпомогнута јаким римским ветровима све до далеке Канаде...  :) :dedica:

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, feeble рече

Je li sad ovo ozbiljno ili svako pise sta mu se cefne? Kakve pretnje?

image.png.c380b06fe94d0008511e88dbcfabe0c1.png

Како би ти, ово горе, назвао? 

''поред мене нећеш остати у СПЦ''!  ако ово није претња, шта је онда претња? 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Александар Милојков рече

Туга која вапи за свеправославним Сабором. И још већа туга што за тим Сабором нема воље. У тој кризи православне саборности се и налази суштина наше туге и ове големе муке која се надвила над Црквом

Pravoslavna saobrnost je uvijek bila u krizi od samog postanka Crkve. Da se Vizantijski carevi nisu mješali onda i sazivali sabor sa namjerom smirivanja konflikata u carstvu koji su nastajali na religijskim prepirkama, ne bi ni imali Vaseljenske Sabore....Ova tektonska pukotina koju je napravio Turski Patrijarh, nepovratno je razbila pravoslavlje. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Golub рече

image.png.c380b06fe94d0008511e88dbcfabe0c1.png

Како би ти, ово горе, назвао? 

''поред мене нећеш остати у СПЦ''!  ако ово није претња, шта је онда претња? 

Mislio sam vise nesto fizicki, a ova pretnja ne znam kako moze da se ostvari? Mozda i jeste, ovde je prilicno ludilo ovih dana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...